Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?

Смайлики, або як їх ще називають, «эмоджи» – це один з найпопулярніших сучасних способів спілкування. Поряд зі словами, забавні «пики» і значки можуть передати пережиті емоції, прикрасити пропозицію і надати йому яскраву забарвлення.

Особливо часто їх вживають для спілкування в соціальних мережах. І Instagram не став цьому винятком. І якщо користувачі смартфонів iPhone, не відчувають ніяких труднощів з пошуком і публікацією потрібних смайликів, то з Андроїдом справи йдуть набагато гірше. Без додаткових розширень в ньому просто немає смайлів (саме у вигляді графічних зображень, так як в деяких версіях присутня панель зі смайлами із стандартних символів – дужок, двокрапки, літер тощо).

Проте така проблема просто виправляється. І сьогодні ми поговоримо про те, як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд, де їх, власне, знайти і як встановити.

Де на Андроїд знаходяться смайлики в Инстаграме?

Тут відповідь одна – на «чистому» Андроїд, тобто за умови того, що ви не встановлювали додаткових програм, смайликів просто не буде. Достеменно невідомо, чому в Инстаграме немає смайликів на Андроїд, однак факт залишається фактом – або упущення з боку розробників оперативної системи, або частина задуму, правда, незрозуміло, який.

Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?

Давайте розберемо, де взяти і як включити смайлики, якщо вони не передбачені можливостями ОС.

Як в Инстаграме ставити смайлики на Андроїд?

А тепер перейдемо до основного розділу. Першим кроком буде завантаження спеціальної Emoji-клавіатури на свій пристрій. Вибір відповідного додатка залишається за вами, однак ми радимо вам вибирати програми з ТОПа видачі Play Market, і звертати увагу на відгуки. З них можна дізнатися про плюси і мінуси даної клавіатури, не конфліктує вона з системними утилітами, не заважає роботі, і не містить вірусів і шпигунських розширень.

Як правило, в таких додатках замінюється повністю вся клавіатура, а не просто додається бар зі смайликами, тому прочитайте також і про мовних версіях. На жаль, навіть у ТОП іноді потрапляють досить низькосортні китайські програми, які крім поганої якості продукту можуть «нагородити» смартфон букетом з вірусів.

А тепер давайте розберемо весь процес поетапно:

 • Зайдіть в Google Play Market. Ми настійно не рекомендуємо вам користуватися сторонніми ресурсами, що дозволяють швидко і безкоштовно завантажити різні програми.
 • У рядку пошуку з додатками виберете назва розширення. Найкраще шукати за наступними ключовими словами «Free keyboard Emoji». Так ви побачите весь список програм.
  Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?
 • Оцініть відгуки, опис і можливості кожного з них. Не лінуйтеся витратити на це час, адже на кону стоїть безпека вашого телефону.
  Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?
 • Після того, як ви завантажили і встановили утиліту, клацніть по відповідному значку на головному екрані та відкрийте її.
 • Якщо таким чином запустити її не виходить, то зайдіть в Налаштування, там виберіть «Введення/Методи введення/Клавіатури» (назва залежить від версії операційної системи) і переведіть тумблер в положення ON.
 • Перевірте, чи все ви зробили правильно. Для цього відкрийте клавіатуру будь-яким зручним для вас способом (наприклад, спробуйте надрукувати повідомлення) і перевірте наявність галочки навпроти Емодзі (у графі зміни мов або на прогалині).
  Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?
 • Після правильної установки багато користувачів все одно не можуть в тому, як поставити смайлики в Instagram. Вони безуспішно шукають їх серед російськомовної клавіатури, хоча для них виділено певний бар, який потрібно підключати окремо.

  Чому на Андроїд смайлики не відображаються у Інсте?

  Отже, як вставити emoji, ми вже знаємо, але як бути, якщо в Інсте на Андроїд смайлики хоч і вписані, але не відображаються. Цьому є дві причини:

 • По-перше, перевірте коректність встановленої версії Инстаграма. Якщо вона вже безнадійно застаріла, то відсутність смайлів буде меншою з бід.
 • По-друге, встановлена програма зі смайлами може «конфліктувати» з системою або з самим Инстаграмом, тому емодзі будуть відображатися некоректно (у вигляді порожніх або зафарбованих кубиків, ромбів та іншого), або не відображатися зовсім.
 • Як додати ексклюзивні смайлики для Андроїда?

  Опустимо тему невдалого проекту «гугловських» emoji, і розглянемо кілька додатків, які, дійсно, дають доступ до класним стікерами і смайликів:

 • GO Keyboard – краща клавіатура, яка дозволяє друкувати швидко і без помилок. Доступно більше тисячі різних оформлень і тем, а також 800+ модних і оригінальних эмоджи.
  Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?
 • Kika Клавіатура заслужено користується успіхом серед користувачів зі всього світу. Вона підтримує функцію друку однією рукою, автоматично коригує друкарські помилки і відкриває доступ до величезного архіву стікерів, гифок і смайликів.
  Як ставити смайлики в Инстаграме на Андроїд?
 • Емодзі-клавіатура TouchPal – не поступається своїм попередникам. За максимальну ергономічність і зручність використання, у свій час вона отримала міжнародну премію в сфері мобільних інновацій.
 • Висновок

  Навіть такі очевидні недоробки, як відсутність смайликів, легко виправити за допомогою Play Market і умілих розробників додатків. Додаткові додатки дозволять зробити ваші пошти більш емоційними і цікавими. Тепер ви знаєте, де взяти і як додати ексклюзивні смайли для свого Інста-профілю, поділіться цією інформацією зі своїми «неосвіченими» друзями!

  Що стосується додаткових додатків, можливо вас зацікавить стаття “ТОП-5 додатків для репоста в Инстаграме і декілька альтернативних методів”.

  Моя довідка - Корисні поради