Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 10 безкоштовно російською мовою

Як скачати инстаграмм на пк windows 10 сьогодні просто як ніколи. Ще не так давно повноцінний доступ в «инстаграмм» пропонувався лише в мобільному додатку, завантаженому на телефон. Однак тепер ця проблема вирішена завдяки офіційного клієнта для “віндоуз” 10.

Як завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на пк віндовс 10

Скачати инстаграмм на windows 10 можна цілком офіційно. Тоді як у всіх інших версіях «віндоуз» молодший офіційний клієнт Instagram не працює. А встановити додаток в Microsoft Store.

Зайти в нього простіше всього з використанням функції пошуку: для цього натисніть на клавіші Win і S. У відповідному текстовому полі напишіть російською «Магазин» і виберіть елементу з підрозділу «Краща відповідність».

У верхній частині вікна, що з’явилося розташована пошукова рядок, в якому потрібно ввести Instagram і після відкрити потрібну сторінку. Трохи нижче найменування програми натисніть на «Отримати», яка ініціює його установку.

Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 10 безкоштовно російською мовоюЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 10 безкоштовно російською мовою

Важливо знати, що для того, щоб увійти в магазин Windows, потрібно скористатися обліковим записом Microsoft. Крім того, зійде і обліковий запис Outlook.

Ще один варіант установки «Instagram» в Windows 10 полягає в тому, щоб перейти з інтернет-адресою www.microsoft.com/ru-ru/store/p/instagram/9nblggh5l9xt. На потрібній сторінці натисніть на «Отримати додаток». Після цього відкриється вікно підтвердження, в якому потрібно погодитися на запропоновані дії. В результаті відкриється магазин Windows, де ви скачаєте програму по вищевикладеній інструкції.

Як скачати Инстаграмм на ПК Windows 10 безкоштовно російською мовоюЯк скачати Инстаграмм на ПК Windows 10 безкоштовно російською мовою

Особливості додатка

Завантажити безкоштовно безкоштовно instagram на комп’ютер windows 10 може бути корисно, якщо ви любите ділитися відеороликами та фотознімками. Крім того, що Instagram – одна з найбільших соціальних мереж в світі, це ще й чудове місце для того, щоб робити фото та відео з використанням різноманітних фільтрів.

Читайте також:
Реклама в Инстаграме - ефективні способи просування

Instagram дає можливість виставляти статуси і ділитися митями з власного життя, а також бути в курсі новин тих, на кого ви підписані. Тут можна поділитися записом, поставити лайк, а також прокоментувати фото або новину.

Функціонал «инстаграма» включає в себе можливість масштабування знімків (зменшення, збільшення, обрізання або витягування), накладання спецефектів, використання особливих стилістичних фільтрів, прикрепленния кліп-артів або стікерів, обрамлення фоторамками, створення різного роду колажів, які об’єднують декілька фото в один, додавання напису з величезним вибором з маси шрифтів і кольорів, наявних у базі, комбінувати фото, роблячи з них відеоролик, і зберігати все це прямо у соцмережі або на хмарі.

За рахунок просто величезної бази фотофильтров і спецефектів у «Инстаграме» можна зробити реальний шедевр.

Установка на комп’ютер і ноутбук

До речі, установка «инстаграма» на комп’ютер і ноутбук з Windows 7 і 8 теж вже давно не проблема завдяки спеціальним эмуляторам Android-середовища. За рахунок цього ви отримаєте доступ на своєму власному комп’ютері до контенту з Instagram.

Після завантаження та установки популярного емулятора BlueStacks App Player іноді може знадобитися перезавантаження комп’ютера. Потім за допомогою пошукового рядка знайдіть «instagram» та встановіть його. Крім того, великою популярністю серед тих, хто обожнює робити «селфи», користується і instagram-версія для Windows Phone. З допомогою цього можна допрацьовувати фотознімки, а також ділитися іншим цікавим медіаконтентом з користувачів цієї соцмережі, так і всіх інших.

Моя довідка - Корисні поради