Як скачати маски в Instagram і встановити їх: додаток

Як скачати маски в instagram? Таке питання задає велика кількість користувачів соціальної мережі. Функція працює інтуїтивно-зрозуміло, так що розібратися буде просто!

Як скачати нові маски в instagram

Маски в инстаграме з’явилися не так давно, але популярність у них чимала, і зменшувати оберти функція не збирається. Це фільтри для фото і відео, які викладають в історії, щоб урізноманітнити контент, зробити його привабливішим, залучити передплатників. Їх існує величезна кількість, адже вони створюються безпосередньо користувачами один для одного. Постійно з’являються нові зміни, не всі з яких використовуються. І у користувачів з’являється питання: як завантажити маски для инстаграма? Зараз ви дізнаєтеся, як це зробити.

Як завантажити маску: крок за кроком

  • Відкрийте акаунт автора, натисніть на іконку смайлика, щоб побачити всі створені ним маски.Як скачати маски в Instagram і встановити їх: додаток
  • Виберіть потрібну. Натисніть на “перегляд ефектів” або “спробувати”, щоб побачити її.Як скачати маски в Instagram і встановити їх: додаток
  • Натисніть на значок “зберегти в камеру”. Тепер ефект завантажений і збережений в instagram-камері для сторіс, не загубиться, а ви зможете використовувати його в будь-який момент.Як скачати маски в Instagram і встановити їх: додаток

Чому не встановлюється?

Іноді на значок “зберегти” натиснути не виходить, а на екрані з’являється напис “ефект поки не підтримується на вашому пристрої”. У проблеми є дві основні причини:

  • додаток не оновлено. Самі нові ефекти з’являються в останніх версіях, тому треба регулярно оновлювати програму в PlayMarket або AppStore;
  • у вас Android. Багато круті спецефекти, на жаль, доступні тільки на платформі iOS. Рішення в цьому разі одне: зміна вашого девайса на айфон. Але навряд чи знайдеться людина, готова змінити пристрій заради єдиного зміни! Так що доведеться змиритися і чекати, поки фільтр адаптують для андроїдів.

Як встановити маски в instagram

Щоб у додатку з’явилися маски, потрібно оновити до версії не нижче 10.21. У цьому варіанті користувачі вперше побачили таку функцію. Щодо окремого сервісу для скачування: його немає, оскільки він вбудований в сам instagram, і додатково встановлювати нічого не доводиться.

Програма для скачування масок

Якщо инстаграма не вистачає, можна використовувати й інші варіанти. Адже це не єдиний і не перший сервіс, в якому з’явилася концепція спецефектів для фото.

Snapchat

Снэпчат — це соцмережа, одна з найпопулярніших у США. Там їй користується 60% молоді від 18 до 30 років. Нещодавно за денною аудиторії вона обійшла твіттер. У цій програмі вперше з’явилися інструменти, що змінюють зовнішній вигляд. Там вони досі виконують важливу роль, а маркетологи instagram, помітивши популярність сервісу, перенесли функцію в свою соціальну мережу. Щоб викласти відео або фото, зняті в Snapchat, в історії, завантажте їх на пристрій і додайте в сторіс инстаграма. Тут не такий великий вибір, але програма відрізняється високою якістю і точністю підбору ключових точок на обличчі. Відома також по фільтрам, які змінюють стать, становлять людини старим або дитиною.

MSQRD

Як скачати маски в Instagram і встановити їх: додаток

Це додаток від білоруських розробників, де знаходяться спецефекти з особами знаменитостей або просто забавні картинки. Цей сервіс відрізняється тим, що відмінно підлаштовується під вираження і пропорції особи. Багато селебріті використовували його для постів в instagram, а незабаром програма розкрутилася так, що її купив facebook.

Тепер ви знаєте, де взяти свіжі фільтри, чим здивувати передплатників. Нехай це допоможе робити пости і сторіс оригінальними.

Моя довідка - Корисні поради