Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

У соціальних мережах велика і активна аудиторія в акаунті може принести цілком реальну користь. Мова не тільки про популярність. Те, що вас впізнають на вулиці, не єдиний плюс великої кількості передплатників. Вони можуть приносити і цілком реальні гроші, причому часто більші, ніж класичні професії. Але деякі, хто починає таку роботу в інтернеті, плутають поняття і воліють купувати фоловерів, а не набирати їх природним способом. Поговоримо про те, як стати популярним в Инстаграме без накрутки.

Способи стати популярнішим в Инстаграме без накрутки

Набір передплатників в Instagram – питання, яке стоїть перед користувачами з тих пір, як соціальна мережа набрала мільйони створених облікових записів. Зараз, коли їх кількість перевалила за мільярд, деякі користувачі можуть піднімати свої доходи до дуже серйозних висот, але лише в тому випадку, якщо розвиток буде природним і продуманим.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

В цьому плані накрутка не допомагає – накручені користувачі не будуть ставити вам лайки, коментувати пости і так далі. Більше того, вони не тільки не піднімають статистику, але і заважають її зростання – соціальної мережі не подобаються акаунти з великою кількістю ботів, і їм охоплення ріжуть. Які є способи набору фоловерів?

Реклама

Реклама буває двох видів: у блогерів і таргетована. Маркетингові акції в Instagram ефективніше, ніж пости в розкручених профілях, тому що розраховані саме на ту аудиторію, яку ви поставите самостійно. Все ж, як би не підходила за тематикою сторінка популярного блогера, обрана в якості рекламної площадки, якийсь відсоток аудиторії не підійде нам. Це – один з найбільш ефективних способів розкручування.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

Взаимопиар

Це – безкоштовна реклама. Можна знайти партнерів і організувати спільне просування самостійно. Співпраця з хорошими і перспективними профілями дозволить розкручувати акаунт економніше. А якщо партнер розвивається швидко, і ваше розвиток прискориться. І, повторюся, це буде абсолютно безкоштовно.

Читайте також:
InstaTag - Браслети хештегі

Конкурси

Кожен користувач Инсты бачив фотографії з анонсом наступного конкурсу або розіграшу. Це – спосіб швидко отримувати багато фоловерів і один з найпоширеніших відповідей на питання «Як розвинути Instagram без накрутки?». Звичайно, тут не обійшлося без мінусів – багато створюють сторінки спеціально для участі в гивах, і навіть тут велика ймовірність отримати якийсь відсоток фейків в фоловерів. Тому краще всього буде суворо регламентувати в умовах, що буде проходити перевірку на реальність користувача. Звичайно, це необов’язково, я просто даю вам пораду.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

Як набрати лайки в Instagram без накрутки?

Тепер перейдемо до того, як набрати лайки в Инстаграме без накрутки. Звичайно, зараз ні про яке сервісі мови йти не буде. Я просто розповім вам про декілька фішках у веденні профілю, які зможуть допомогти в наборі відміток «Мені подобається».

Цікавий контент

Ніяке просування не зможе вам допомогти, якщо пости будуть нецікавими і неякісними. Тому перед тим, як серйозно задуматися над тим, яким способом розкручуватися, витратьте час і сили на добрі фотографії, на концепцію профілю, на контент-план хоча б на два тижні. Якщо вам менше сорока років, ви повинні розуміти, що соціальна мережа, для деяких іграшка, може приносити гроші, але лише в тому випадку, якщо до ведення профілю буде виявлено досить серйозне ставлення.
Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайкиБеріть приклад з цього блогера. Це він ввів в моду такий стиль фотографій

Публікувати у вдалий час і регулярно

Необхідно регулярно публікувати фотографії, щоб користувачі регулярно бачили ваші пости в стрічці і лайкали. Але занадто сильно спамити собою теж не варто. Оптимальний режим публікації – два поста в день, в ранковий і вечірній прайм-тайми. Вибрати найкращий час викладання фотографії можна за статистикою профілю – там є спеціальний розділ, де можна знайти потрібну інформацію.

Лайктаймы

Всі люблять лайки. І на цьому можна зіграти для підняття статистики облікового запису. Задаємо умови – щось на зразок лайка на запис, підписки та коментаря, ставимо хештегі, щоб люди могли знайти публікацію, і чекаємо.

Читайте також:
Як долучитися до прямого ефіру в Инстаграме

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

Люди виконують ваші умови, а потім, використовуючи рандомайзер, ви вибираєте людину, якого потім згадуєте у підпису до наступного лайктайму, додавши умова підписуватися на нього. У наступному колі цієї людини міняєте на іншого. І так далі. Це – лише один із прикладів, механіка може змінюватися. Але суть, я думаю, ви зрозуміли. Такий спосіб, однак, дуже близький до накрутці за своєю якістю. Так що, не раджу просуватися тільки з допомогою цього.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки

Хештегі

Люди недооцінюють хештегі, а даремно. З їх допомогою можна як накручувати лайки, так і отримувати реальний відгук від користувачів та зростання аудиторії. Звичайно, величезного приросту передплатників чекати не варто, але, якщо ви зробите звичкою додавання тегів до постів, активності зберете більше.

Які сервіси допоможуть отримати той же результат за короткий час?

Які інструменти можуть допомогти в отриманні лайків і передплатників швидше, ніж попередні варіанти? Є три типи сервісів-помічників:

 1. Сервіси комплексного просування. Вони – менше зло. Можуть набрати реальних цільових передплатників. Працюють зазвичай з допомогою масслайкинга, массфолловинга і масскомментинга. Буває двох реалізацій: сайт або програма. До перших відноситься Zengram і Pamagram, до других Socialkit і Tooligram.
 2. Інтернет-магазин. Там ви можете придбати пакет послуг, як в якій-небудь пятерочке, заплатити гроші, і радіти з того, що отримали бажане. Рекомендуємо, Socelin.
  Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки
 3. Біржі активності. Це безкоштовно накрутка. Там ви ставите лайки і підписуєтеся для заробітку балів. За ці бали потім купуєте собі все, що хочете, на сторінку. Можна скористатися сервісом Bosslike або Cashbox.

Небезпека таких інструментів полягає в тому, що вас можуть обдурити або надати послугу неякісно. У підсумку ви втратите гроші або аккаунт. Або і те, і інше. Тому я дам вам по одному прикладу кожного типу.

 1. Zengram. Вартість цього сайту становить 699 рублів в місяць. За ці гроші ви отримуєте і додаткові інструменти, наприклад, Інста-парсер, який дозволить відібрати конкурентів, за якими варто стежити для більш ефективної діяльності. А для самої стеження нам знадобиться Інста-шпигун. Крім того, тут є послуга по налаштуванню таргетованої реклами.
  Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки
 2. Likemania. Інтернет-магазин. Ви дуже швидко можете за етапами налаштувати необхідну послугу, сплатити її і отримати бажане. Цінник не те щоб низький, але по співвідношенню ціна – якість отриманої послуги все більш або менш пристойно. Цікава фішка – авто лайки. Можна задати кількість посад, на які в майбутньому будуть приходити лайки, і забути про регулярний вхід на сервіс.
  Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки
 3. Bosslike. Біржа активності. Заходьте, виконуєте завдання, а потім витрачати їх на створення власних. Все просто.
  Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки
Читайте також:
Особливості Telegram і види акаунтів

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки? Велика аудиторія приносить багато грошей. Однак, деякі плутають поняття і замість того, щоб отримувати передплатників природним способом, купують їх, що істотно псує профіль. По-перше, вони не проявляють жодної активності в обліковому записі. І по-друге, серед накручених користувачів завжди будуть боти. А з-за них Instagram буде заважати просуванню і набору реальних фоловерів. Так що, дуже не раджу вдаватися до такого.

Запитання наших читачів

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки#1. Чи є безкоштовні способи просування?

Зрозуміло, є. Але їх швидше можна назвати рекомендаціями до ведення сторінки безкоштовні способи ніяк не суперечать платним, їх можна поєднувати.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки#2. Чому за розкрутку потрібно платити?

Так вже склалося, що безкоштовні варіанти досить повільні. Платні працюють набагато швидше. Дорожче і найефективніше виходить таргетована реклама. Налаштувати її досить складно. Тому така послуга обходиться дорого. Якщо у вас купа часу, можете заощадити. Якщо хочете більш швидкий результат, доведеться заплатити за просування.

Як стати популярним в Инстаграме без накрутки і збирати лайки#3. Як можна стати знаменитим в Инстаграме?

Багато прагнуть здобути популярність у цій соцмережі, але немає рецепта, як прокинутися відомим в Instagram. Так само немає сенсу орієнтуватися на всіх користувачів. Потрібно вибрати тему, визначити цільову аудиторію і працювати тільки на неї. Так шанси статті знаменитим – набагато вище.

Якщо ти хочеш поставити запитання або висловити думку — напиши це в коментарях. А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради