Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан

Важко уявити собі людину, яка в XXI столітті не має жодного запису в інтернеті. Це дійсно зручно – можна в лічені секунди зв’язатися з людиною з будь-якої точки земної кулі або з сусідньої кімнати. Багато людей користуються цією можливістю, і це забезпечило соцмережам величезний трафік. А величезний трафік забезпечує можливість заробітку різними способами. У цій статті ми поговоримо про те, як створити магазин в Instagram.

Як скласти бізнес-план для відкриття Інтернет-магазину в Instagram?

Неможливо створити інтернет-магазин без планування. Ці слова актуальні і для Instagram. Незважаючи на те, що фотосеть позбавляє від необхідності створити сайт, бізнес залишається бізнесом. Тому я назву вам кілька пунктів, які обов’язково потрібно врахувати.

 1. Виберіть нішу. Звістка три важливих пункти, які потрібно врахувати при виборі: справа повинна вам подобатися, воно має бути популярним, а також має вписатися у ваш капітал.
  Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан
 2. Підрахуйте, скільки товарів вам потрібно в перший час. Як зробити кошторис я вас вчити не буду, тому що це ви вирішили вести бізнес, а не я.
 3. Підрахуйте, скільки грошей ви зможете виділити на розкрутку. Чим більше бюджет, тим швидше вкладення окупляться.
 4. Підрахуйте, чи зможете ви виділити гроші на послуги фотографа та дизайнера. Якщо у вас є смак, хороша камера або телефон і хоч невелике знання графічних редакторів, цей пункт у кошторисі не потрібно враховувати.

Покрокова інструкція, як створити магазин в Instagram

Отже, ми з’ясували, що потрібно врахувати і підрахувати, щоб зрозуміти, чи настав час для того, щоб відкрити бізнес. Тепер перейдемо до покрокової інструкції щодо того, як зробити магазин в Instagram. Будемо вважати, що пункти вище ви вже виконали.

 1. Реєструємося. Важливо додати до пошті, телефону та Фейсбуку. Це підвищить вашу безпеку.
 2. Оформляємо сторінку. Важлива кожна деталь.
  • Нікнейм й ім’я повинні бути зрозумілі людям і орієнтовані на їх запам’ятовування. Також враховуйте, що вони індексуються в пошуку, тому непогано буде написати там рід діяльності.

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан

  • Створіть аватарку. Бажано опрацювати логотип – так акк буде виглядати солідніше.
  • В «Про себе» дайте відповідь на три запитання: хто ви, чим займаєтеся і чому користувачеві буде вигідно віддати гроші саме вам.
  • Обов’язково залиште контакти. Якщо користувач зможе одним натисканням зателефонувати вам, він охочіше купить у вас товар.
  • Заповніть графу «Веб-сайт». Якщо сайту у вас немає, додайте мультиссылку через Hipolink з усіма доступними способами зв’язку.

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан

  • Актуальне з історій можна використовувати для того, щоб дати користувачам корисну інформацію.
 1. Прописуємо контент-план. Це необхідно, щоб підтримувати високий рівень публікацій. Контент буває трьох видів: розважальний, інформаційний і продає. Не переборщуйте з продавцем і інформаційним. Люди в Instagram заходять не для покупок, а для того, щоб розслабитися і розважитися. Занадто часто спамити не варто. Оптимальна частота публікацій – дві в день. По історіям обмежень немає.
 2. Переходимо на бізнес-аккаунт.
  Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан
 3. Викладіть перші пости. Є цікаві ідеї того, як оформити сітку постів. Але це може бути складно. Найчастіше просто одного стилю записів достатньо.
 4. Виберіть способи просування і запустіть їх.
 5. Вже на початку роботи можна почати стимулювати покупки акціями, знижками або розіграшами.

Як залучати покупців в магазин?

Про способи просування було б нерозумно писати в інструкції про те, як відкрити інтернет магазин у Инстаграме – занадто багато інформації для одного пункту. Ви можете скористатися наступними способами розкрутки:

 1. Таргетована реклама. Це – рекламні пости в стрічці користувачів. Їх вставляє сама соціальна мережа, тому за охопленням обмеження невеликі. Звичайно, це недешево. Але при правильному налаштуванні торгівля піде набагато швидше, і це покриє всі витрати.
  Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан
 2. Реклама на розкручених сторінках. Цей варіант менш ефективний, ніж попередній. Яку б рекламну площадку ви не вибрали, якась частина охоплення не буде зацікавлена у ваших послугах.
 3. Конкурси, розіграші та ґів’ї. Кожен користувач Instagram знає про ці речі. Ви можете запустити розіграш самостійно або в компанії з іншими спонсорами. У другому випадку приз буде дорожче, учасників більше, але нецільових прийшли передплатників буде набагато більше.
 4. Взаємний піар. По суті, це аналог реклами, але безкоштовний. Ви розміщуєте у себе на сторінці пост з рекламою партнера, а він у себе – з вашою. Не чекайте чудес від цього способу, але він безкоштовний, чому б не спробувати?
 5. Хештегі. Деякі виділяють цей варіант як особливий спосіб просування. Так, приплив передплатника від міток є, і я теж написала про них в окремому пункті, але радила б використовувати теги і геометки як правило до оформлення публікації. Але не зловживайте ними – якщо буде занадто багато високочастотних міток, ви легко можете зловити тіньової бан.
 6. Масові дії – массфолловинг, масслайкинг, масскомментинг і масслукинг. Це – основа сервісів комплексного просування. Завдяки тому, що ведеться передплата за цільовим передплатникам, зростання аудиторії є. Звичайно, чудес і в цьому випадку чекати не варто, але ефект є, а вартість невелика. Чому б не скористатися, наприклад, Zengram або Tooligram?

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан

 

Процедура продажу товарів. Як захистити себе і покупців від шахрайства?

Отже, у вас вийшло відкрити торговельну сторінку. Як вести роботу, щоб не бути ошуканими? Як взагалі відбувається процес покупки в фотосети?

 1. Контакт з покупцем, обговорення умов угоди. Домовляєтеся про вартості товару, про умови пересилання і так далі.
  Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан
 2. Збираєте посилку і відправляєте, якщо особиста передача неможлива. В даному випадку є два варіанти:
 • Повна передоплата. СМС від банку можна легко підробити, тому перевіряйте зарахування в додатку або відділенні банку.
 • Якщо чоловік відмовився від передоплати, відправте посилку післяплатою. Для того, щоб і покупець почував себе в безпеці, використовуйте післяплата з описом. У такому випадку людина буде мати можливість відмовитися від отримання, якщо вміст не відповідає заявленому.

Коли потрібно оформляти ІП

В інтернеті немає чітких рекомендацій на цей рахунок. Певні суми обороту, які вимагають реєстрації, не називаються. Мабуть, тому що будь-яка підприємницька діяльність без ІП карається законом, в залежності від доходу. Враховуйте також і те, що разом з административкой за відсутність реєстрації ви отримаєте бонуси від Податкової.

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо станТому, коли дохід виходить на стабільний, рекомендую все ж оформити роботу офіційно.

Як створити магазин в Instagram? На реєстрацію справа не закінчується. Ви повинні зробити так, щоб кожна деталь сторінки працювала на те, щоб чоловік купив у вас товар. Це, звичайно, нелегко. Вміння робити класний контент і оформлення профілю прийде з досвідом. Також і вміння правильно просувати себе прийде з досвідом.

Запитання наших читачів

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан#1. Чи варто писати ціни на товари в Instagram?

З одного боку, вартість може змінитися. З іншого: по-перше, відповідно до законодавства, будь-яка торгівля повинна вестися з цінниками; а по-друге, так буде краще для потенційних покупців – не потрібно витрачати час на питання, а відтак менший відсоток відмов. Писати чи ні? Вирішуйте самі.

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан#2. Що важливіше в оформленні поста: текст або фотка?

У стрічці люди зазвичай пролистывают пости і мигцем дивляться фотки. Потім, якщо зображення зачепило, вже читають підпис. Тому ви повинні зробити якісну заманюючу фотографію і продає текст.

Як створити магазин в Instagram? Заробляємо стан#3. Який максимальний заробіток на інтернет-магазині в Instagram?

Якщо опустити думка про те, що в якийсь момент соціальна мережа стає затісною для торгівлі, то межі для заробітку немає.

Хочеш задати питання або висловитися? Пиши у коментарі! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради