Як сканувати Instagram візитку іншої людини

Візитки — це нова функція соціальної мережі Instagram. Вона створена у відповідності з правилами генерації QR-код, даруючи можливість кожному отримати свій індивідуальний «іменний тег». Він так і називається: nametag. З тим, як сканувати Instagram візитку, проблем у більшості випадків не виникає, оскільки процес інтуїтивно зрозумілий.

Як сканувати візитку в Инстаграме

Сканування візитки — завдання просте, а сама ідея дуже зручна, оскільки за допомогою неї легко відшукати в Инстаграме іншої людини, навіть якщо у нього складний і довгий аккаунтнейм. Для процедури потрібно мобільний гаджет, неважливо, на платформі Android або iOS і безпосередньо візитка. Вона може бути надіслано у вигляді картинки або роздрукована і поміщена в оффлайн-режимі. Проводяться наступні дії:

 • Зайти в додаток Instagram.
 • Вибрати три перпендикулярних одна одній лінії, які розташовані в базовому профілі. Це основне меню функціональних можливостей соцмережі.
 • Там є зрозумілий значок, який навіть підписаний для вірності. Помилитися не вийде при всьому бажанні.
 • У меню візитки потрібно вибрати опцію скана і навести камеру на зображення з підписом облікового запису.
 • Стежте, щоб лого Instagram збігалося з зображенням. Зазвичай програма «замислюється» кілька секунд — це йде звірка даних та розпізнавання, а потім відкриває профіль власника. Для роботи не потрібна надпотужна камера, навіть старі телефони відмінно справляються з роботою.

  Як сканувати Instagram візитку іншої людини

  Що значить сканувати Instagram візитку

  Неймтэг — це скорочення, зручне для пересилання. Зрозуміти, що значить відсканувати візитку, легко, якщо згадати вже давно існуючі технології штучного інтелекту, вбудованого в мобільний камеру. Для успішної роботи потрібно небагато:

  • телефон або планшет;
  • відеокамера на тильній частині задньої кришки пристрою;
  • підключення до інтернету;
  • оперативна пам’ять, здатна обробити запити програми.

  Це зовсім небагато. Гаджети 2013-2014 років вже чудово вирішують питання, як відсканувати instagram візитку. Від власника потрібно лише навести об’єктив на надіслану картинку або ткнути за відповідним неймтегу, якщо запрошення було надіслано на електронну пошту, WhatsApp, Telegram або іншим методом. У рідкісних випадках не спрацьовує з першого разу, особливо під час спроби скана з чорно-білого зображення. Потрібно повторити спробу і наводити «приціл» видеообъектива більш акуратно.

  Як сканувати Instagram візитку іншої людини

  Як сканувати Instagram візитку іншої людини

  Як відбувається сканування візитки?

  Принцип роботи полягає у звірці «тега» з шифром, заданим за допомогою згенерованого додатком коду. Технологія досить стара, безпосередньо пов’язана з нейромережами — сучасний «штучний інтелект» здатний розпізнавати набагато більше, ніж просто мітки імен. Конкретні алгоритми не занадто важливі для рядового користувача, головне знати загальний принцип функціонування. Instagram дозволяє в кілька кліків створити забавну індивідуальну візитку, а також отримати чужу — теж парою рухів пальців.

  Моя довідка - Корисні поради