Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Заробіток в соціальних мережах зараз стає основним джерелом доходу для багатьох. І способів для цього багато. Величезний трафік Инстаграма став родючим грунтом для торгівлі, партнерських програм і продажу рекламних постів. Останній варіант здається самим простим. Адже це звучить дуже круто – ви створюєте публікацію в профілі за гроші і можете заробляти на цьому достатньо, щоб утримувати себе і, можливо, свою сім’ю. Ця діяльність популярна в тому числі і в Росії. Поговоримо про те, як стають блогерами в Инстаграме.

Що потрібно, щоб стати блогером в Instagram?

Звичайно, не за кожну публікацію заплатять. Якщо я зараз викладу в своєму особистому профілі рекламну інтеграцію, за неї мені навряд чи дадуть і 50 рублів. Які є мінімальні вимоги, щоб отримати можливість називати свій профіль блогом? Зрозуміло, аудиторія. А для її успішного зростання потрібно наступне:

 1. Розуміння механізмів роботи соціальної мережі. Ви повинні знати, як працює розумна стрічка постів, як профіль потрапляє в ТОП і рекомендації.
  Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно
 2. Можливості для створення гарного і цікавого контенту. Без нього нікого ваша сторінка не зацікавить, вони не підпишуться.
 3. Знання способів просування для того, щоб зробити профіль популярним як можна швидше. Є як платні, так і безкоштовні варіанти. Якісь ефективніше інших. Лише знаючи всі з них, ви зможете вибрати підходящий.
 4. Бюджет. Практика показує, що зробити профіль популярним швидко можна лише з деякими вкладеннями. Скільки грошей на це піде? Залежить від вибраного методу.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Покрокова інструкція, як з нуля почати заробляти на блозі Instagram

Як стати блогером в Инстаграме з нуля? Новачки часто задаються цим питанням і не завжди отримують на нього зрозумілу відповідь. Я спробую написати інструкцію, в якій ви зможете знайти відповіді на всі запитання.

 1. Оформляємо сторінку. Перед тим, як стати успішним блогером в Instagram, потрібно приділити зовнішньому вигляду. Вже шапка дозволяє користувачеві зрозуміти, що він знайде тут і зробити висновок, підпишеться він на вас, чи ні. В полі «Про себе» ви повинні відповісти на важливі питання: хто ви, чим займаєтесь і що можна знайти у вашому акаунті. Аватарка має бути симетричною і, бажано, мінімалістичною. Ім’я і нікнейм повинні бути орієнтовані на людей, щоб вони легко могли шукати вас.
  Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно
 2. Заповнюємо акк постами. Люди, які знайшли відповідь на питання «Як стати блогером в Инстаграме і заробляти?», занурюються у вічну роботу над створенням і продумуванням контенту. Пару слів про нього виділю кілька пунктів:
 • Прописуйте контент-план. Публікації, створені заздалегідь, виглядають набагато вигідніше на тлі состряпанных в останній момент.
 • Зображення повинні бути якісними. Жодних розмитих зображень, ми не в 2007 році живемо. Максимальна роздільна здатність для квадратних зображень – 1080 1080. Його і використовуйте.
 • Загальна колірна гамма дозволить сторінці стати в рази ефективніше. У Інсте основний упор робиться на візуальний контент, а перше, що бачить людина, коли прокручує нижче Біо – сітка постів. Вона не повинна робити вигляд заплатного ковдри.
 • Можна робити сітку публікацій цікавіше за допомогою різних варіантів оформлення. Деякі, наприклад, використовують метод пазла і оформляють всі пости як одну картинку.

Підбірка успішних блогів, які починали з нуля

Взагалі, зрозуміти, як стають блогерами в Инстаграме, простіше на прикладі конкретних сторінок. Не у всіх є бекграунд, що дозволяє без проблем розкручуватися, як у Ольги Бузової. Наведу приклади цього:

 • @devushka_from_london.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Блог дівчини, що переїхала в Лондон. Ви можете сказати, що 13.7 тисяч передплатників це не так вже й багато, адже бувають сторінки з сотнями тисяч фоловерів. Але спробуйте з нуля розкрутитися до цього рівня, і зрозумієте, що це – серйозна робота.

 • @alena_safesleep.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Акаунти, присвячені материнству, в фотосети популярні. І цей приклад доводить це. Як ви могли помітити, діяльність дівчини вийшла на абсолютно новий рівень, вона пише книги, випускає курси і так далі.

 • @mikusvlogs.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Цього хлопця знають багато. Поштовхом до популярності послужили гумористичні вайн. Instagram для цих коротких роликів підходить як не можна краще. На даний момент у хлопця майже мільйон фоловерів, а в профілі можна побачити рекламні інтеграції з такими великими компаніями як, наприклад, Мегафон.

 

Інструменти, які допоможуть стати відомим блогером

Як стати блогером, з чого почати? Instagram дозволяє заробляти, але варіантів для набору аудиторії занадто багато, щоб просто так і відразу з ними розібратися. Розглянемо інструменти, які дозволять вести запис ефективніше і швидше набирати аудиторію.

 1. Zengram. Це – сервіс комплексного просування. Він забезпечує приріст аудиторії за рахунок масових дій: массфолловинга і масслайкинга.
  Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно
 2. Feedspy. Для ефективного просування необхідно постійно аналізувати успішність своєї роботи і створюваного контенту. І Feedspy в цьому допоможе.
 3. Tooligram. Ще один сервіс комплексного просування, який реалізований як у вигляді сервісу, так і у вигляді програми. Так що, можна знайти зручний варіант.
  Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно
 4. Postingram. Стабільна розкрутка вимагає регулярної публікації фотографій. А можливість кілька разів в день виходити в онлайн з’являється не завжди. У цьому випадку нам допоможе планувальник постів, і Postingram – один з дуже непоганих інструментів.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

Як стати менеджером блогера, якщо блогінг не твоє?

Ведення блогу вимагає постійно світити своїм обличчям, не показувати поганого настрою і труднощів і так далі. Це – діяльність, яка вимагає дуже багато сил і часу. Якщо це не для вас, можна спробувати себе у сфері блогерского менеджменту. Що для цього потрібно?

 1. Гнучкість і комунікабельність. Менеджер зобов’язаний знаходити спільну мову з рекламодавцями та блогерами, а це завдання не з легких. Крім того, потрібно правильно підбирати блоги та оперативно зв’язуватися з ними. Ця робота не для інтровертів.
 2. Знання інструментів пошуку. Звичайно, доводиться працювати з офісними програмами – це очевидно, і робити це може практично кожен з сучасних людей. Але є і спеціалізовані інструменти: біржі блогерів, аналітичні сервіси та інше.
 3. Знаходити компроміс між цілями блогерів і рекламодавців. Просто впарювати товар нецікаво і неефективно. Але деякі замовники уявляють собі інтеграцію саме так. Тому треба володіти талантом дипломата.
 4. Знання ринку. Менеджер зобов’язаний знати, яка вартість за пост буде справедливою.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно

І так далі. Оплачуючи послуги менеджера, блогер розраховує скинути всі фінансові турботи. Тому доводиться вміти розпоряджатися своїм часом і володіти купою навичок.

У соціальних мережах існує багато способів заробітку. І реклама – один з них. Для того, щоб пристойно заробляти на інтеграції, необхідно мати розкручений блог. А ця робота вимагає дуже багато часу і сил. Вона не підходить для інтровертів. Якщо товариськість – не ваше, вас повинно цікавити те, як стати менеджером блогера в Instagram.

Запитання наших читачів

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно#1. Є ризик у використанні сервісів комплексного просування?

Соціальна мережа забороняє використовувати сторонній софт. Для цього введені ліміти на дії з іншими сторінками. Сайти, що працюють массфолловингом, можуть порушити ці обмеження і призвести до бану. Тому потрібно бути акуратніше.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно#2. Для підвищення охоплення я публікував багато постів в день, і мене заблокували. Що робити?

Перед постійним баном Instagram попереджає людини. Якщо попередження не спрацювало, акк блокується. І витягнути сторінку з бану може бути проблематично. Звичайно, ви можете написати в техпідтримку, але ймовірність разбана низька.

Як стають блогерами в Инстаграме і що для цього потрібно#3. Якщо я запущу одночасно Zengram і Tooligram, передплатники будуть набиратися швидше?

В цих сервісах є механізми, що захищають від бана. Але в них не входить той факт, що ви будете використовувати обидва сервісу одночасно. Пам’ятайте, що ліміти одні. Не запускайте кілька таких сервісів, щоб не спровокувати бан.

Задавай питання і висловлюй свою думку в коментарях! А також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради