Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості

Скачати инстаграмм на пк windows 8 мріють багато. Instagram з самого початку орієнтувався саме на мобільні девайси. Однак обрушилася на додаток популярність змусила розробників також порадувати своїх клієнтів і офіційною версією для ПК. Ось тільки вона доступна лише для Windows 10. Що в такому випадку робити тим, у кого комп’ютери працюють на більш молодших версіях «віндовс» – наприклад, Windows 8?

Як завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на віндовс 8

поки не можна, але ви завжди можете скористатися емулятором Android на комп’ютер або ноутбук з Windows 8. Одним з найпопулярніших емуляторів «андроїда» є програмка Bluestacks, яка пропонується на сайті однойменного сервісу.

Завантаживши її, дотримуйтесь наступної докладної інструкції:

 1. Активуйте інсталятор і натисніть «Встановити зараз».Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості
 2. Чекайте завершення установки.Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості
 3. Закінчите роботу інсталятора, клікнувши на «Завершити».Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості
 4. У разі першого запуску потрібно почекати пару хвилин, протягом яких Bluestacks проводить процес оптимізації віртуального движка.Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості
 5. Тепер можете авторизуватися за допомогою облікового запису «Гугл». Увійдіть в обліковий запис Google Chrome і загляньте на вкладочку «Мої програми».
 6. В течці «Системні програми» відшукайте Google Play.
 7. В пошуку Google Play «забийте» Instagram.Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 8: можливості
 8. На знайденій сторінці з описом «Инстаграма» натисніть «Встановити».
 9. Дайте «добро» на використання служб пристрою.

З допомогою Bluestacks можна закачувати мобільні додатки за наданою інструкцією. Щоб скористатися Instagram, ознайомтеся з його функціоналом і інтерфейсом.

Можливості

Завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на комп’ютер windows 8 – це лише півсправи, тепер потрібно авторизуватися або у своєму старому профілі Instagram, або завести новий. Реєстрація здійснюється за допомогою мобільного або e-mail. У «instagram» є такі основні вкладки стрічки новин і вашої активності, профіль, а також інструментарій для публікації постів.

У стрічці «инстаграмм» можна відстежити публікації тих, на кого підписані, переглянути коментарі, лайкнути і перейти за хештегом. У вкладочке з активністю зберігаються дані про дії ваших підписок. Крім того, тут же показується і активність вашого профілю.

Сторінка з профілем дає можливість переглядати аккаунт і редагувати зображення. Для публікації посту потрібно лише клікнути на «+». Потім можна підібрати файл з галереї або зробити новий, а також редагувати і підписати.

Остання вкладочка – пошук. Тут можна побачити публікації і історії, підібрані на базі інтересів друзів та ваших особистих підписок. Крім того, враховується і геолокація, якщо її включити в налаштуваннях.

Які проблеми можуть виникнути?

До плюсів використання андроїд-емулятора варто віднести такий ряд переваг:

 • спритна завантаження контенту;
 • комфортний і інтуїтивно зрозумілий пошук по хештегам;
 • інтегрований редактор;
 • нічого зайвого – лише фотографії і відеоролики.

А ось і ключові недоліки Instagram на емуляторі Android:

 • мінімальна варіативність приватних налаштувань;
 • відсутність опції завантаження фотографій з допомогою веб-версії;
 • не можна завантажувати знімки з «Инстаграма» на телефон.
Моя довідка - Корисні поради