Як створити групу в Instagram – покрокова інструкція

На сьогоднішній день соціальна мережа Instagram користувачами використовується не тільки для ведення свого власного облікового запису і викладання фотографій або відео якихось моментів особистого життя. Це, насамперед, поживний і надзвичайно ефективний інструмент, що дозволяє рекламувати товари або послуги, активного просування власного профілю, створення інтернет-магазинів або цілої групи людей, для відстеження новин, яка зацікавила тематики.

Слід знати, що поняття група в сервісі Инстаграме (чого не скажеш про інших соціальних мережах) просто не існує, так як в додатку можна тільки вести і розвивати свій власний аккаунт. Як створити групу в Instagram?

Для чого потрібна група?

Навіщо люди створюють групи в соціальних мережах? Соціологи кажуть, що в наш час стає все менше людей, які прагнули визнання і слави. Саме з цією метою і створюються нові групи в соціальних мережах або публічні сторінки, віднімаю у їх творців час і сили. Але це тільки одна сторона подібного явища.

Ті, хто має намір використовувати свій акаунт для просування та реклами свого бізнесу, зовсім не шукають слави. Їх головна мета створити власну базу клієнтів, а для цього передплатники повинні стати шанувальниками їх бізнесу, а для цього спочатку потрібно зібрати власну аудиторію.

Як створити групу в Instagram  покрокова інструкція

Інструкція по створенню групи в Инстаграме

Ви вирішили створити власну групу в Instagram? Як це правильно та грамотно зробити? Слід створити новий акаунт у додатку. Можна використовувати свій власний профіль, але не забувайте, що з цього моменту він стає публічним і тепер в особистих цілях його слід використовувати дуже обережно. Мова йде про обліковий запис, який буде спрямований на розвиток бізнесу, тому слід чітко розрізняти, розділяти і розуміти, що існує два види акаунтів – класичний і бізнес. Сторінка бізнес-профілю використовується для ведення сторінок, присвячених товарам, підприємствам, наданих послуг, новин із різних областей тощо. Саме таку сторінку можна створити і вести як групу.

Не важливо, з якою метою ви створюєте групу, як особисту сторінку або для розкрутки бізнесу. Процес реєстрації абсолютно ідентичний, до того ж зовнішній вигляд теж буде однаковий.

Отже, покрокова інструкція по створенню гурту.

Перші кроки

Скачайте додаток Instagram з Google Play або App Store на свій смартфон. Важливо знати, що Instagram був розроблений саме для телефонів, тому логічно припустити, що і використовувати його набагато зручніше, ніж інтернет-сайтом. Хоча сайтом все ж доведеться скористатися, так як деякі функції цього додатка обмежені.

Другий крок

Реєструємося. Для цього доведеться запустити додаток, після чого на екрані з’явиться спеціальна форма, а внизу дрібним шрифтом буде напис «Ще немає облікового запису? Зареєструйтеся!». Сам процес реєстрації можна представити у вигляді декількох кроків.

Увага!!! Це важливо! Зареєструватися можна двома способами – за номером телефону або через електронну пошту. Це залежить тільки від ваших уподобань. У будь-якому випадку, в налаштуваннях вами створеного профілю ви можете прив’язати номер телефону, електронну пошту і сторінки інших соціальних мереж.

Далі за схемою.

 • Натискаєте на напис «Ще немає облікового запису? Зареєструйтеся!»
 • Вводите ваше ім’я і придумуєте пароль (не менше 6 символів). Натискаєте кнопку «Далі»…
 • З’явиться віконце «Створіть ім’я користувача». Ім’я повинно бути унікальним, тому доведеться проявити свою кмітливість, щоб система прийняла придумане назву. При цьому не забувайте, що використання прогалин не допустимо, їх замінюють на нижнє підкреслення, цифри або точку. Як тільки система прийме ваш унікальний логін, праворуч від імені з’явиться зелена галочка.
 • Натискаєте віконечко «Далі» і з’явиться пропозиція додавати друзів із соціальних мереж і завантажити фотографію на профіль. Тут у вас є варіанти для самостійного вибору (завантажити з галереї, імпортувати з соціальної мережі, зробити селфи). Слід знати, що при бажанні ці пункти можна пропустити.
 • З’явиться запит «Зберегти дані» входу. Це ваше особиста справа, але якщо до вашого мобільного пристрою або планшета мають доступ інші люди, то можливо доступ слід огранити.
 • Вітаю! Процедура реєстрації завершена. Тепер можна натиснути на значок «+» (шукайте його внизу екрану) і додати свої перші фотографії в новій групі.

Як створити групу в Instagram  покрокова інструкція

Редакція облікового запису

Аватарка групи. Це саме той елемент, який зробить створену сторінку більш схожою на групу. Аватарка повинна відповідати тематиці групи. Для цього можна використовувати логотип, якщо він є. В іншому випадку підійде будь-яка картинка з даної тематики. Як це зробити?

 • Відкрити сторінку свого облікового запису. Знайдіть праворуч вгорі у вкладках кнопку «Редагувати профіль» і натисніть на неї.
 • Натисніть на віконце «Змінити фото профілю».
 • На екрані з’явиться список пунктів, з яких ви виберете джерело для нової обкладинки вашої групи. Якщо необхідне фото знаходиться в пам’яті вашого мобільного пристрою, то вам потрібно буде пункт «Вибрати з колекції».
 • При установці аватарки, відразу з’явиться пропозицію по редагуванню його масштабу і місця розташування. Після того, як ви відкоригували зображення, і результат вас задовольняє, просто збережіть зміни. Для цього достатньо просто натиснути на кнопку «Готово».

Як зробити групу в Инстаграме популярною

Спочатку слід усвідомити відмінності між розкруткою групи від просування власного профілю. В особистому акаунті користувач викладає тільки те, що йому подобається самому і думку інших передплатників йому не важливо. Але з публічним співтовариством справа йде зовсім по-іншому. Група ніколи не стане популярною, якщо не проводити аналіз актуальності опублікованої інформації, кількості лайків, змісту коментарів, навіть числа нових з’явилися передплатників. Гранично уважно варто ставитися і дотримуватися стилю фотографій або відео плюс складання опису фотографій. Обережність та уважність на таких моментах, якщо ви розкручуєте бізнес або рекламуєте магазин. Реалізувати ці цілі можна скориставшись кількома способами розкрутки:

 • вдатися до послуг спеціальних сервісів (можуть бути платними і безкоштовними), що спеціалізуються на автоматичних раскрутках;
 • пробувати самостійно просувати свій акаунт за допомогою інших сервісів;
 • агітація, активно підписуватися всередині самої мережі Instagram, взаємні лайки;
 • використовувати тільки якісний і унікальний контент для збільшення передплатників;
 • при розкручуванні магазину активно проводити розыграши, конкурси, різноманітні акції. Знижки завжди добре залучають нових людей.

Як створити групу в Instagram  покрокова інструкція

Як в Инстаграмме додати фото в групу

Поповнення кількості фотографій ідентично профілю користувача:

 • відкрити програму;
 • натиснути на кнопочку фото внизу середини екрана;
 • вибираєте необхідну фото з галереї;
 • складаєте опис, додаєте хештеги. Вони грають дуже важливу роль для просування, так як їх унікальність буде нагадувати тільки про вашу групу;
 • публікуєте посаду і готово.

Як просувати групу в Instagram

Для просування групи використовують два способи: «білий» та заборонений. Білий спосіб передбачає покупку реклами в інших більш розкручених акаунтах (стандартна процедура в інших соціальних мережах). Принцип нагадує Однокласників. Створюємо посаду і потім його обриваємо на самому цікавому місці. Потім викидаємо згадка на свій власний аккаунт, обов’язково додаємо картинку (ідеальні параметри 640*640) і не забуваємо домовитися з уже розкрученим акаунтом про платне розміщення. Свій власний аккаунт при цьому закриваємо.

Як синхронізувати з групою в ВК

На сьогоднішній день це стало дуже просто. Досить непогано розбиратися в інструментах Инстраграм. Якщо ви дійсно вирішили зробити синхронізацію, то потрібно зайти в профіль ВК. Потім знайти сторінку редагування списку наданих можливостей вибрати і натиснути на кнопку «Інтеграція з іншими додатками» і зупиняєте свій вибір на Instagram. Система одразу ж запитає у вас пароль і логін. Тільки після введення цих даних виберіть розділ, дозволяє зберегти вміст. Система за замовчуванням запропонує абсолютно новий альбом з унікальною назвою «Instagram». Можете перейменувати його на свій розсуд, або залишити як є.

Як видалити групу в Инстаграме

Іноді користувачеві необхідно видалити групу в Инстаграме. Як це зробити? Спосіб видалення ідентичний процедурою з власним профілем. Але є один маленький нюанс. Справа в тому, що часто така група обростає кіньми в інших соціальних мережах (часто у Фейсбуці, ВК). Тому перш, ніж видалити співтовариство з Instagram, логічно від’єднати його від таких прив’язаних сторінок.

У Фейсбуці натискаєте на кнопку додатків і відкриваєте сторінку, де знаходяться параметри Instagram. У новій сторінці, що відкрилася, знаходите розділ редагування сторінки. Перегортувати її до самого кінця і знаходите пункт «Роз’єднати сторінки». Натискаєте на нього і вводите свій пароль.

Тільки після цієї процедури відкриваєте налаштування Инсты і активуєте перехід в «особистий профіль» (зверніть увагу, що профіль компанії вас не цікавить). В налаштуваннях облікового запису висвітяться всі варіанти деактивації сторінки: на якийсь певний період або назавжди. Вибираєте інтересуемий варіант і все, ваша група зникла з віртуального світу.

Моя довідка - Корисні поради