Як стати популярним в Instagram: 20 крутих способів (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:;

 • Як стати популярним в Інстаграм: 20 способів.
 • Навіщо потрібна популярність.

Все поради і рекомендації в статті повністю актуальні в 2021-2022 році.;

Як стати популярним в Інстаграм: ТОП-20 способів

Відразу перейдемо до основної частини статті. Поговоримо про те, як стати популярним в Інстаграм з нуля. Для цього розглянемо 20 способів, які допоможуть в просуванні вашого Instagram-аккаунта.

Створюйте корисний контент

Це основа. Тільки контент здатний зробити з вас справжню зірку. Можна витратити сотні тисяч рублів на розкрутку, але якщо ваші пости нікому не цікаві, то все вкладення «полетять в трубу».;

Якщо ви розвиваєте експертний блог, то створюйте корисний навчальний контент. Припустимо, що ви – фітнес-тренер. Публікуйте різні тренування для преса, ніг, спини, рук – в форматі звичайних постів і відео.;

Також вам потрібно грамотно оформляти контент: підбирайте яскраві і красиві фотографії, використовуйте абзаци і емодзі в тексті. Накладайте фільтри на знімку – наприклад, через додаток VSCO або обробляйте фото в Lightroom.;

Спілкуйтеся з аудиторією

коммуніцірующіх зі своїми передплатниками. Відповідайте на повідомлення в Ю Я, спілкуйтеся в коментарях. Задавайте питання в кінці кожного поста.;

Проводьте опитування. Нехай передплатники стануть частиною вашого «проекту». Це підвищить залученість аудиторії.;

Зробіть круте оформлення профілю

Обов’язково зробіть гарне оформлення Instagram-профілю:

 • Завантажте аватарку. Для блогу і персональної сторінки – особисту фотографію; для компанії чи бренду – логотип фірми.
 • Додайте опис. Додайте в шапці профілю важливу інформацію про себе або компанії. Використовуйте Emoji. Детальніше про те, що написати про себе читайте в нашій статті.
 • Зробіть кнопки для зв’язку. Так аудиторії буде простіше комунікувати з вами.
 • Додайте активне посилання в шапку. Наприклад, можна вставити мультіссилку.

Аналізуйте конкурентів

Слідкуйте за своїми конкурентами. Дивіться, які посади вони викладають. Можливо, якісь ідеї здадуться вам цікавими і ви додасте їх в свій контент-план.

Аналізуйте, як конкуренти спілкуються зі своїми передплатниками; які акції проводять.

Спробуйте сервіс LiveDune. Тут ви можете відстежувати статистику своїх конкурентів: наприклад, скільки людина підписалася на конкурента за певний період часу.

Спробуйте накрутку

Щоб швидко набрати перших передплатників, лайки, перегляди, збільшити охоплення, спробуйте накрутку. Ми рекомендуємо сервіс Likemania.

Тут можна накрутити передплатників, лайки, перегляди, збереження, коментарі. Це дешево. Також це безпечно: ви можете не переживати, що аккаунт заблокують.;

Як стати популярним в Instagram: 20 крутих способів (2021) Накрутка в Likemania

Можна вибрати тип накрутки: залучення живих людей і роботів. Щоб почати роботу, потрібно вказати послугу, тип розкрутки, кількість і логін в Instagram.

Накрутка почнеться відразу після того, як ви оплатите замовлення.

Накрутити передплатників, лайки, коментарі >> >

Складіть контент-план

Складіть контент-план. Це графік публікацій на тиждень, місяць або рік. Так ви сконцентруєтеся на важливому: на розвитку свого профілю.

Вам не доведеться щодня «ламати голову» в пошуках тем для постів. Краще витратьте один-два дня на складання контент-плану.;

Використовуйте хештеги

Багато ігнорують цей спосіб просування в Інстаграм. А дарма. Хештеги – відмінний спосіб безкоштовної розкрутки.

Але використовувати теги потрібно з розумом. Максимально допустима кількість хештегів під одним постом – 30 штук.;

Використовуйте тільки тематичні теги, які відносяться до теми вашого поста. Наприклад, якщо ви публікуєте добірку книг, то вам підійдуть такі ключові слова: # книги, # чтопочітать, # подборкакніг, # інтересниекнігі.

Не потрібно додавати популярні теги-мільйонники, які жодним чином не відносяться до темі поста. За тематичним хештег ви будете залучати тільки цільову аудиторію.

Не забувайте про Stories і прямих ефірах

Це свого роду доповнення до поради про якісному контенті. Крім постів і відео, публікуйте Stories. Вони отримують більше охоплення.;

Наприклад, один з варіантів використання Сторіс – анонс нових постів. Додайте посилання в Історії на свіжу публікацію.

Чи проводите прямі ефіри. Відповідайте на запитання передплатників, розповідайте цікаві історії з життя. Можете проводити тематичні ефіри: наприклад, покажіть ефективні вправи для преса.

массфолловінг і масслайкінг

Спробуйте массфолловінг і масслайкінг. Це масова підписка і лайкінг Instagram-користувачів.

Ви підписуєтеся/лайкать свою цільову аудиторію, а вони підписуються/лайкають у відповідь. Але важливо дотримуватися ліміти – докладніше про це читайте в нашій статті «Ліміти і обмеження в Інстаграм».

Виконувати масові дії можна вручну. Але це довго. Тому автоматизуйте їх через Zengram.

Це сервіс для автоматичного просування в Instagram. Він сам підписується, ставить лайки, дивиться Stories. Вам потрібно тільки додати свій аккаунт і вибрати метод розкрутки: по конкурентам, геолокації, хештег.

Спробувати Zengram можна безкоштовно. Є тестовий період на 3 дні.

Публікуйте контент регулярно

Не робіть довгих перерв. Намагайтеся публікувати, мінімум, 3 поста в тиждень. Чим більше тим краще. Це допоможе вам збільшити охоплення постів – а значить і органічне зростання аудиторії.

Також важливо знайти ідеальний час для постів. Як це зробити? Читайте в нашій статті «Кращий час для постів в Інстаграм».

Взаімопіар

Коллаборіруйте з другімім блогерами. Один з ефективних способів розкручування – без накрутки і вкладень – взаімопіар.

Його суть полягає в наступному:

  1. Знайдіть 5-7 акаунтів із суміжною тематикою.
  2. Запропонуйте авторам цих профілів співробітництво – взаімопіар.
 • Якщо вони погоджуються, то ви рекламуєте їх в своєму Instagram-акаунті, а вони рекламують вас.

 

Таким чином можна швидко набрати першу 1 000 передплатників – буквально за один-два тижні.

Автоматизуйте рутину

Під рутиною ми маємо на увазі публікацію постів. Припустимо, що ви склали контент-план на тиждень вперед. Навіть приготували пости – залишилося тільки опублікувати їх.

І ось кожен день ви відкриваєте додаток Instagram і виконуєте рутинні дії: спочатку вибираєте фотографію, потім пишіть текст, вставляєте хештеги.

Ми пропонуємо вам спробувати відкладений постинг. Для цього скористайтеся сервісом «Паразайт».

Як стати популярним в Instagram: 20 крутих способів (2021)

Все просто: додайте аккаунт і додавайте пости в особистому кабінеті. Вказуйте потрібну дату і час, коли вийде публікація. Таким чином, витративши одну-дві години часу, ви можете запланувати вихід постів на тиждень вперед.

Конкурси та розіграші

Проводьте конкурси та розіграші. Це ще один відмінний спосіб органічного просування в Інстаграм.;

Для конкурсу потрібно:

 • Придумати умови для участі: наприклад, учасникам потрібно підписатися на ваш аккаунт, поставити лайк конкурсного посту і відзначити двох друзів в коментарях.
 • Вибрати приз. Якщо ви власник інтернет-магазину, то розіграйте свій товар. Якщо ви – експерт, то розіграйте безкоштовну консультацію або методичку. Можна в якості призу вибрати невелику грошову винагороду.
 • Вибрати переможця. Якщо ви проводите творчий конкурс – наприклад, на кращий портрет, то спирайтеся на особисті переваги: ​​чия робота вам сподобалася найбільше, той і переміг. Але якщо це звичайний розіграш з класичними умовами (лайк + підписка), то довіртеся рандів.

таргетовану рекламу

Налаштуйте таргетовану рекламу. Це платний спосіб просування – вам знадобиться рекламний бюджет.

Налаштувати таргет можна через рекламний кабінет Facebook або в додатку Instagram. Для цього потрібно підключити бізнес-аккаунт.

Після цього відкрийте потрібний пост і натисніть кнопку «Просувати».

Під час налаштування таргетированной реклами важливо грамотно підібрати цільову аудиторію, щоб не злити весь бюджет. Плюс важливо зробити крутий продає пост, який буде привертати увагу потенційних передплатників.

Відстежуйте важливі показники

Під «важливими показниками» ми маємо на увазі статистику: а саме охоплення ваших постів. Щоб отримати доступ до статистики, потрібно підключити аккаунт автора або бізнес-аккаунт.

Дивіться, як аудиторія взаємодіє з вашим контент. У статистиці є розділ, де відображаються популярні публікації, історії, а також топ відео IGTV.

Як стати популярним в Instagram: 20 крутих способів (2021) Так виглядає статистика в Інстаграм

Вивчайте ці параметри, щоб зрозуміти, який тип контенту «заходить» вашої ЦА, а на які посади не варто витрачати час.;

Реклама у блогерів

Купуйте рекламу у блогерів. Це відмінний спосіб для швидкої розкрутки. Але вам потрібно бюджет – як правило, реклама у відомих Instagram-блогерів коштує дорого.

Наприклад, середня вартість одного поста у автора з аудиторією 100 000 передплатників – 10 тисяч рублів. При цьому, за цю суму можна залучити 5-7 тисяч передплатників.

Але перед тим, як купити рекламу, обов’язково перевіряйте блогерів на накрутку. У цьому допоможе сервіс trendHERO.

Також, за допомогою trendHERO можна знайти відповідних блогерів для реклами. У базі є більше 30 мільйонів акаунтів.

Вивчайте тренди

Дивіться, що зараз популярно в Інстаграме. Для цього аналізуйте акаунти відомих блогерів.;

Вивчайте їх контент: часто вони запускають різні Челлендж. Публікуючи трендові пости і відео, ви збільшуєте шанс потрапляння в рекомендації. Детальніше про це читайте в нашій статті «ТОП-12 способів як потрапити в рекомендації в Інстаграм».

Експериментуйте

Не бійтеся експериментувати. Пробуйте різні формати контенту. Міняйте оформлення своїх постів.;

Це допоможе вам знайти свій унікальний стиль. Також, постійно експериментуючи, ви швидше зрозумієте, який контент подобається вашої цільової аудиторії.

Постійно вчитеся новому

Щоб стати популярним в Інстаграм, потрібно постійно вчитися. Це стосується не тільки вашої професійної діяльності.

У самій соціальній мережі постійно з’являються нові способи розкрутки і тренди. Тому завжди «тримайте руку на пульсі»: читайте тематичні блоги і сайти (наприклад, наш), проходите навчальні курси по просуванню в Instagram.

Будьте собою

Ну і фінальний рада: будьте собою. Не потрібно копіювати популярних блогерів. Так ви точно не станете популярним.

Люди люблять щирих і «справжніх» авторів, які не соромляться самих себе. Розповідайте аудиторії про своє життя, інтереси та цілі. Це підвищить довіру передплатників до вас, як до автора або бренду. ;;

Навіщо потрібна популярність: ставимо за мету

Тепер давайте поговоримо про цілі – спробуємо відповісти на питання, навіщо вам потрібна популярність в Інстаграм.

Цілі популярності:

 • Заробіток грошей. Детальніше про це читайте в нашій статті «ТОП-12 способів заробітку в Інстаграм від 50 т.р.».
 • Розкрутка особистого бренду.
 • Залучення нових клієнтів в бізнес. </Li >
 • Пошук однодумців.
 • Отримання синьою галочки (проходження верифікації).

Підсумки

Тепер ви знаєте, як стати популярним в Інстаграм. Тут немає нічого надскладного: намагайтеся використовувати всі 20 способів просування, які ми описали в статті.

Так ви набагато швидше наберете передплатників – навіть без гігантського бюджету.

Моя довідка - Корисні поради