Як стати лідером думок в Инстаграме?

Як стати лідером думок в Инстаграме?

Тільки унікальні особистості здатні впливати на інших людей. Блогер повинен вміти вибудовувати теплі і довірчі відносини зі своєю аудиторією. Колекціонувати лайки і бути популярним – недостатньо. Як домогтися лояльності передплатників?

Ефективний инфлюенсер – хто він?

Лідери думок часто мають свій власний бренд. Це люди, успішні в підприємництві і знають всі тонкощі маркетингу. Инфлюенсеры використовують різні методи для просування своєї марки, завжди шукають нові тактики і підходи до роботи.

Деякі блогери видають книги, оскільки дар красномовства – це їх головне достоїнство. Книга може привернути увагу нових користувачів мережі. До всього іншого, вона зайвий раз підтверджує той факт, що блогер є авторитетних у своїх колах.

Успішні блогери прораховують все наперед, як геніальні шахісти. Вони роблять все можливе, щоб їх бренд асоціювався виключно з позитивними речами і емоціями.

І якщо звичайні бренди створюють стандартний контент, то лідери думок справді творять чудеса. Вони мають незмірну залучення аудиторії. Це саме те, чого варто повчитися кожному новачкові. Инфлюенсеры добре знайомі зі своєю аудиторією, вони знаю, чого бажають їх фоловерів.

Як стати лідером думок в Инстаграме?

Вони допомагають людям у різних питаннях, діляться цінною інформацією. Успішні блогери не тільки поширюють свою продукцію, але і пропонують рішення актуальної для споживача проблеми.

Вони діляться власним досвідом, вникаючи в найдрібніші подробиці. Лідери думок завжди вдосконалюють подачу контенту, намагаючись бути на «ти» зі своїми передплатниками.

Ці люди наділені сміливістю. Спілкуватися з публікою, відкрито і легко – звичайна справа для успішних блогерів. Вони не соромляться розповідати про особисте. Инфлюенсеры люблять ділитися своєю точкою зору щодо будь-яких питань, тим самим показуючи свій світогляд. Саме це дозволяє їм впливати на інших инстаграммеров.

Читайте також:
Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно і швидко цілком реальна

Як стати лідером думок

Щоб домогтися успіху на цьому поприщі, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

Як стати лідером думок в Инстаграме?

 • Прислухайтеся до своєї аудиторії
 • Неможливо бути успішним маркетологом при ігноруванні бажань і потреб власних клієнтів. Ви повинні чітко розуміти, що їм потрібно. Лідер думок – це одночасно маркетолог і продавець. Спочатку з’ясуйте те, чого потребує людина, а вже після – запропонуйте йому рішення даної проблеми.

 • Більше запропонуйте – більше отримаєте!
 • Будь-яка серйозна справа вимагає зусиль. Просто так ви нічого не отримаєте. Створюйте оригінальний контент, допомагайте своїм передплатникам, відповідайте на їхні запитання. Будьте зі своєю аудиторією як можна ближче. Присвячуйте користувачів в своє життя. Рано чи пізно ви помітите віддачу з боку вдячних людей.

 • Співпраця з іншими блогерами
 • Конкуренція завжди була, є і буде, але лідери думок часто дружать зі своїми «колегами». Їх об’єднує загальна мета. І чому б кільком «талантам» не почати спільний проект, який зіграє їм на руку? Творіть разом, допомагайте один одному. Ви можете співпрацювати на рівних, або заздалегідь визначитися, хто постане перед публікою в ролі лідера, а хтось його вірним помічником.

  Як залучити більше передплатників

  Щоб отримати право називатися популярним инстаграммером, необхідно мати багато передплатників. Чим більше фоловерів, тим ширше охоплення. Ви публікуєте пост – його бачить величезну кількість людей.

  Це відкриває нові можливості для співпраці в Instagram.

  Поради:

 • Використовуйте хештеги грамотно
 • Тематичні мітки дозволяють розширити охоплення. Але тільки в тому випадку, якщо робити все грамотно.

  Аудиторія не звикла захоплюватися звичкою «ліпити» безліч хештегов під постом. Навпаки, це може відштовхнути і розчарувати читача. Відмовтеся від популярних міток на користь вузькопрофільних слів.

  Читайте також:
  Що таке лайк тайм у Инстаграме: правила та налаштування
 • Організуйте захід
 • Чому б не провести час з іншими лідерами думок, вашими шанувальниками і лояльними фоловерів? Подібний захід принесе чималу користь для всіх учасників. Подбайте про те, щоб все пройшло ідеально.

 • Проводите конкурси
 • Людина влаштована таким чином, що всі «безкоштовне» його вабить. А від можливості виграти цінний приз не відмовиться жоден нормальний передплатник. Особисто для вас суть конкурсу полягає не в тому, щоб винагородити щасливчика за певну дію.

  Ваша мета – залучити якомога більше уваги зі сторони, а також спонукати всіх учасників конкурсу до активних обговорень на вашій сторінці. Лайки, коментарі, репости, позначки вашого бренду в Stories. Це свого роду реклама.

 • Залучіть передплатників
 • Покажіть своїм фоловерам, як ви їх цінуєте. Нехай найвідданіші передплатники допоможуть вас з проведенням заходу або конкурсу. Це прекрасна можливість зміцнити довіру аудиторії.

 • Взаємодія з спільнота
 • Якщо ви відносите себе до певної групи користувачів у соціальній мережі, недостатньо обзавестися цим «ярликом». Важливо постійно бути в центрі подій. Спілкуйтеся з колегами, знайомтеся з новачками, проявляйте ініціативність при створенні нових спільних проектів.

 • Сокровенним діліться
 • У кожної людини є особиста історія. А якщо бути точніше, то їх багато. Зовсім не обов’язково повертати всю душу навиворіт, але деякі моменти варто розповісти своїм передплатникам. Простіше всього отримати довіру аудиторії, якщо ваші життєві перипетії чимось схожі. Міцні взаємини з аудиторією – ключ до успіху в маркетингу.

 • Публікуйте цікавий контент
 • Початківці блогери часто не розуміють, навіщо потрібно філігранно «відточувати» кожен пост в Instagram. Мовляв, передплатникам буде цікаво, а мені що з того? Насправді, без особистої вигоди тут також не обійшлося. Оригінальним контентом хочеться поділитися. Круту публікацію побачать ще більше користувачів. Хіба це не винагороду за докладені зусилля?

  Читайте також:
  Біржа блогерів Instagram: топ найпопулярніших майданчиків

  І ще кілька золотих правил успішності:

  • Оберіть чітку маркетингову стратегію;
  • Активничайте на сторінках передплатників;
  • Задавайте питання (нарощуйте бажання обговорювати).

  Дані рекомендації допоможуть вам стати справжнім лідером думок в Instagram.

  Моя довідка - Корисні поради