Як скачати відео з Инстаграма на комп’ютер: онлайн, по посиланню, програми

Як скачати відео з Instagram на комп’ютер, на жаль, не можна. Соцмережа встановлює заборону на скачування роликів і фото, які належать іншим людям. Навіть якщо вони знаходяться в передплатників в бажає зберегти, це неможливо. Така політика викликана необхідністю захистити особисті документи. Зазначимо, що завантажити контент з закритого профілю неможливо. Тим не менш, бажання зберегти контент залишається. Це можна зробити як на мобільний гаджет, так і на ПК. Як скачати відео з Instagram на комп’ютер?

Як скачати відео з Instagram на комп’ютер онлайн

Установка розширення для браузера вирішить проблему зі скачуванням файлів з Instagram на ПК. Розширення дозволить не відвідувати сторонні сайти, зберігати контент безпосередньо в браузері, редагувати і обробляти його. У деяких сервісах є можливість залишати репост і ділитися з друзями збереженими роликами і фотодокументами. Популярні розширення:

  • Savefrom net – підходить для більшості браузерів. Встановлюємо розширення, заходимо і авторізуємось в Інсте. Вибираємо і копіюємо посилання на медіа, в браузері в рядку пошуку вставляємо її, натискаємо “Пошук”. Знайдений контент запускаємо і зберігаємо;Як скачати відео з Инстаграма на компютер: онлайн, по посиланню, програми
  • Photo video Downloader instagram – популярне розширення з відмінним функціоналом. Встановлюємо, заходимо в Instagram, шукаємо потрібний. Правою кнопкою миші викликаємо меню, вибираємо “Save with instagram downloader”. Почнеться завантаження із збереженням у вибрану папку.Як скачати відео з Инстаграма на компютер: онлайн, по посиланню, програми

Як скачати відео з Instagram на ПК за посиланням

Як і для мобільних гаджетів, для персонального комп’ютера існує кілька способів збереження роликів. Один з таких – онлайн завантажувач. В інтернеті безліч сайтів, що пропонують швидке завантаження медіа з аккаунта в соціальній мережі по посиланню. Потрібно вибрати ті, які користуються найбільшою довірою у користувачів. Така послуга актуальна з самого початку роботи мережі, тому користувачі змогли оцінити роботу завантажувачів і виділити найбільш зручні і функціональні:

  • InstaDown – працює як більшість завантажувачів з Youtube та інших подібних майданчиків. Передбачено дві кнопки: InstaDown для миттєвого скачування в форматі М4 і синя кнопка, яка копіює URL. Її, у свою чергу, можна кинути друзям, які не мають доступу до соцмережі;
  • SaveDeo – єдиний сервіс з підтримкою офіційного завантаження медіа файлів з Инсты на ПК;
  • IFTTT – дозволяє автоматично зберігати дані в хмарне сховище. Необхідно тільки лайкнути потрібний ролик і програма все зробить автоматично.
Читайте також:
Як відключити повідомлення у Инстаграме: на Айфоне і Андроїд

Завантаження відбувається однаково. Користувач повинен скопіювати в соціальній мережі посилання на медіа, потім перейти на сайт онлайн сервісу. У полі пошуку вставляють скопійоване і натискають “Знайти”. Результат зберігають на комп’ютері в обрану папку.

Програми для скачування відео з Instagram

Для скачування відео з Instagram на комп’ютер рідко використовують спеціалізовані програмні продукти. Хоча, спеціально розроблені утиліти дуже зручні і часто мають вбудований функціонал для перегляду, редагування. Підійде будь-яка програма, яку буде необхідно встановити на ПК. Необхідно враховувати програмні обмеження – деякі продукти призначені для збереження роликів з Instagram тільки на планшети або телефони на IOS.

Програми:

  • Video Downloader for Instagram – допомагає завантажувати як фото, так і ролики з Instagram і ресурсу Vine. Має вбудований редактор і плеєр, дозволяє обробляти завантажене;
  • QuickSave – дуже простий за функціоналом, що дозволяє зберегти потрібне в три кліка. Інтуїтивно зрозуміле меню, неразнообразный функціонал. Нічого зайвого, тільки завантаження контенту, але швидка;
  • OGInsta – додаток дозволяє працювати відразу з двома обліковими записами одночасно і зберігати вибране за пару кліків. Є можливість обробки та перегляду, редагування.

Збереження фото і відео з Instagram на комп’ютер не викличе труднощів, оскільки, незважаючи на заборону самої соціальної мережі, існує багато способів і інструментів, як це зробити. Найбільш зручний спосіб завантаження контенту на ПК – онлайн сервіси, що дозволяють отримати вподобані ролики й фото за кілька кліків мишки. Варто пам’ятати про те, що подальша публікація файлів, завантажених з чужого акаунту, може привести до проблем. Обов’язкове посилання на першоджерело.

Моя довідка - Корисні поради