Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Медійними зірками давно вважають не тільки кіноакторів і співаків. У 21 столітті далеко не важливо, хто ти, яку посаду займаєш і скільки заробляєш. Людям набагато цікавіше отримувати корисну інформацію та слідкувати за розвитком інших, переносячи корисні навички в своє життя.

Одна з найпопулярніших професій, до якої багато хто прагне, тому що бачать тільки вершину айсберга» – блогер. Його дохід від створення рекламних постів, популярність і можливість просування свого бренду – копітка праця.

Якщо з’явилося бажання реалізувати себе в соціальних мережах або на особистому сайті, варто розібратися, як стати блогером і заробляти, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості.

Хто такий instagram блогер

Будь-який користувач соціальних мереж може вважатися блогером, якщо він систематично викладає якусь інформацію, фотографії або картинки. Головне завдання блогера – давати людям корисну інформацію. Проте звання медійної особистості можна досягти тільки після того, як будуть дотримані деякі умови.

До них відносяться:

 • систематичні пости за певною тематикою;
 • єдиний стиль, витриманий у всіх публікаціях (фотофільтр, кольорова гама, стиль письма);
 • задана тематика сторінки. Наприклад, туризм, своя насичене особисте життя, фітнес, відносини підлог, кулінарія, стиль і краса;
 • збільшується число фоловерів (передплатників) та мінімальна кількість підписок.

Якщо в перші роки появи Instagram блогери постили переважно візуальний контент, то зараз актуальна тенденція текстової подачі інформації, навіть в довгому форматі.

Головне, щоб текст був цікавим і захоплював увагу. Картинки все частіше стали використовуватися для залучення уваги до написаної під постом інформації.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Як і скільки заробляють блогери

Багато користувачів успішно заробляють за допомогою соціальних мереж. Instagram дозволяє отримувати як прямий прибуток від ведення сторінки, так і непряму, заробляти гроші, використовуючи аккаунт в якості безкоштовної рекламної площадки.

Щоб отримувати заробіток через Instagram, необхідно бути дуже наполегливим, або володіти достатніми засобами для розкрутки. В ідеалі, ці два параметри повинні поєднуватися.

Серед можливих варіантів виділяються:

 • оплачувана реклама. В якості клієнтів можуть бути виробничі або надають послуги компанії. Наприклад, жіночий блог, оформлений, як особистий щоденник, в Instagram може рекламувати послуги СПА салону, косметику, фітнес програми, предмети одягу або аксесуари. Блогер не завжди може заробити на цьому гроші, тому що деякі рекламодавці оплачують послуги блогера бартером, своєю продукцією або послугами;
 • продаж своїх продуктів або послуг. Сторінка одразу може бути орієнтована на просування, рекламу своєї продукції або працювати, як справжній інтернет-магазин, з якісними фотографіями продуктів, їх назвою, цінами та рекламними акціями.

Цікавий факт! Португальська форвард Кріштіану Роналду, маючи на своїй сторінці понад 128 млн. абонентів, з однієї рекламної запису має дохід понад 250 тис. євро.

Божевільні цифри доходу зірок показують, що можна заробляти стільки, скільки захочеться, але доведеться добряче попрацювати, займаючись розкруткою свого каналу або сторінки блогу.

Як стати популярним блогером в Instagram

До того, як ви станете успішним блогером, доведеться освоїти основи просування і визначитися з напрямком своєї діяльності. Як стати цікавим для всього світу, країни або міста,– немає єдиного рецепту, але можна закласти успішний початок.

Спочатку необхідно зрозуміти, який напрямок буде цікаво, яка тема близька для блогера, що легше і цікавіше розповідати передплатникам.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

У процесі розкрутки можна поміняти свій напрямок, якщо спочатку була допущена помилка, то значна частина цільової аудиторії Instagram буде втрачена і доведеться починати пошук фоловерів з самого початку. Можна піти простим шляхом і вибрати напрямок серед популярних тематик блогів в Инстаграме.

Якщо автор скористається цим методом, він може:

 • стати провідним бьютивлога (відео блогу);
 • ставати навколосвітньою мандрівником і, досліджуючи світ, стати тревел-куратором для своїх передплатників, наприклад, вибрати поїздки по історичних місцях або популярним готелям allinclusive, стати гастрономічною дослідником або оцінювати колекції іменитих брендів в бутиках по всьому світу;
 • розповідати про новинки в світі моди і особливості стилю, показувати приклади цікавих комбінацій і розбирати помилки;
 • пропагувати свій спосіб життя. Розповідати про захоплення і життєвому кредо.

Дуже часто під час декрету мами вибирають дитячі тематики або фітнес напрямок, розповідають про власний досвід і діляться корисними матеріалами.

Після визначення тематики, доведеться пройти шлях з декількох етапів. Покроково початок кар’єри блогера виглядає наступним чином:

 • зареєструвати аккаунт у соціальній мережі;

Зверніть увагу! Важливо вибрати цікавий, незабутній нік, щоб інші користувачі легко змогли його згадати, згадати в розмові чи знайти через систему пошуку всередині Инстаграма.

 • скласти контент план для Instagram;
 • систематично публікувати якісний контент, вручну або за допомогою програми для блогерів.

Виконуючи публікації, стежте за тим, щоб робити пости з якісними фотографіями високого рівня, оброблені в одній колірній гамі.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Розкручуємо сторінку

Щоб початківці блогери могли розвивати свою сторінку, необхідно починати ведення з оптимізації якості та налаштування роботів для допомоги в просуванні.Варто вивчити, як можна почати просувати свій аккаунт на інших ресурсах і як почати вести блог в Инстаграме, виходячи з потреб фоловерів, щоб їх утримати.

Блогеру потрібно:

 • регулярно аналізувати інтереси і відгук своїх передплатників, підлаштовувати контент план під їх потреби;
 • оцінювати роботу конкурентів, стежити за їх нововведеннями і помилками;
 • покращувати тексти і вдосконалювати роботу фотографів;
 • регулярно проводити конкурси, влаштовувати опитування і давати унікальну інформацію, корисні поради.

Сторонні ресурси можуть допомогти з допомогою:

 • реклами блогу;
 • активної підписки на користувачів в автоматичному режимі;
 • масового лайкинга постів цільової аудиторії, для залучення на свою сторінку.

Важливо! З допомогою сторонніх ресурсів можна запросити нових передплатників, спонукати їх на підписку до аккаунту, але утримати постійних фоловерів і спонукати активно брати участь в обговореннях може тільки якісний контент.

Як краще оформити свій блог

У кожного блогера повинна бути обрана своя колірна палітра або візитка, яка буде приємна для сприйняття читачам, і відразу стане асоціюватися з темою блогу.

За багато років існування блогів в Инстаграме було зроблено висновок, що оптимальна кількість квітів, яке варто використовувати у своїх публікаціях, п’ять. Найкраще привертають увагу пости, виконані в одній з таких палітр:

 • річна, червоно-оранжева;
 • холодна василькова;
 • тепла медова;
 • кораловий градієнт;
 • відтінки кави.

Крім колірного рішення, всі фотографії може об’єднувати невелика деталь, яка присутня в будь-якому сюжеті.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Які пости краще всього розміщувати на своїй сторінці

Від інтересу користувачів до новин блогу залежить кількість передплатників і популярність облікового запису. Якщо блогер не зміг зацікавити публіку, то навіть після підписки користувач легко може піти з фоловерів.

Щоб такого не сталося, слід уважно стежити за публікуються контентом і дотримуватися правил, які допоможуть зберегти інтерес до сторінки. До секретів успішних публікацій належать:

 • без води! Пост повинен бути інформативним, без зайвих епітетів і відхилень від теми. Користувач повинен отримати конкретну відповідь на порушене автором питання;
 • візуальна простота і приваблива структура. Суцільний текст завжди відлякує. Якщо подати інформацію з використанням списків і виділень шрифтом окремими рядками, вона буде легше читатися і залучати до повного вивчення;
 • прибираємо все зайве. Чим коротший текст, тим більше шансів, що його прочитають;
 • говоримо і показуємо. Візуальний контент повинен привертати увагу до написаного в статті інформації, акуратно підтримувати і не суперечити;
 • незабутній спілкуватися. Зворотній зв’язок дуже важлива для просування блогу. Якщо передплатники бачать, що блогер їх цінує, не лінується відповідати на питання і вступати в дискусію, вони більш охоче лайкають і коментують пости, що призводить до автоматичного зростання нових фоловерів через новинну стрічку.

Важливо! Правила існують, щоб їх порушувати. Хоча серед багатьох інших успішних блогерів ці постулати стали справжніми аксіомами, кожен власник сторінки повинен самостійно визначати формат контенту і те, як вести блог. Одне порушене правило може стати справжньою родзинкою та вигідно виділити сторінку користувача.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Що потрібно робити, щоб блог приносив прибуток

На жаль, не всі блогери стають популярними. На початку своєї діяльності, звичайно, всі хотіли мати мільйони передплатників і заробляти гроші на рекламі, але у багатьох це не вийшло, і вони опустили руки.

Якщо ви твердо вирішили: «хочу стати блогером в Инстаграме» і отримувати дохід від своєї улюбленої роботи, необхідно мати велике бажання і відразу починати активно діяти.

Просувайте свій спосіб життя, використовуйте свої work навички, оцінюйте їжу, публікуйте астро новини, створюйте стильні поєднання одягу або влаштовуйте майстер-класи зі створення макіяжу або натуральних засобів по догляду за собою.

Будь-яка цікава інформація зможе зацікавити передплатників, якщо її правильно піднести. Після того, як запис набере необхідну кількість передплатників, почнуть з’являтися пропозиції про розміщення реклами, за допомогою яких почне надходити дохід.

Або, використовуючи профіль блогу в якості сторінки інтернет-магазину, можна почати активні продажі і заробляти без очікування рекламодавців.

Моніторинг конкурентів

Конкуренти можуть багато чому навчити і вивести блогера-початківця на зовсім інший рівень. Непотрібно копіювати стиль ведення сторінки, брати чужі записи і тихенько заздрити осторонь.

Щоб домогтися успіху, потрібно провести серйозну аналітичну роботу і, на прикладі помилок або успіхів своїх «братів по зброї», виявити тенденцію найпопулярніших постів і невдалих записів. Схоже напрямок дозволить побачити масштаби області, з якої можна брати контент і заряджатися новими ідеями.

Як стати блогером в Instagram: топ найбільш ефективних правил

Які підводні камені існують в Инстаграме

Починаючи просування свого аккаунта, варто враховувати особливості соціальної мережі, що дозволяють ефективно просувати сторінку або уповільнюють її розвиток. Новачки, які роблять перші кроки і мають у лавах своїх фоловерів всього кілька людей, можуть скористатися такими порадами:

 • важливо правильно вибрати час появи контенту в стрічці користувачів. Так, публікація зможе набрати більшу кількість переглядів відгуків в короткий термін. Ідеальні проміжки для розміщення постів – 8-10 годин ранку, обідній період і 22 години. Уникайте часу активності в новинній стрічці 18-20 годин, у цей час стрічка рухається дуже швидко, тому публікація може бути не помічена передплатниками;
 • добрими помічниками в просуванні та підписки будуть хештэги, зробіть 5-6 міток, так люди зможуть писати свої запити в новинній стрічці і будуть знаходити корисні статті на вашому акаунті;
 • ставте свої запитання в профілях з великою кількістю передплатників і активними дискусіями.

Поради новачкам на початковому етапі

Поступово, крок за кроком, початківець блогер докладніше познайомиться з життям соціальної мережі і принципами популярності інформації у користувачів. В цьому йому допоможе щоденна практика. Щоб легше було освоювати нову професію, можна скористатися кількома порадами:

 • почати роботу слід з яскравого і незабутнього імені, визначеної кольорової палітри і чітко спрямованої тематики блогу;
 • слід використовувати тільки якісний візуальний контент, чіпляє погляд серед новин користувача;
 • необхідно добре розбиратися в темі блогу і давати передплатникам дійсно корисну інформацію;
 • слід формувати закінчену думку в одному пості;
 • вивчати профілі конкурентів і оцінювати їх вміст;
 • можна стати популярним без активних дій і рекламних компаній, головне – задайте собі питання, яку вузьку унікальну нішу ви зможете зайняти;
 • створюйте опитування, конкурси, активно беріть участь в обговореннях;
 • користуйтеся хештегом і застосовуйте геолокацію;
 • ловіть моменти і робіть гарні знімки, текст можна додати і потім!

Дуже багато хочуть стати блогерами в Instagram і отримувати прибуток, займаючись тим, що подобається. Однак далеко не всім вдається домогтися видатних успіхів у просуванні своїх сторінок.

Починаючи вести свій блог, доведеться серйозно підійти до вибору інформації, проаналізувати область конкуренції і вивчити способи, які допоможуть у пошуку передплатників.

Тільки активна робота, велике бажання і креативний підхід допоможуть знайти свою цільову аудиторію і нарощувати популярність, зберігаючи інтерес фоловерів. Вивчайте способи просування, систему роботи соціальної мережі і уподобання своїх передплатників, тоді блог зможе стати прибутковим.

Моя довідка - Корисні поради