Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Соціальні мережі створені для комунікації. І це – одне з найбільших винаходів 21 століття, яке не тільки ламає кордони між людьми, але і прискорює, за рахунок збільшення швидкості спілкування, технічний прогрес. Блогерів на Ютубі називають лідерами думок, а їх прибуток може доходити до мільйонів рублів на місяць. Спеціального терміна для инстаграмеров немає, але прибуток там теж можна отримувати пристойну. Поговоримо про те, як стати популярною в Инстаграме.

Способи прославитися в Instagram

Instagram, звичайно, класна річ. І можна добре на ньому заробляти. Але як це зробити, якщо не хочеться заводити магазин, якщо хочеться стати популярним самостійно, а не продаючи дурницю з Алиэкспресс? Краще всього для цього підійде блозі. Зараз це – більш широке поняття, ніж просто життя однієї людини.

Зразкові види таких акаунтів бувають наступні:

  1. Красиві. Просто публікація красивих фотографій. На перших етапах можна використовувати й чужий контент з зазначенням автора, але краще все ж буде створювати свої пости.
  2. Тематичні. Розбираєтеся в якійсь сфері? Створіть сторінку, де будете ділитися корисною інформацією.
    Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?
  3. Ви. У вас цікава життя, насичене подіями і подорожами? Розкажіть про них, поділіться фотографіями з різних місць.
  4. Огляди. Читаєте, дивитеся фільми або грати в ігри? Викладайте рецензії та огляди на різні продукти культури.
  5. Мотивація. Люди в соціальних мережах шукають поштовх до дій, підбадьорливі слова, які дадуть енергію для роботи. Для цього допоможуть як невеликі статті, так і просто зображення з гарними людьми, заможним життям і так далі.

Як стати популярним в Instagram без накрутки?

Соцмережі існують вже досить довго. Набір аудиторії вже давно не є стихійним подією, для якого потрібно зловити момент. Все розраховано, і є певний план, яким потрібно слідувати, щоб швидко пропіарити себе. Не треба покладати великі надії на накрутку, упор на неї не принесе великий ефект. Більше того, коли у відомого людини в передплатників і відмітки «Мені подобається» багато ботів, це, навпаки, б’є по репутації. Є три напрямки, які потрібно розвивати, щоб зробити запис популярним.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Вибір теми профілю

Незважаючи на те, що на сервісі можна знайти аудиторію майже для будь-якої тематики, потрібно знайти таку, яка затребувана і не переповнена конкурентами. Для того, щоб ідеально потрапити в точку, потрібно відповісти на два питання:

  • Що цікаво вам? Неможливо домогтися успіху, якщо ви вибрали нішу, до якої байдужі або навіть відчуваєте огиду. Це буде лицемірством, і користувачі це відчують.
  • Що цікаво користувачам? Само собою, все не сходиться на ваших інтересах. Адже в сервісах спілкування на вас повинні підписуватися, лайкати і коментувати пости люди зі своїми інтересами.

Ідеальним варіантом буде, якщо ви знайдете компроміс і вб’єте двох зайців одним пострілом.

Оформлення

В Instagram дуже важлива візуальна частина сторінки. Шапка профілю – те, що люди бачать, тільки увійшовши у свій обліковий запис. Тому потрібно саме тут розміщувати всю необхідну інформацію. Аватарка має бути лаконічною. Можете, звичайно, поставити своє обличчя, але, повірте мені, це виглядає не дуже добре. Куди вдаліше буде виглядати акуратний логотип, який можна зробити в будь-якому фоторедакторі онлайн.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Контент

Публікації – обличчя вашого профілю. І воно повинно бути привабливим. Зображення чіткі, цікаві і якісні. Підписи органічно доповнюють фотографії. Якщо в особистих акаунтів ви можете допустити вільність і викласти публікацію без зайвих слів, то в комерційних акаунтах, таке неприпустимо.

Просування в Instagram

А тепер трохи про те, як піаритися, якими шляхами піти? Є безліч способів для того, щоб піаритися. Про них ми і поговоримо.

Сервіси

Масслайкинг і массфолловинг – досить поширені дії для того, щоб набрати передплатників. Я не пишу їх окремо, тому що, на мій погляд, вручну розставляти сотні лайків і підписуватися – то ще задоволення. Благо, існують спеціальні сервіси, які автоматизують цей процес. Zengram один з лідерів масслайкинга, в ньому можна налаштувати процеси під себе, вказати, які профілі лайкати, а які пропускати. Зручна штука.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Взаємний піар

Зараз мова йде, звичайно, не про взаємні лайки. Вони не особливо ефективні. А ось взаємна реклама може принести свої плоди. Для цього потрібно буде просто знайти партнерів.

Флешмоби, конкурси та розіграші

Флешмоби збирають багато хайпи. Візьміть участь в одному з них, і отримаєте свою частку уваги. Деякі створюють спеціальні сторінки для того, щоб брати участь в різних гивэвеях. Це знижує ефективність розіграшів і конкурсів. Але в цілому в тяжкому шляху до того, щоб стати знаменитим, вони теж непогано допомагають.

Таргетинг

З тих пір, як Фейсбук викупив Instagram, з нього намагаються зробити джерело доходу. І в цьому плані все досить успішно. Основний пункт доходу – реклама. І таргетована реклама дуже допомагає набрати аудиторію. Про те, як зробити кампанію, я не скажу – стаття, все ж таки, не про це.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Реклама в блогах

В плані реклами доступний не тільки цілі, але і звичайні рекламні пости на інших сторінках. Замовити їх можна через біржі реклами. Це може бути пост, сториз або відеоролик.

Чому кількість передплатників не росте?

Отримати відповідь на запитання «Як стати популярною в Инстаграме?» не означає відразу отримати більшу аудиторію. Просування змушує вас постійно аналізувати свою і чужу роботу. Без постійної самоосвіти ви швидко станете Кіркоровим у світі Instagram – крутий, але безглуздо молодящейся зіркою. І, насправді, я могла б назвати причини неправильне оформлення профілю, відсутність контент-плану та інше. Але джерело всього цього – небажання дивитися за тим, що відбувається в соціальній мережі; небажання аналізувати, що потрібно передплатникам.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?

Отже, соцмережі приносять величезну користь людству, пов’язуючи людей звідусіль і дозволяючи їм контактувати один з одним. Це приваблює великий трафік, і, як наслідок, починає приносити гроші як користувачам, так і власникам сайту. Тому популярність на сервісах спілкування може бути важливим пунктом заробітку сучасної людини.

Запитання наших читачів

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?#1. Що потрібно зробити перед тим, як починати просувати аккаунт?

Існує три основні пункти для підготовки до популярності: вибір тематики, оформлення сторінки та створення якісного контенту.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?#2. Як зробити, щоб було багато лайків під фото?

Скористайтесь сервісом накрутки Likemania.

Як стати популярною в Инстаграме: з чого почати голому акку?#3. Чому аудиторія не зростає, незважаючи на те, що всі пункти були виконані?

Основна причина – відсутність уваги до того, що відбувається в соціальній мережі, і нульовий аналіз своєї діяльності та роботи конкурентів. Якщо ви і далі не хочете вникати у справи аккаунта, але хочете, щоб аудиторія збільшувалася використовуйте Zengram сервіс для просування.

У вас ще залишилися питання? Задавайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради