Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми

Як скачати відео з Instagram на айфон? Багато власники “яблучних” девайсів задаються цим питанням, оскільки в самій соцмережі, навіть у 2020 році, не передбачена можливість робити репости і зберігати ролики й фото. Для власників персональних комп’ютерів і гаджетів на android існують сторонні програми, які можна завантажити Маркету і спокійно здійснювати задумане. Для власників iphone все складніше. Кількість сторонніх сервісів обмежена, потрібне додаткове програмне забезпечення.

Як скачати відео з Instagram на телефон айфон: основні способи

Звичайно, способи збереження роликів на iphone існують. Перерахуємо їх:

 • запис екрану;
 • використання додатка;
 • допомога ПК.

Користувач може вибрати найбільш зручний спосіб, який не займе багато часу і місця на гаджеті. Нижче розглянемо найбільш популярні програми, розберемо алгоритми дії при тому чи іншому способі скачування відео з Instagram на телефон айфон.

Як зберегти відео в галерею?

Збереження файлів у галерею з Instagram можливо за допомогою браузера. Для цього не потрібно завантажувати сторонні продукти, варто скористатися онлайн сервісом. Алгоритм:

 1. Отримуємо посилання. Для цього авторізуємось в Instagram, знаходимо потрібний контент. На сторінці публікації файлу тапніте іконку ” (три крапки) меню, в випала вкладці виберіть “Копіювати посилання“. Вона буде переміщена в буфер обміну гаджета.Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми
 2. Запускаємо будь-який браузер, яким встановлений на мобільнику користувача. У браузері знаходимо будь онлайн сервіс. Наприклад, iGrab.ru. На сторінці сервісу вставляємо скопійоване посилання в рядок пошуку і тиснемо кнопку “Знайти”.Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми
 3. Коли з’явиться знайдений ролик, натискаємо на кнопку “Скачать файл”, розташовану прямо під ним.
 4. Для власників телефонів iphone se Х скачування на цьому не закінчується, на відміну від власників андроїд. Для збереження файлу в галерею мобільного пристрою буде потрібно установка Dropbox. Для збереження потрібно тапнути по однойменній кнопці і вибрати “Зберегти в Dropbox”.
 5. Через мить файл з’явиться в однойменної папки. Запусків на iphone додаток Dropbox, вибираємо в правому верхньому куті дія “Експортувати”.
 6. В кінці вибираємо пункт “Зберегти відео”. Завантаження закінчена, воно буде збережено в галереї пристрою.Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми

Без репоста

Якщо немає мети репостить збережені ролики, але контент отримати потрібно, користуються записом екрану. Існує обмеження для власників iphone – функція екрана можлива тільки для IOS 11. Алгоритм дій:

 1. Переходимо в «Налаштування», вибираємо «Пункт управління» і «Налаштування елементів управління». У вкладці знаходимо зелений повзунок навпроти «Запис екрану» і зрушуємо вправо. Так ми додаємо функцію.Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми
 2. Повертаємося на головний екран і проводимо пальцем вгору. Для зручності та чистоти запису натискаємо “Не турбувати”.
 3. У “Пункті управління” натискаємо на початок запису. Почнеться зворотний відлік до початку.
 4. Записане збережеться в обрану папку.

Програми для скачування фото з Instagram на телефон Айфон

Скачати відео з Instagram на телефон айфон найпростіше, використовуючи мобільні додатки. На ринку представлено безліч, краще зробити тематичний запит в APP Store.

Найбільш популярні додатки на сьогоднішній день:

 • SaveGram;
 • Instagrab.

Всі утиліти є безкоштовними, прості у використанні і відрізняються доброзичливим інтерфейсом. Функціонал не дуже широкий, але для скачування і збереження роликів з Instagram на телефон айфон цілком достатньо. Алгоритм дій для всіх однаковий:

 1. Авторизація користувача у соціальній мережі.
 2. Вибір контенту для скачування. Вибір в меню (три крапки) пункту “Копіювати посилання” або “Поділитися”, “Save” в залежності від програми.
 3. Ролики збережені у відповідну папку.

Збереження медіа з Instagram на iphone відрізняється деякими труднощами, викликаними закритістю IOS. Тим не менш, придумано безліч варіантів, створено велику кількість програм для цих цілей. Користувачеві залишається вибрати найбільш зручну по функціоналу і доступності. Варто пам’ятати про заборону соцмережі на скачування файлів сторонніх людей і необхідності вказувати джерело при наступній публікації.

Моя довідка - Корисні поради