Як створити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні з Андроїда і Айфона: крок за кроком

Як створити другий аккаунт в instagram, якщо в розпорядженні тільки один номер телефону? Сучасне життя відрізняється шаленим темпом. Тому одного аккаунта в instagram не вистачає. Хтось займається творчістю і не хоче заважати особисте життя зі своїми ідеями, кому-то друга сторінка потрібна як інструмент для розвитку бізнесу. Фото мережа дає можливість створювати більше одного облікового запису. Якщо раніше instagram був задуманий тільки для перегляду фотознімків друзів і показу своїх, то зараз функціонал платформи сильно розширено.

Тепер не потрібно шукати магазини по оголошеннях. Немає сенсу витрачати час на пошуки хорошого майстра по знайомим. Досить ввести пошуковий запит, і нам видасть з десяток місць, що підходять під запит. Запис отримання послуг спрощена: зберігати гору номерів в телефоні немає сенсу. Достатньо підписатися до людини в instagram, і він завжди буде у вас під рукою.

Створити 2 аккаунта в инстаграме на один номер

Розробники не забороняють використовувати кілька профілів одночасно на одному пристрої. Реєстрація за номером не має принципового значення. Додатковий профіль створюється кількома способами. Потрібна лише детальна інструкція, щоб користувач не заплутався в нюансах. Створити додатковий аккаунт можна:

 • за допомогою реєстрації через Фейсбук;
 • з використанням будь-якого e-mail адреси;Як створити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні з Андроїда і Айфона: крок за кроком
 • за номером телефону.

Другий профіль може бути створений як на один номер телефону з основним профілем, так і з допомогою різних номерів. Деяким ця можливість здасться не потрібною. Насправді дуже зручно. Немає необхідності створювати декілька поштових адрес.

Не треба купувати новий номер. Зайдіть в додаток і скористайтеся планом дій. Розробники намагаються зробити систему максимально зручною. Орієнтуються на звичайного користувача. Популярність мережі зростає з кожним днем. Тому популярність людей на просторах інтернету важлива.

Багато користуються сторонніми сервісами для накрутки, з чим фото мережа активно бореться.

Однак наявність декількох облікових записів помітно допомагає в просуванні. Маючи в розпорядженні декілька профілів, ставляться взаимолайки. Дія, яке підніме охоплення сторінок.

Покрокова інструкція

Як додати 2 акаунт у инстаграме відомо не кожному.У додатку є функція додавання вже наявної другий облікового запису додатково до однієї основній сторінці. Таким чином, дозволено додати п’ять акаунтів. Функція доступна тільки через мобільний додаток. Щоб це зробити, потрібно:

 1. Увійти в Instagram з пристрою.
 2. Зайти на сторінку з особистим профілем.
 3. Відкрити налаштування (шестірня або три точки у верхньому правому куті).
 4. Внизу відкрився меню натисніть «Додати запис».
 5. Якщо друга обліковий запис вже є, то введіть логін і пароль, якщо ні, натисніть «Зареєструватися».
 6. Виберете спосіб реєстрації з трьох запропонованих.Як створити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні з Андроїда і Айфона: крок за кроком
 7. Завершіть процес реєстрації, і для входу повторіть дії покроково з 2 по 5 пункт.

Адміністратори соцмережі подбали про зручність користувачів, тому дані входу буде запропоновано запам’ятати. Це потрібно, щоб зручно перемикатися між сторінками в додатку.

Як завести другу сторінку в инстаграме на одному телефоні

Необхідно розібратися, як додати другий аккаунт в instagram з різних операційних платформ. Чи можна зареєструвати обліковий запис телефону на базі android або ios для айфона? Так – можна. Для инстаграма не має значення, яка начинка у вашого телефону. Розрізняються деякі функціональні моменти.

На Андроїді

Як створити другий аккаунт в Instagram на одному телефоні з Андроїда і Айфона: крок за кроком

Щоб завести другий аккаунт в instagram на пристрої з системою андроїд, скористайтеся інструкцією, де в пункті 3 для виклику меню налаштувань, побачите в верхньому правому куті три точки. Далі слідувати написаному. Тобто:

На Айфоне

Відмінністю ios – платформи буде тільки те, що замість трьох крапок вгорі екрану, ви виявите шестірню для виклику меню налаштувань.

Іноді виникають такі труднощі при створенні:

 • погана якість інтернет-з’єднання. Перешкоди у мережі викличуть збої при роботі програми. Заважати при створенні нового профілю.
 • важливо вибрати унікальний логін та пароль для нового профілю.
 • потрібен активний адресу пошти або робочий номер телефону. На них надійде підтвердження про реєстрацію.

Можна вводити один і той же номер телефону при створенні нових облікових записів. Максимум на один номер додається п’ять профілів. Цілком достатньо для комфортного використання. Наприклад, одна сторінка – особиста, друга – для творчості, третя – для бізнесу, четверта – фейк (для підтримки активності), ще сторінка — про запас. Дві сторінки в instagram – корисна функція. Користуватися цією можливістю при необхідності просто.

Моя довідка - Корисні поради