Як створити другий аккаунт в Instagram – Легкий спосіб

Популярна соц.мережа проводить роботу над розширенням своїх функціональних можливостей. Таким новим удосконаленням стала можливість використовувати одночасно кілька облікових записів. Така функція дуже корисна тим користувачам, які ведуть свій власний профіль і робочий. На сьогоднішній день платформу Instagram використовує не тільки для розміщення своїх особистих фотографій, але і для розвитку бізнесу, для рекламування і просування товарів та послуг, таким чином, запровадження такої функції стало вкрай необхідним. Погодьтеся, ведучи бізнес, раціонально і логічно викладати нові товари, їх опис і послуги на одній сторінці і не заважати їх з публікацією своїх власних фотографій та іншою особистою інформацією.

Це може просто загальмувати розвиток і просування вашого бізнесу, так як інформація про продукти зблякне і загубиться на тлі особистого облікового запису. Набагато логічніше створити бізнес-аккаунт, іншими словами другий профіль. Крім цього виникає реальна можливість для розкрутки іншого свого облікового запису через перший з допомогою різних методів. Можна накрутити лайки в Instagram або збільшити кількість передплатників знову ж таки через інший профіль. Чи можна створити другий аккаунт в Instagram?

Як створити другий аккаунт в Instagram  Легкий спосіб

Створення другої сторінки в Инстаграме

Всім відомо, як у цій соцмережі зареєструвати один свій профіль, а як створити другий аккаунт в Instagram не зовсім зрозуміло. Для додавання другого аккаунта алгоритм реєстрації доведеться змінити. Слід знати, що в програмі можна додати вже існуючу запис і працювати з нею, використовуючи при цьому запис, що є основною. Покрокова інструкція про те, як створити другу сторінку в Инстаграме.

 • На своєму гаджеті (телефон) відкрийте Instagram.
 • Потім перейдіть на сторінку з вашим профілем.
 • Знайдіть зверху в правому куті іконку «налаштування» (шестірня або для Андроїда паралельні лінії) і клацніть по ній.
 • Відкрилося меню налаштувань (можливо, буде інша назва – параметри) перегорніть майже до самого низу і зупиніться на пункті «Додати запис».
 • Якщо ви щасливий володар вже другого профілю, тоді просто введіть пароль і логін. У тому випадку, якщо у вас немає другого профілю, то натисніть на посилання «ще немає облікового запису? Зареєструйтеся».
 • Наступний крок – вибір способу реєстрації: Фейсбук або з номера телефону/електронного ящика.
 • Завершення процесу реєстрації.
 • Як перемикатися між своїми акаунтами в Instagram

  Експлуатувати дві сторінки в Instagram можна одночасно з одного і того ж мобільника. Зверніть увагу, що комп’ютер вам такої можливості не надасть, хоча можна зайти одночасно на свої профілі тільки з різних браузерів. Для перемикання між сторінками буде потрібно:

  • відкрити програму;
  • зайти на свою сторінку;
  • у верхній частині смуги натисніть назва активної на даний момент облікового запису;
  • після цього відкриється меню, що містить всі ваші облікові дані, прив’язані саме до даної копії додатку на цьому девайсі. Одним натисненням ви можете перемикатися між ними.

  Як створити другий аккаунт в Instagram  Легкий спосіб

  Видалення облікового запису другого

  Коли другий профіль, як кажуть, виконав свою роботу, то виникає необхідність його видалення. Як це зробити? Виявляється не так і складно. Потрібно зайти в настройки Instagram. Потім внизу знайти та натиснути кнопку «Завершити сеанс…» (місце трикрапки займе ім’я видаляється сторінки). Також можливо відключити всі наявні облікові записи, пов’язані з даними акаунтом тільки однією кнопкою «Вийти з усіх облікових записів».

  Програми автоматичної реєстрації акаунтів

  На сьогоднішній день з одного і того ж пристрою користувач може створювати величезну кількість нових профілів, то буде потрібна підтримка сторонніх софтів. Причина полягає в тому, щоб не привернути увагу захисту сервісу, тому краще використовувати проксі і VPN. Наприклад, непогано себе зарекомендували такі програми, як IG Regger, InstaReg і подібні. Також, використовуючи ці програми, можна заповнити інформацію про себе.

  Варто знати деякі тонкощі.

  • Користувач може створити необмежену кількість облікових записів з одного мобільного пристрою або планшета, але все-таки існує певний ліміт. Instagram не любить велику активність щодо створення нових профілів, тому не вийде швидко створити більше п’яти профілів. Врахуйте, додаток така справа перевіряє. Але через деякий час (приблизно місяць) можна створювати нові облікові записи за умови, що раніше створені працюючі і активні. До того ж ліміт на нові профілі теж через якийсь час розшириться.
  • Можна до одного додатка Instagram прикріпити майже п’ять профілів.

  Увага!!! Це важливо! На практиці часто виникає плутанина при створенні нового профілю в додатку Instagram. Насамперед, це пов’язано з хитромудрим інтерфейсом програми. Більшість користувачів не змогли створити новий профіль через сторінку входу.

  Реєстрація нового облікового запису

  Нагадаємо, що даний провести нескладний, але трохи накручений. Щоб зареєструвати новий профіль (мова йде про новому записі, а не про підключення раніше створених) дотримуйтесь інструкції.

 • Вийдіть з вашого старого профілю в Instagram. Виконати це можна за допомогою меню налаштувань, де в самому низу є поле «Вийти» (Logout).
 • Знову повертаємося в додаток. З’явиться спеціальне вікно, де від вас зажадають ввести логін і пароль. Але ви цього не робите, адже ваша мета зареєструвати новий профіль, а не увійти в старий.
 • Початок реєстрації. Ви повинні у віконці знайти і натиснути на рядок у самому низу («Немає аккаунта в Instagram?»).
 • Процес реєстрації нового профілю. Для реєстрації додаток запропонує три варіанти.
  • через соціальну мережу Фейсбук – Як правило, при такій реєстрації проблем не виникає.
  • через вашу електронну пошту – Часто при виборі такого варіанту додаток за замовчуванням відправляє користувача зареєструватися за номером телефону. Фахівці рекомендують не використовувати подібний спосіб, так як часто виникають проблеми з номерами телефонів. Дуже часто надіслані коди не приходять до свого адресату. Реєстрування за елетронній поштою. Натисніть на поле «Зареєструвати за допомогою ел.пошти» («Sign up with your email instead»). Дуже важливо, щоб користувач мав доступ до вказаною адресою. Не користуйтеся чужими адресами. Для завершення процесу просто впишіть електронну адресу, після чого натисніть кнопку «Далее» («Далі»).
  • через номер мобільного телефону – Введіть код країни, номі свого телефону, після чого натисніть на віконце «Далее» («Далі»).
 • Придумайте нове ім’я користувача плюс пароль. Потім введіть у відповідні поля. Після цього програма відправить на вашу адресу лист (адреса електронки зазначений раннє). Вам потрібно просто клікнути по посиланню і все готово.

  Моя довідка - Корисні поради