Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і комп’ютера

Як скопіювати посилання в инстаграме – питання, важливе для власників сторінок соціальної мережі. Новачкам виконати дану операцію неможливо. Доведеться скористатися допомогою даній статті. Тут увазі представлена інформація, як здійснюється процес. Які переваги можна отримати від виконання цієї маніпуляції.

Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і компютера

Як скопіювати свою посилання в Инстаграме з телефону?

Схема дії залежить від того, який телефон на руках, на якій ОС він працює. Перед тим як вивчити стандартну послідовність дій, варто зрозуміти, що являє собою комбінація, що веде на сторінку і на обліковий запис.

Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і компютера

По суті, це адреса в мережі. При переході по ньому автоматично відкривається сторінка соціальної мережі. При відкритті його через пошуковик, комбінація інтернет адреси з’явиться в рядку введення. Це чудова опція для користувачів фотосети. По ній родичі і друзі можуть знайти власника профілю.

З Андроїда

Якщо в розпорядженні знаходиться влаштування такої ОС, безпосередньо скопіювати нічого не можна. Можна здійснити вхід через використовуваний браузер або діяти через ПК, вводячи дані вручну. Необхідно набрати офіційне місцезнаходження порталу та додати ім’я користувача.

Простіше йде справа зі сторінками інших людей. Достатньо перейти на потрібний запис, натиснути на три точки і вибрати в меню пункт з копіюванням. Далі залишиться вставити його, куди потрібно. З фото справи йдуть аналогічно. Вибирається публікація. Зверху слід знайти значок з трьома точками і клікнути туди.

З Айфона

Користувачам даних девайсів доступно багато методів копіювання та подальшого використання ресурсу. Ось кілька головних варіантів дії, як скопіювати посилання інстаграмма телефону:

 1. Відправка в директ. Тут досить переслати ім’я облікового запису одночасно з проставленою попереду собачкою.
 2. Через браузер. Відкривається профіль соціальної мережі через пошуковик. Далі виконується копіювання з рядка з написаною комбінацією.
 3. Використання шаблону. Потрібно тільки взяти URL потрібної сторінки. До нього приписати ім’я власника профілю. Після цього у розпорядженні залишається пряме направлення на сторінку фотосети.
 4. Задіяння другого облікового запису. Проводиться авторизація в ньому. Далі здійснюється пошук через іншу людину через нього. Натискається значок у вигляді трьох точок. В меню вибирається функція з копіюванням.

Серед даних способів уваги заслуговує легкий варіант дії – через директ. Тут дозволяється використовувати розділ приятеля. Необхідно попросити його зайти на власний профіль і скопіювати URL. Адреса після цього надсилається через той же директ.

Як скопіювати посилання Інстаграмма з комп’ютера?

Це елементарна по виконанню операція. Людина в соціальній мережі повинен здійснити такі маніпуляції:

 1. Підготувати ПК і простежити за наявністю виходу в мережу.
 2. Відкривається сторінка.
 3. Мишка переводиться в рядок URL.
 4. Його потрібно виділити і скопіювати.Як скопіювати посилання в Инстаграме з телефону і компютера

Діючи за аналогічною схемою можна копіювати фото. Не обов’язково копіювати повноцінний адресу. Написане після набору символів використовувати не потрібно.

Як скопіювати посилання в Инстаграме в сторіс?

Отримати в розпорядження розділ сторіс дозволяється через веб-варіант на ПК. Наявність комп’ютера вважається головною умовою. Діючи в мобільній версії, не вийде нічого зробити. Щоб відправити сторіс іншої людини, слід здійснити такі маніпуляції:

 • Відкривається профіль своєї сторінки;
 • Далі потрібно перейти в історії;
 • Натиснути на копіювання.

При цьому потрібно бути готовим, що буде скопійовано всі ролики, а не один конкретний. Щоб провести відправку одного фото слід використовувати скрін. При цьому автор розміщеного контенту не отримують жодних повідомлень про те, що стороння людина зробив скріншот.

Ще одним поширеним варіантом вважається виконання репоста. Деякі користувачі зберігають запис за допомогою сервісу по скачуванню фото і роликів з профілю соціальної мережі. Відмінністю цієї методики вважається відсутність у розпорядженні потрібного шляху, що веде на публікацію.

Як скопіювати посилання на посаду?

Через стандартне додаток ресурсу здійснити дану операцію неможливо. Єдине, що дозволяється зробити, перейти через використовуваний пошуковик. Покладена комбінація вводиться вручну, як у ситуації з комп’ютером.

Якщо є бажання взяти відео з чужого профілю, послідовність дій буде виглядати значно простіше. Користувач повинен зробити такі маніпуляції:

 • В спеціальну рядок вноситься покладений URL;
 • В профілі вибирається публікація;
 • Натискається опція з трьома крапками або у вигляді гайки;
 • Активується пункт копіювання посту.

Далі залишиться вставити отримане в бажане місце. Дана інструкція підходить для всіх категорій контенту инсты. Можна використовувати її для фото і відео. Це оптимальна можливість не проводити простий репост публікацій у додатку.

Підводячи підсумки

Немає різниці, для якої мети потрібні адреси публікацій і акаунтів. Отримати нові зображення або відео і потім розмістити їх на своїй сторінці, передати знайомим легко. Користувачеві необхідно зробити все згідно інструкцій, порад і рекомендацій. Незалежно від обраного способу власнику айфона і андроїда не доведеться витрачати багато часу на здійснення операції в инстаграмме.

Моя довідка - Корисні поради