Як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні?

До недавнього часу в Instagram діяло правило: один обліковий запис – один пристрій. Власники кількох сторінок повинні були виходити з профілю, заново запускати програму і входити в нього вже під іншими реєстраційними даними. Але не так давно (напевно, послухавши «благання» активних користувачів соціалки) розробники Инсты додали можливість використання декількох облікових записів одночасно на одному мобільному пристрої. Всім, хто хоче користуватися даними функціоналом буде корисно дізнатися, як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні.

Як створити другий аккаунт в Instagram?

Створити два Инстаграма на одному телефоні, щоб один раз увійти в усі профілі і перемикатися між ними в міру необхідності – це давня мрія користувачів, які змушені вести в Інсте свій особистий блог і бізнес-сторінку.

Важливо знати! Дана функція реалізована тільки для мобільної версії Instagram. У декстопном варіанті додатки така можливість розробниками не передбачена.

Щоб зробити другий Instagram-аккаунт потрібно:

 • Запустити мобільний додаток Instagram на смартфоні або планшетному ПК.
 • Зайти в свій профіль, натиснувши іконку з «людиною» в нижній частині вікна.
 • Перейти в налаштування, натиснувши кнопку з піктограмою «троеточия» в правому верхньому кутку сторінки. Для пристроїв на IOS цей значок у вигляді шестерні.
 • Перегорнути сторінку практично в самий низ.
 • Вибрати активний пункт меню (написаний синім шрифтом) «Додати запис».

Як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні?

 • Натиснути на активне посилання «Зареєструватися».

Далі все прозаїчно: потрібно вибирати спосіб реєстрації. Якщо у вас є профіль у Фейсбуці, то сміливо вибирайте цей варіант, так як не потрібно буде вводити свої особисті дані. Одна проблема – згадати логін і пароль від аккаунту у Фейсбуці. В іншому випадку користувачеві так само доступні варіанти реєстрації за допомогою електронної поштової скриньки або номера телефону.

Якщо обирається варіант реєстрації через електронну пошту, то:

 • вводимо свій діючий адресу;
 • вводимо ім’я та (або) прізвище;
 • придумуємо (запам’ятовуємо і записуємо) логін і пароль.

Все, вітаємо, процес реєстрації другого акаунту скінчився. Тепер у вас два Інста-аккаунта на одному телефоні. Дана інструкція дійсна для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням Android і IOS.

Також можна створити другу сторінку з допомогою програми.

Як додати другий аккаунт в Instagram?

Отже, як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні ми розібралися. А що, якщо другий акаунт вже давно створений? Тоді ще простіше: його просто потрібно просто додати. Єдине, що вам потрібно – це згадати логін і пароль для входу. Щоб додати діючий аккаунт і користуватися двома сторінками без «заморочок» з виходом з активного профілю, потрібно:

 • відкрийте Instagram на смартфоні.
 • увійдіть у свій профіль (будь-який).
 • перейдіть в налаштування, натиснувши «три крапки» як розповідалося вище.
 • прокрутіть вниз і виберіть пункт «Додати запис».

Далі, потрібно ввести пароль і логін від додається Instagram-сторінки. Після підтвердження даних, ви потрапите в новинну стрічку своєї другої облікового запису.

Зверніть увагу! Зовнішній вигляд кнопки з піктограмою профілю (людина) змінилася. Тепер на її місці буде висвітлюватися ваша ава, відповідна активного на даний момент профілю.

Як використовувати два аккаунта в Instagram?

Основне завдання цієї функції – дати користувачеві можливість паралельно використовувати дві Instagram-сторінки з одного мобільного пристрою. Щоб переключатися між акаунтами потрібно:

 • відкрити мобільну версію Инсты;
 • перейти в профіль.

Клікнувши по смузі зі своїм нікнеймом, у верхній частині вікна з’явиться випадаюче меню зі списком всіх облікових записів для конкретного додатка, встановленого на вашому смартфоні.

Як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні?

Перемикатися між ними можна одним кліком. В нижньому рядку меню буде запропоновано додати ще один аккаунт.

Слід розуміти, що всі ваші сторінки тепер завантажені в пам’ять вашого мобільного пристрою і працюють у фоновому режимі. Дана ситуація ніяк не торкнеться користувачів з потужними смартфонами. Але якщо якась сторінка вам з якихось причин більше не потрібна, то краще з неї вийти, таким чином, дещо знизивши навантаження на процесор (і АКБ) свого гаждета. Для цього:

 • перейдіть до профілю;
 • увійдіть в меню налаштувань (три крапки верхній частині екрана);
 • прокрутіть вниз;
 • виберіть пункт «Завершити сеанс».

Як створити другу сторінку в Инстаграме на одному телефоні?

Тепер, для того, щоб заново додати сторінку, з якої ви вийшли, слід виконати послідовність операцій додавання облікового запису, описану вище.

Якщо другий аккаунт став непотрібним, його можна видалити тимчасово або назавжди.

Чому не підключається другий акаунт у Инстаграме?

Деякі користувачі стикаються з проблемою, коли неможливо другу додати обліковий запис на виття смартфон. Причин того, що відбувається може бути декілька і в кожному конкретному випадку вони різні. Але, як показала практика, основною причиною складнощів з підключенням другий закладки є застаріла версія програми. Крім цього:

 • При додаванні чинного профілю водяться неправильні реєстраційні дані.
 • При реєстрації другий облікового запису вводиться телефонний номер, на який зареєстрована одна з сторінок. Правила Instagram: одна учетка – один номер!

Слід уважно поставитися до деінсталяції програми Instagram. Після нової установки можливі «баги» зі входом в свої облікові записи, які вирішуються зверненням до служби підтримки.

Висновок

Підсумуємо: Для того щоб зареєструвати другий аккаунт на одному телефоні потрібно перейти в профіль, вибрати пункт «Додати запис» і пройти стандартний процес реєстрації. Якщо ви ведете кілька сторінок в Інті, то даний функціонал відкриє для вас величезні можливості.

Моя довідка - Корисні поради