Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

 • 5 Типові помилки
 • 6 Запитання – відповідь:
 • Instagram давно вже перестав бути звичайним додатком, в якому всі ділилися знімками або смішними відео файлами. Це місце стало повноцінною майданчиком для реклами. Зараз людей цікавить, як зуміти просунутися серед величезної конкуренції, як виділитися і заробити грошей. Є купа способів і методів просування в Инстаграме, одним з них є мітки. Розберемося, як ставити хештеги в Инстаграме, щоб вони приносили реальну користь, а не перетворилися на порожні і нечитані словосполучення з гратами.

  Хештег – це знак #, який ви, напевно, часто вже зустрічали. Придумали його для навігації по постам, тобто він виконує роль посилання. Простими словами, ви ставите # перед словом, будь-який користувач з цього тегу зможе знайти ваш аккаунт серед тисячі інших. Припустимо, ви шукаєте якесь місце, де можна поїсти в Москві. Ви можете ввести #емвмоскве або щось на зразок цього, і для вас з’являться всі акаунти, які використовували даний тег в своїх постах.

  Актуально використовувати хештеги в 2020?

  Всесвітньо відомі бренди давно створили свої особисті хештеги і активно з ним просуваються.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Але скромна аудиторія в Instagram, не означає, що цей метод розкрутки вам не підходить. Придумайте набір особистих підписів і вказуйте їх під своїми постами. Так вашим передплатникам буде легше орієнтуватися у вас в профілі. Але пам’ятайте, що вони повинні бути не занадто складними для запам’ятовування, але креативними, щоб не зливатися з іншими.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Користь хештегов

  Тобто такі мітки допоможуть вам знайти потенційних покупців або просто передплатників. Так як майже всі користувачі з ним і шукають всю інформацію, яка їм цікава. Так можна навіть просто знайомитися з цікавими людьми і зв’язуватися з ними.

  Крім того, якщо ви вигадуєте свої теги, то користувачам стає зручніше переглядати накопичилася у вас інформацію. Тобто, таким способом сортування виконується особистий контент. Швидше за все, ви і раніше зустрічали щось подібне: #маша_оеде, #маша_опохудении.

  Інструкція, як ставити хештег

  З користю міток в Instagram розібралися, але як же вказати їх у себе в посаді?

  1. Для початку завантажуємо зображення, накладаємо фільтри і т. д. загалом, готуємо його до публікації. Потім тиснемо кнопку «Далі».
   Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?
  2. В поле, де ми пишемо опис до фото, пишемо потрібний текст, а потім ставимо хештеги по темі. Робиться це таким способом, ставимо знак # і без пробілів дописуємо сам текст, який і буде служити посиланням на пости з такою ж міткою. Наприклад, #кимкардашьян.
   Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?
  3. Коли всі потрібні хештеги вказані, тиснемо кнопку «Поділитися».
   Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?
  4. У посаді хештеги виглядають так.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Різновиди хештегов

  Насправді, хештегі самі по собі діляться на кілька видів, які потрібно використовувати завжди по-різному і до певної тематики. Тобто до цього питання треба ставитися дуже обережно, так як від цього буде залежати успіх вашої роботи з ними і в цілому просування вашого облікового запису. Так що приступимо до розгляду всіх видів.

  Фірмовий хештег

  Це такий тег, який використовують для того, щоб вас змогли знайти. Тобто ви придумуєте тег, якось пов’язаний з вашим акаунтом/компанією, і вводите його як ваш основний тег, за яким вас можна буде знайти. Хорошим прикладом тут буде мітка всесвітньо відомого магазину Найк — #JustDoIt.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Тобто всі люди, які купують у них речі, знають, що саме цей тег вони скрізь і використовують. Але пам’ятайте, що воно повинно бути добре продуманим, тобто якщо ви зробите фірмовим тегом перше-ліпше слово, то в такому випадку ніхто не буде його запам’ятовувати, і родзинки у вас не буде. Вам потрібно щось креативне і щось, що буде повністю розкривати вашу організацію або вашу діяльність. До того ж, коли ви його зробите офіційним, змінити його вже буде неможливо, так як люди дізнаються про вас тільки за нього, до того ж старі пости у вас будуть з первісної міткою. Тому продумайте всі уважно!

  Отже, вигода:

  • Швидкий пошук і навігація, що дозволить вашим клієнтам швидко вас знайти.
  • Якщо клієнти почнуть їх використовувати в своїх постах, де дякують вам за послугу/товар, то ви можете поповнювати свій профіль цим, показуючи іншим.
  • Ну, і, звичайно ж, це свого роду реклама серед ваших клієнтів.

  Досягти цього буде дуже легко, якщо ви будете просити своїх клієнтів писати відгуки на своїх акаунтах, і при цьому позначаючи вашим фірмовим тегом.

   

  Хештег-рубрика

  Якщо у вас досить популярна сторінка в Инстаграме, то цей вид мітки саме для вас. Або ж якщо у вас дуже багато постів протягом тижня. За допомогою такої мітки ви зможете сортувати свої товари за типами або років випуску і багатьма іншими ознаками. Так ви спростите не тільки собі життя, але й клієнта. Так як він зможе швидко знайти саме те, що подобається йому, а не нишпорити серед усього потрібну для себе інформацію/товар.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  До того ж це буде чудовим виходом, якщо ви любитель постити якусь важливу інформацію на постійній основі. Так ви відразу зможете ділити їх на підтеми/теми, використовуючи відповідні мітки. Придумуйте теги, схожі, але так, щоб їх можна було відрізнити. Але пам’ятайте про унікальність! Не потрібно копіювати чужі ідеї.

  Хештеги заходів

  Вони були придумані для того, щоб ви могли рекламувати себе на різних заходах. Припустимо, проходила якась виставка, і ви там продавали або представляли свій товар, помітивши все це справа тегами, ви забезпечите собі непогану рекламу.

  Світові хештеги

  У соціальних мережах завжди купа челленджей та флешмобів, де всі різні, характерні цього заходу, теги. Якщо ж ваша діяльність або організація як-то пов’язана з цими заходами, і ви змогли взяти в них участь, то це відмінні шанс привернути до себе увагу.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Один з найкращих прикладів служить #MannequinChallenge, де, припустимо, всі люди в офісі застигали і знімали це на відео. Тобто кожен міг в цьому взяти участь, тим самим трохи рекламують себе. Але тут головне – зробити все вчасно. Тому що популярність таких челленджей зазвичай росте дуже швидко, а це говорить про те, що всі почнуть використовувати цей тег.

  Тематичні хештегі

  Застосовуючи кілька простих тематичних міток, ви зможете залучити більше клієнтів. Так як їм буде простіше шукати товар на даному майданчику. Наприклад, #свадебноеплатьепитер, ну якщо ви, звичайно, продаєте їх в Пітері. Але головне – не переборщити.

  Типові помилки

  Вибирайте певні мітки, за яким клієнтам буде зручно бродити по аккаунту. Не потрібно борщить з креативом. Тег відображає суть вашого профілю і не більше. Слідкуйте за останніми новинками у топових хештегах, може бути, там ви знайдете натхнення.

  Велика кількість тегів призводить до того, що люди просто перестають на них реагувати. Принаймні, адекватно. Не вставляйте # скрізь, де хочете – використовуйте його з розумом. Не робіть занадто довгими, так як вони запам’ятовуються гірше всього. Якщо ви використовуєте теги на іноземних мовах, то переконайтеся в тому, що ви правильно переклали і зрозуміли сенс.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

  Ще одна найпоширеніша помилка – прогалини в хештеге. Запам’ятайте, не потрібно пропуск, ні після решітки, ні в середині. Навіть якщо мітка складається з двох або трьох окремих слів – пишемо їх все в купу.

  Питання – відповідь:

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?#1. Що таке сортування по хэштегам?

  Раніше це була дуже ефективна річ. Але тепер її почали використовувати скоріше для накрутки лайків і всього іншого, що виглядає, як суцільний спам. Припустимо #Казань, ви тепер не знайдете особливо великого скупчення красивих і пейзажних фотографій Казані, а всі разом, то є різні заклади, продаж будь-яких товарів, тобто все, що завгодно.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?#2. Як зробити так, щоб фірмові теги дійсно працювали?

  Вам потрібно розповісти про його існування своїм покупцям або своєї потенційної аудиторії. Ви можете вказувати на товари, друкувати на них. Постійно про них говорити, нагадувати клієнтам назва хештег.

  Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?#3. Як перевірити, чи є унікальним хештег-рубрика чи ні? І як зробити його унікальним?

  Ви можете це перевірити, ввівши вашу мітку в пошуковик. І обов’язково постарайтеся зробити так, щоб хоч якось фігурувало назву вашої організації. Так унікальність буде вище, так і рубрика буде зрозуміліше. Щодо довжини тега переживати не варто, клієнти можуть просто натиснути на нього, а не вбивати в пошук. І обов’язково не забувайте про те, що потрібно періодично робити пост, в якому будуть зазначатися ваші рубрики.

  Щоб задати своє запитання чи висловити думку — пиши у коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради