Як скласти ім’я користувача Інстаграмі – креативні приклади

Соціальна мережа Instagram цінує креатив – фотографії, тексти, відео – кожен елемент особистого облікового запису зобов’язаний виділятися на тлі конкурентів. Але завжди на першому місці контент? Іноді запам’ятатися світу можна і звучним ім’ям, яке застряє мовою і не зникає з пам’яті.

Невигадлива комбінація з декількох слів здатна призвести до видатних результатів, варто лише проявити фантазію і скористатися кількома порадами. Головне пам’ятати про декілька важливих нюансів: імена в Instagram дозволяють вписувати тільки англійською (ніякої кирилиці, спрощеного китайського мови та інших експериментів, винятком виступають деякі символи, начебто цифр і підкреслень), нікнейм варто персоналізувати (будь-які спроби скопіювати чужі ідеї – безглузді) і обов’язково пофарбувати в формат гендерної схильності. Дівчатам ховатися за іменами чоловіків невигідно. Втім, про приклади імен користувачів Инстаграме ще рано говорити, для початку варто розібратися в деталях…

Як скласти імя користувача Інстаграмі  креативні приклади

Як створити ім’я в Instagram

Перший вибір «імені користувача в соціальній мережі можливий ще на етапі реєстрації, коли ще складно визначитися з спрямованістю облікового запису і деякими іншими особливостями (хто ж знає, які успіхи чекають попереду, вірно?). А тому й імена вибираються максимально звичайні, ніхто і не замислюється про спеціальні символи чи якомусь філософському підтексті. Користувачі лише шукає майданчик для спілкування та взаємодії з активною аудиторією.

Але перше ставлення до соціальної мережі завжди помилкове. Вже через кілька місяців, коли передплатників набереться під тисячу, і з’явиться реальний шанс зайнятися рекламою, просуванням в Инстаграме або роботою зі спонсорами, обраний при реєстрації нікнейм тут же хочеться змінити.

Ніяких проблем – подібна можливість доступна відразу на всіх сучасних платформах і будь-якій операційній системі. Треба лише розібратися у тому, які інструменти доведеться використовувати, і де черпати натхнення. Також ви можете скористатись генератором ніків http://numbergeneratoronline.com/generator-nicks-online.php

Втім, про все по порядку. Розбиратися в тонкощах, нюанси і правила необхідно послідовно, по крупицях збираючи необхідні дані і вибудовуючи справжню стратегію, особливо якщо це потрібно для візитки.

Як скласти імя користувача Інстаграмі  креативні приклади

Як змінити ім’я користувача зі смартфона або комп’ютера

Як змінити ім’я користувача Инстаграме? Соціальна мережа пропонує два шляхи:

 • На комп’ютері. Перший крок – авторизуватися в системі на офіційному сайті Instagram (зайти на сторінку можна з будь-якого браузера з будь операційкою – підійде і Windows, і Mac і Linux). Натиснути на значок переходу на сторінку особистого профілю, який розташований в правому верхньому куті. Далі залишається лише натиснути на пункт «Редагувати профіль» і, в пункті «Ім’я користувача», ввести нове значення. Важливо пам’ятати – система не зможе прийняти вже повторювані ніки, а тому іноді вподобане слово доведеться розбавляти додатковими символами і цифрами.
 • На смартфоні або планшеті. Варіантів два – точно так само скористатися браузером і перейти на офіційну сторінку в соціальній мережі Instagram (або через Safari або через Google Chrome, або через будь-який вподобаний варіант). На екрані тут же з’явиться мобільна версія сайту, яка дозволить точно так само авторизуватися в мережі, а потім заглянути в налаштування і змінити прізвисько. Процедура займе не більше десяти секунд, головне – не забути пароль! Якщо ж на смартфоні встановлений офіційний клієнт соціальної мережі, то дії приблизно ті ж – пройти авторизацію, заглянути в налаштування, але вже не з браузера, а з додатку. Як результат – все чудово працює, особливо, якщо діяти відповідно до інструкції, не відходити від виданого алгоритму.

Спеціальні символи, які можна використовувати в імені користувача і никах

Офіційно розробники дозволяють застосовувати три види символів – дефіс (-), нижнє підкреслення (_) і крапку (.). А ще доступні будь-які цифри, які і перетворюють будь-які назви у щось зовсім несподіване і непередбачуване. Залишається лише правильно все скомбінувати і, звичайно ж, не переборщувати – зайві символи завжди псують зовнішній вигляд получающегося імені і змушують інших користувачів розбирати яка утворюється сум’яття.

Як скласти імя користувача Інстаграмі  креативні приклади

Прості й оригінальні приклади ників для Инстаграма

Перед тим, як перераховувати цікаві напрацювання інших користувачів соціальної мережі, важливо розібратися в правилах підбору ідеального нікнейму під різні випадки життя або з певними умовами:

 • Мінімальна довжина для назви профілю – 5 літер. Максимальна – 16. Триматися краще десь ближче до середини. Комбінацію з 8-10 букв вимовляти і запам’ятовувати набагато легше, ніж якусь не перевариваемую кашу!
 • Не варто розпорошуватися символами. Кілька цифр не змінять погоди, а ось постійні підкреслення, риски і крапки змусять потенційних передплатників буквально сходити з розуму!
 • Краще уникати докучливих комбінацій, пов’язаних з «ангелами», сердечками, любов’ю і словесними утвореннями, де головний корінь – який-небудь абсолютно заїжджене слово!
 • Будь-яка спроба пов’язати ідею запису з назвою приречена на успіх. Якщо основні пости присвячені кулінарії, то й діяти треба в тому ж ключі, з мінімальним упором на інші тематики. Якщо профіль необхідний для спілкування з друзями, зовсім необов’язково тут же діставати тлумачний словник і намагатися за будь-яку ціну винайти щось зовсім несподіване. Вільний текстове поле можна заповнити ініціалами, дитячим прізвиськом або назвою знака зодіаку. Нехай і без фантазії, зате практично. Та й час на пошук натхнення витрачати не доведеться.
 • Чому б не скористатися генератором нікнеймів? Ідея стара, як світ, але, як показує практика, все ще користується популярністю. Варто лише ввести бажану першу букву, задати загальну кількість доступних для використання символів та натиснути «генерувати». Результатів хоч відбавляй, і який-небудь варіант точно стане в нагоді. Інший варіант – згенерувати коротеньке слово і зв’язати з власним ім’ям через дефіс або нижнє підкреслення.
 • Виділитися «підлогою» теж потрібно вміти. Дівчатам обов’язково сподобаються ідеї, пов’язані з порами року або природними явищами, а хлопці не відмовляться від назв автомобілів або професій.
 • І трохи про конфіденційність. Ні в якому разі не варто ділитися даними карт і паролів через нікнейм! Ситуація, звичайно, виглядає смішною і практично нереальною, але сміливці все ж знаходяться.

І трохи про цікаві знахідки. Ось так користувачі соціальної мережі оригінально обіграють ім’я Вікторія: vika.miss, viki_viki, vika_tomsk, vika_lux. Здавалося б, ніяких несподіванок, але на ділі ж коротко і ясно!

Моя довідка - Корисні поради