Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості

Як скачати инстаграмм на пк windows 7. Воістину, це блакитна мрія багатьох інтернет-користувачів. Instagram – одна з найбільш відомих соціальних мереж на планеті. Вона дозволяє публікувати фотографії зі свого життя і пропускати їх через найрізноманітніші фотофільтри. Щомісяця його відвідують сотні мільйонів інтернет-користувачів. Це улюблене місце всіх, хто любить ділиться барвистими моментами свого життя з друзями та знайомими. Спочатку Instagram був орієнтований на пристрої з iOS і Andoid. Однак навіть якщо ви використовуєте Windows, для вас не все втрачено.

Як завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на комп’ютер windows 7

Поки це зробити не можна. Але є мобільний аналог Instagram. Він по своєму функціоналу фактично аналогічний додатком для iOS і Android, за винятком відсутності опції перегляду або додавання Stories. Крім того, в цьому випадку не покладено і директ (пересилання повідомлень у закритому чаті), оскільки розробник залишає його доступним лише в офіційній «інсте» для Windows, IOS і Android.

Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості

Відкривається мобільна версія додатка в «Гугл Хром» спецплагином User-Agent Switcher. На сторінці його завантаження натисніть «Встановити».

Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості

Праворуч від адресного рядка в «Хромі» тепер буде ще одна піктограма, в якій знайдіть в меню iOS опцію iPhone. Після цього відкривайте Instagram для авторизації в своєму профілі. Відтепер у вас буде можливість публікувати відео, а також фото з ноутбука або комп’ютера. По закінченні використанні мобільного «Инстаграма» не забувайте повернути налаштування до первісного значення.

Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості

Використання Instagram в Windows 7

Завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на пк віндовс 7 не завжди є можливість, однак мобільний аналог програми не змусить вас нудьгувати. Ви зможете:

 • Завантажувати фотографії в профіль.
 • Редагувати фото з використанням як стандартних, так і окремо купуються фільтрів (опція покупки теж є).
 • Створювати невеликі кліпи і комбінувати їх у повнометражний відеоролик завдовжки не більше хвилини.
 • Ділитися власними фотознімками, пропадающими через добу після публікації.
 • Шукати цікаві вам фото по тегам.
 • Шукати інтернет-користувачів по нікнейму.
 • Залишати коментарі до фотографій.
 • Публікувати пости в Facebook, Twitter і LinkedIn з посиланням на Instagram.
Читайте також:
InstaTag - 23 лютого

Емуляція Android-середовища

Крім того, встановити додаток на ноутбук або ПК з “віндоуз” 7 можна і завдяки емулятор Android-середовища. Програм з таким функціоналом досить багато для PC. Але особисто мені хотілося б порекомендувати вам таку популярну програмку, як BlueStacks 3, яка має відносно невеликий обсяг і ставиться без особливих проблем.

Інструкція:

 1. Пройдіть на інтернет-портал bluestacks.com.
 2. Запустіть завантажений там файлустановщик.
 3. Вкажіть точне розташування на вашому комп’ютері. Після цього натисніть кнопку «Встановити зараз».Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості
 4. Коли розпаковування файлів успішно завершиться, програмка відкриється.
 5. У вікні, натисніть на хрестик. Після цього настає черга авторизації в обліковому записі Google.Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості
 6. Після відмови використовувати розташування підберіть мову і з використанням реєстраційних даних в Google увійдіть у BlueStacks. Наступні параметри можна залишити без змін.Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливостіЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 7: можливості
 7. По завершенню авторизації з’явиться вкладочка «Центр додатків». У пошуку напишіть Instagram і, знайшовши, встановіть його. Тепер залишається лише відкрити його і почати користуватися.
Моя довідка - Корисні поради