Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК

Соціальні мережі в наш час займають дуже важливе місце в житті людей. Серйозна робота над просуванням передбачає діяльність по всіх фронтах. Інста може залучати аудиторію з ВКонтакте і навпаки. Та й взагалі, інформація про те, як скопіювати посилання профілю в Инстаграме дуже корисна – буває таке, що потрібно дати лінк, а через додаток скопіювати не виходить.

Як дізнатися лінк на свою сторінку Instagram?

Для початку обговоримо найпростіший спосіб. Нам далеко не обов’язково шукати кнопку «копіювати» в додатку. Ми можемо написати URL вручну. Для цього не потрібно знати щось особливе про те, як працює соціальна мережа. Отже, нам потрібен нік.

Є два способи дізнатися, якщо не пам’ятаєте:

 1. Відкриваємо свій профіль. На комп’ютері нік буде поруч з кнопкою «Змінити…», а на телефоні – на самій верхній частині сторінки. Запам’ятовуємо його, щоб далі використовувати.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 2. Переходимо до редагування акка. Потрібна інформація буде в графі «Ім’я користувача». Копіюємо її або запам’ятовуємо.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК

Дописуємо те, що дізналися, в URL «Instagram.com/…» замість троеточия. Так ми і можемо написати адресу свого облікового запису в будь-який момент. І будь-яка людина зможе перейти на ваш Instagram аккаунт. Такі ж дії можна провернути і з чужим акком.

Інструкція, як копіювати і поділитися лінком на свій аккаунт

Дописувати щось не завжди буває зручно, адже набагато простіше скопіювати потрібну інформацію. Як це можна зробити?

 1. Через браузер. Увійдіть в соціальну мережу через інтернет-браузер на комп’ютері або телефоні, відкрийте свою сторінку і скопіюйте вміст адресного рядка. Це – найпростіший відповідь на питання «Як скопіювати посилання в Инстаграме на свій профіль?».
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 2. З допомогою одного. Так вже вийшло, що чужий адреса отримати можна без проблем. Можете попросити одного зробити і відправити вам в особисті повідомлення.
 3. Через пост. Шлях до публікації ми також можемо отримати всього за пару кліків. Клікаємо на три точки в правому верхньому куті посту і натискаємо на «Копіювати посилання». Потім просто відправте її через Директ в Інсте або месенджери, а одержувач при бажанні зможе перейти до іншим записам.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК

Як відправити URL на свій профіль в додатку?

В самому додатку немає необхідності пересилати один одному URL. Там, як і в багатьох інших соціальних мережах, працює система повідомлень. Тому в директе, коментарях, підписах до постах або шапці аккаунта ви можете просто написати символ «@» і відразу після нього нік, свій чи чужий. Так ось все просто. Причому, якщо ви використовуєте це в шапці або директе, людині не прийде повідомлення про згадці. Якщо ж застосувати підпису чи коментарях, користувач дізнається про це.

Інструкція, як скопіювати лінк на чужий рахунок

Як я вже писала вище, отримати адресу чужого акка вкрай просто. Звичайно, ви можете, як і в попередніх випадках, дописати посилання або використовувати нік після символу «@». Але писати вручну юзернейм буває проблематично, а система з «собакою» доступна тільки в самій соціальній мережі. Так що, розглянемо алгоритм дій, якщо ви хочете просто скопіювати потрібну інформацію.

 

Заодно обговоримо, як отримати посилання на публікацію:

 1. Відкриваємо потрібний акк. Або, якщо потрібен піст, відкриваємо пост.
 2. У правому верхньому куті профілі будуть три точки. Тиснемо за ним. Аналогічна іконка буде над правим верхнім кутом поста, якщо потрібен URL саме до нього.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 3. У меню, вибираємо кнопку з відповідним змістом «Скопіювати URL профілю» або «Відправити профіль як повідомлення».
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 4. От і все. При копіюванні посилання потрібні дані вже знаходяться в буфері обміну, і ми можемо відправити їх туди, куди збиралися. А при відправці профілю у вигляді повідомлення, вам потрібно вибрати одержувача.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК

Як змінити URL на своїй сторінці?

Далеко не завжди нік милозвучна. А значить, ймовірність того, що користувачі це запам’ятають, падає. Для швидкого просування такого бути не повинно. Тому потрібно також знати, як змінити це і ліквідувати таку перешкоду на шляху до великої і активної аудиторії. Поговоримо про це докладніше. Не будемо ділити інструкцію за принципом різних операційних систем. Соціальна мережа уніфікована, і навіть той, хто ніколи не заходив через браузер, розбереться з ним.

 1. Відкриваємо свій акк. На телефоні і в мобільній версії це робиться натисканням на кнопку з людиною в правому нижньому куті, а в браузері в правому верхньому куті.
 2. Знаходимо кнопку «Редагувати». У браузері вона праворуч від ніка, а на телефоні – під ним.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 3. Тут знаходимо графу «Ім’я користувача» або «Username». Міняємо її на свій розсуд.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК
 4. На комп’ютері потрібно буде натиснути на «Відправити» у нижній частині. На телефоні – на хрестик у правому верхньому куті.
  Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК

У випадку з іншою людиною, скопіювати посилання профілю в Инстаграме досить просто. Потрібно всього лише натиснути на іконку з трьома точками і клацнути по відповідній точці. З собою ж все трохи складніше. Найпростішим способом буде добудувати URL «Instagram.com/…» своїм ніком, додавши його замість троеточия.

Запитання наших читачів

Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК#1. Як отримати лінк на себе в Instagram?

З цим все не так просто. Можна схитрувати, попросивши у одного відправити його в особисті повідомлення. Найпростішим способом буде добудувати адреса «Instagram.com/…» своїм ніком, додавши його замість троеточия.

Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК#2. Як отримати посилання на передплатника?

Досить зайти на сторінку користувача і натиснути на три точки і клікнути по відповідному пункту. Все елементарно.

Як скопіювати посилання профілю в Инстаграме з телефону і ПК#3. Як змінити посилання на свій Instagram?

Потрібно відредагувати графу «Ім’я користувача» або «Username» в редагуванні особистих даних.

Хочеш поставити запитання або висловити думку — тобі в коментарі. Також не забувай дивитися відеоінструкцію по темі.

Моя довідка - Корисні поради