Як скачати відео з Інстаграмма на телефон Андроїд безкоштовно: програми, за посиланням, без програм

Як скачати відео з Instagram безпосередньо неможливо, доступно тільки розміщення та перегляд. Соціальна мережа з’явилася в 2013 році і відразу ж стала затребуваною. Перші користувачі захотіли поділитися рухомим зображенням пам’ятних моментів свого життя, видами красивих місць. Багато з них хочеться скачати собі на комп’ютер, щоб переглядати знову і знову. Як скачати відео з Instagram?

Відразу відзначимо, що виконати таку задачу за допомогою стандартних програм мережі неможливо. Така заборона продиктований політикою конфіденційності та захисту персональних даних користувачів. Необхідно залучати інші способи, які різняться в залежності від гаджета, його ОС.

Як скачати відео з Instagram на Андроїд телефон

Для телефону на Андроїд необхідно буде використовувати спеціальні програмні продукти – програми, спеціально розроблені для скачування відео з Instagram. Крім того, можна скористатися онлайн сервісами. Онлайн сервіси – не самий зручний спосіб скачування, особливо коли не хочеться займати місце в телефоні додатковими програмами. Такий контент може бути небезпечним.

Кращі програми на Андроїд для завантаження відео з Instagram

Програми для скачування відео з Instagram – зручний спосіб, але програму доведеться викачувати з Маркету. Це займе місце на телефоні, але істотно полегшить збереження вакансій файловов і фото. Крім того, такі програми не завжди безкоштовні. Обов’язкова умова безпеки – скачування перевіреного контенту. Неперевірені джерела для завантаження можуть призвести до втрати даних облікового запису Instagram, отримання цих даних зловмисниками.

Розглянемо найбільш популярні програми для скачування відео з Instagram.

FastSave

Можна назвати утиліту найбільш популярною – кількість завантажень з офіційного магазину Google перевищують цифру в 10 мільйонів. Переваги програми:

 • повне і точне взаємодія з мережею Instagram;
 • високі дані завантаження медіа контенту;
 • інтуїтивно зрозуміле меню збережених документів;
 • перегляд даних про користувача публікації;
 • організація слайд шоу;
 • репост в Instagram;
 • перегляд онлайн.

Звичайно, не обходиться без недоліків:

 • багато рекламного контенту, з’являється майже після кожної дії. Причина – програма безкоштовна;
 • утиліта не русифікована;
 • немає версії, яка працювала б з IOS.

Скачати FastSave for Instagram можна тільки для телефонів, що працюють на платформі Андроїд. Можна використовувати програму для скачування відео з Instagram для ПК. Але тут потрібна додаткова допомога у вигляді емулятора – BlueStacks.

Як діяти:

 1. Викачуємо додаток Play Market. Запускаємо.
 2. На початковій заставці завантажувача з’явиться екран з написом “FastSave Service”. Повзунок праворуч від напису потрібно пересунути праворуч. Потім тапніте по “Open Instagram”. Відкриється соціальна мережа.
 3. Завантаження відбувається в автоматичному режимі, коли служба активована. Від користувача потрібно лише скопіювати посилання на скачуваний контент. Для цього потрібно перейти в цікаву публікацію, тапнути на три точки зверху від фото або а і вибрати відповідний пункт.

Почнеться завантаження, про що з’явиться повідомлення.

Основна зручність сервісу – не потрібно відкривати його для кожного нового скачування, достатньо однієї активації. Повна історія завантаженого контенту доступна по кнопці “My Downloads” на головному екрані.

Inst Downloader

Доступне та просте додаток Downloader for Instagram, дозволяє завантажувати фотографії і відеоролики з соцмережі. Після установки і запуску, завантажувати відео з Instagram можна, використовуючи алгоритм:

 • вибрати медіа файл і відкрити сторінку з його публікацією;
 • скопіювати посилання на нього;
 • вставити в рядок додатка;
 • тапнути “CHECK URL” і таким чином здійснити завантаження і збереження.

Програмка займе певне місце на телефоні, але полегшить процес збереження вибраного.

QuickSave

Користувачі відгукуються про контенті як про самому зручному серед подібних продуктів, що дозволяють залишати репости і зберігати на свій гаджет фото та відеоролики з Instagram.

Плюси:

 • процес завершується в три кліка;
 • збереження відразу декількох ів і цілих фотогалерей;
 • у список завантажень інтегрований плеєр, через який можна переглядати збережене;
 • додаткові опції: репости, копіювання тегів і описів, можливість поділитися збереженими файлами з друзями, хмарний диск, сервіс YouTube і ін

Алгоритм дій по скачування відео з Instagram в рамках цього продукту нічим не відрізняється від інших вищерозглянутих. На сторінці публікації вибирають меню і копіюють посилання. Через посилання відбувається збереження файлів, які зберігаються в “QuickSave” і “QuickSave Videos “.

Як скачати відео з Інстаграмма на телефон Андроїд безкоштовно: програми, за посиланням, без програм

Regrann

Основне призначення завантажувача – дозволити користувачу мережі Instagram зробити репост, тобто розмістити у власній стрічці новин публікацій іншого автора. Regrann здійснює залишення репоста не тільки фото, але і відеороликами.

Алгоритм:

 • встановлюємо додаток;
 • виконуємо вхід з особистими даними в Instagram;
 • вибираємо публікацію, яку потрібно завантажити або репостнуть;
 • у меню поста тапнути меню, яке виглядає як три витягнуті точки;
 • у випадаючому меню вибираємо “Копіювати посилання“;Як скачати відео з Інстаграмма на телефон Андроїд безкоштовно: програми, за посиланням, без програм
 • відбувається автоматичне копіювання адреси в буфер обміну і перенаправлення в Regrann, де і відбувається завантаження медіа файлів;
 • під публікацією є іконка, що зображає дискету або значок Instagram, тапнув по якій зберігаємо контент.

Як скачати відео з Instagram на телефон Андроїд безкоштовно без програм

Способів скачування відео з Instagram, як ми з’ясували, багато: онлайн сервіси, різноманітні мобільні додатки. Чи є ще якісь способи виконати задумане, причому безкоштовно? Так, є.

За посиланням онлайн

Часто на телефоні немає місця на скачування програми, видалення інших програм – не вихід. А ось для відеоролика містечко в пам’яті знайдеться. Тут і допоможе онлайн сервіс. Такі сервіси відрізняє простий інтерфейс, можливість завантажити відео абсолютно безкоштовно без додаткового програмного забезпечення. Завантаження відбувається просто по посиланню. Найбільш відомий Instagram Video Downloader. Алгоритм скачування:

 1. Знаходимо сервіс в мережі. В адресний рядок вставляємо посилання на відеоролик.
 2. Вибираємо шлях до папки для збереження і запускаємо процес скачування відео з Instagram.
 3. Чекаємо закінчення процесу і насолоджуємося обраними відеороликами.

У мережі можна знайти велику кількість таких сервісів, кожен з яких не потребує багато часу, щоб освоїти процес.

Можливі проблеми

Збереження медіа файлів за допомогою перерахованих способів на телефон Андроїд не викличе складнощів. Проблеми можуть виникнути в іншій області.

Потрібне відео зникає через 24 години.

Для скачування відеороликів з історій Instagram потрібно встановити розширення для браузера. Наприклад, Downloader for Instagram. Або скористатися мобільного утилітою – Story Saver.

Відео висить на головній сторінці, але скачування не відбувається.

Варто перезапустити програму або перезавантажити гаджет.

Встановлюємо заборона на скачування особистих відео.

Досить зробити свій профіль закритим, відео і фото стануть недоступними для збереження не тільки стороннім користувачам, але і передплатникам.

Основна проблема, яка може виникнути у користувача, скачивающего чужі фото та відео – звинувачення в крадіжці контенту. Соцмережа не просто так не дала можливості зберігати і репостить чужі зображення. При оприлюдненні чужої інтелектуальної власності обов’язкова відсилання до першоджерела.

Моя довідка - Корисні поради