Як скачати історії з Instagram і ВКонтакте

Як скачати історії з Instagram і ВКонтакте

Напевно, кожен користувач хоча б раз цікавився, як завантажити історію з instagram іншої людини. Те ж саме стосується і соціальної мережі ВКонтакте. Ще не знаєте, як завантажити історію з вк? Про це ми розповімо далі.

Історії в Instagram

Виберіть один з двох існуючих варіантів. Встановіть відповідні доповнення для персонального комп’ютера або мобільного пристрою.

Варіант №1

Для користувачів ПК

Перейдіть за адресою – https://chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf та встановіть розширення.

У правому верхньому куті клацніть по іконці «Розширення». Тепер можна завантажити історію з instagram на комп’ютер. Зберігайте файли своїх приятелів у зручному форматі.

Як скачати історії з Instagram і ВКонтакте

Щоб скачати історію instagram, також можна застосувати такі доповнення:

  • IG Helper;
  • InstaSaver.

Варіант №2

Для користувачів мобільного пристрою

В Google Play скачайте програму за адресою – https://play.google.com/store/apps/details?id=io.yoba.storysaverforinsta

Виберіть і відкрийте програму. Пройдіть авторизацію, вказуючи дані облікового запису в Instagram. Виберіть Stories друзів і збережіть їх на смартфон.

Популярні програми-аналоги:

  • StorySaver;
  • Repost Stories for (для Instagram).

Як зберегти історії з соціальної мережі ВКонтакте

Поговоримо про те, як завантажити історію з вк на комп’ютер. Тут все просто!

Перейдіть за вказаною адресою – https://chrome.google.com/webstore/detail/сохранение-историй-вк-ано/cphnkopapfgbhghcogkdcalgdohiianc

Проведіть установку.

Відкрийте новинний розділ персональної сторінки ВКонтакте. У правому верхньому куті натисніть на значок розширення. Знайдіть Stories потрібної людини і скачайте потрібний файл.

Як скачати історії з Instagram і ВКонтакте

Деякі юзери використовують чужі Stories для створення власних креативів. А чому б і ні, якщо матеріал користується великим успіхом у аудиторії? Залишається лише розібратися, як завантажити відео з історії instagram.

Моя довідка - Корисні поради