Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки

Скачати відео з Инстаграма за посиланням можна з допомогою сторонніх сервісів, додатків і розширень для браузера. Залежно від функціоналу, доступна завантаження у вихідному форматі підвищеної якості.

Сервіси для збереження відео з Instagram

Популярні комп’ютерні сервіси для завантаження відео з Instagram: Instagrab і SaveFrom. Розширення для всіх завантажуваних файлів – тільки MP4. Надалі, такий відеофайл просто опублікувати в соціальній мережі.

Також, користувачеві доступний вибір якості: від 240 до 1080. Залежить від типу обробки, що використовується на сторінці автора.

Як використовувати SaveFrom:

 1. Зайти в Instagram через комп’ютерну версію.
 2. Вибрати відеозапис – скопіювати посилання.
 3. Перейти в SaveFrom – вставити отриманий адресу.Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки
 4. Вибрати формат і безкоштовно.

Отриманий файл переносять на смартфон або використовують комп’ютерну версію Инстаграма, щоб зробити публікацію.

Правилами соціальної мережі заборонено публікувати чужі фото і відео, без підпису автора. В цьому випадку допоможе функція «Репост», доступна в мобільних додатках.

Скачати відео з Instagram на телефон через додатки

Скачати відео з Инстаграма по посиланню через телефон доступний в мобільних додатках. Крім функції завантаження відеофайлів, користувачі можуть завантажити фото, знімки і відео з Історії, а також відправити деякі з них в «Збережені».

Список додатків для скачування файлів з Инстаграма:

 1. Video DownLoader. Випущено від розробників відеоредактора InShot. Користувачеві доступний розділ: «Раніше завантажені», можливість редагувати список та видаляти файли з нього.Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки
 2. FastSave. Призначений для завантаження фото і відео, працює у фоновому режимі. Також є категорія зі скачуванням Історій.
 3. Repost Instagram. Можливість не тільки завантажити цікаве відео або фото, а також зробити репост з підписом.
Читайте також:
Що робити якщо зламали Instagram і як його повернути назад?

Вибір інструменти для завантаження залежить від цілей користувача: чи потрібна йому функція репостов або відео буде редагуватися перед розміщенням. У програмах такого типу така ж система, як і в сервісах: користувач копіює посилання і отримує файл в сховище смартфона.

Перевага лише в тому, що програмний інструмент працює у фоновому режимі і не вимагає додаткових дій формату «Копіювати» — «Вставити».

Скачати відео з Инстаграма без посилання через Video Downloader:

 1. Встановити додаток з Play Market або iTunes.
 2. Відкрити — перемістити галочку на «Open».
 3. Зайти в Instagram – вибрати публікацію.Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки
 4. Натиснути зверху: «Копіювати посилання».
 5. Відео буде автоматично завантажено в Галерею.

При скачуванні таким способом, користувачу недоступний вибір якості. Файл буде збережений у вихідному форматі. Робота програми в автоматичному режимі, тому повертатися в Video Downloader не потрібно.

Викачуємо відео з Стрічки користувача

Ще один спосіб, як отримати відео і фото з Инстаграма – скористатися Telegram-ботами. В месенджері є спеціальні чати, куди можна надіслати посилання і отримати відео відразу на смартфон.

При цьому користувачеві не доведеться встановлювати сторонніх додатків, а бот доступний в будь-який час.

Один з популярних чатів: SaveBot. Щоб його запустити, потрібно перейти в месенджер Telegram і вписати в рядок Пошуку назву. Відкривши чат, користувачеві буде запропоновано інформація для ознайомлення. Бот виконується функцію скачування не тільки відео з Стрічки, але і фотографій, каруселі та IGTV.

Інструкція, як скористатися ботом:

 1. Відкрити Telegram – вписати назву – Запустити.Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки
 2. Перейти в Instagram – натиснути на копіювання посилання.Як скачати відео з Инстаграма за посиланням: сервіси та додатки
 3. Вставити в рядок введення в Telegram.
 4. Почекати закінчення процесу та отримати вибраний медиафайл.

Але щоб почалася автоматичне завантаження на смартфон або ПК, потрібно вказати в налаштуваннях месенджера: Автозавантаження медіа. Функція розташована у розділі: «Просунуті налаштування» — Особисті чати і Канали встановити на «Активний».

Скачати відео з Инстаграма за посиланням можна за допомогою розширень на ПК. У рядку пошуку магазину браузера потрібно ввести: Downloader for Instagram і підтвердити установку нового програмного компонента. Після завантаження, під кожною фотографією і відео з’явиться напис: «Скачати».

Моя довідка - Корисні поради