Як шукати гифки в Instagram: де знайти і взяти потрібну gif для сторіс в Instagram

В одному зі свіжих оновлень популярної соціальної мережі з’явилася можливість урізноманітнити сторіс з допомогою анімованих стікерів. Розповімо, як шукати гифки в Instagram, як вставити потрібну діфку в сторіс і де взяти зображення, яких немає у вбудованому сервісі.

Де взяти гифки в Instagram

Почнемо з того, що завантаження гифок доступна для додатків, оновлених до версії 29 або вище. Якщо на телефоні стоїть застарілий варіант операційної системи, користувач також може не знайти нову функцію при відправці сторіс. Як будь-яке інше оновлення, gif-анімація може працювати з перебоями і доходити до різних профілів з різною швидкістю, тому що підключення на серверах відбувається послідовно.

Гифки для сторіс Инстаграма можна взяти з кількох джерел:

 • Скористатися сервісом GIPHY, в якому асортимент зображень періодично поповнюється новими екземплярами. За допомогою того ж сервісу переконвертувати потрібне відео у формат mp4, зберегти його в галерею телефону та опублікувати в додатку.
 • Сервіс Boomerang дозволяє створювати зациклені відео довжиною в кілька секунд (це не зовсім гифки, але ще півроку тому «бумеранги» були єдиною доступною анімацією в Instagram).
 • Шукати нові цікаві гифки можна на тематичних сайтах, а також на Tumblr, Pinterest, GIF Bin, ReactionGifs і багатьох інших.

Крім того, є вбудовані в браузер розширення, завдяки яким можна поповнити асортимент цікавих гифок.

Як знайти гифки в Instagram

З недавніх пір арсенал інструментів для роботи з сторіс в Instagram поповнився анімованими зображеннями. Інста-блогери і рядові користувачі отримали можливість привернути більше уваги до своїх сторіс, використовуючи забавні гіф-анімовані картинки.

Як знайти гіф-зображення в Instagram? Алгоритм дії такий:

 • Відкрити програму і натиснути на значок фотокамери в лівому верхньому кутку. Зняти відео або зробити фото.

  Як шукати гифки в Instagram: де знайти і взяти потрібну gif для сторіс в Instagram

 • Натиснути на значок стікера в правому верхньому куті. Вибрати кнопку з зображенням лупи і біжучим рядком з написом «GIF».

  Як шукати гифки в Instagram: де знайти і взяти потрібну gif для сторіс в Instagram

 • Вибрати діфку серед найпопулярніших на цьому тижні або скористатися пошуком, щоб знайти відповідне зображення на потрібну тему.

  Як шукати гифки в Instagram: де знайти і взяти потрібну gif для сторіс в Instagram Як шукати гифки в Instagram: де знайти і взяти потрібну gif для сторіс в Instagram

 • Пошук гифок по сервісу GIPHY працює лише англійською мовою. Кількість гифок для однієї сторіс обмежена лише простором екрану. Як і звичайні стікери, гифки можна збільшувати або зменшувати, змінювати їх орієнтацію і розташування, «приклеювати», фіксуючи в певному положенні.

  Переглянути всі доступні зображення можна на офіційному сайті сервісу або в мобільному додатку, що досить захоплююче.

  Де взяти GIF для сторіс Инстаграма

  Раніше серед доступних користувачам Instagram гифок були тільки Boomerang-відео, які з натяжкою підходили під визначення анімованих картинок. З появою нової функції любителі старої доброї гіф-анімації підбадьорилися, але ненадовго – стікерів не так вже й багато. Серед них час від часу трапляються й авторські гифки-аватари, такими користуються імениті блогери з великою аудиторією. Як шукати gif в Instagram, ми розповіли в попередній частині статті, але що робити, якщо хочеться додати зображення, якого немає серед популярних зображень? Спочатку потрібно:

  • Зробити діфку самому, використовуючи один з вищеописаних способів або будь-який інший.
  • Знайти потрібне зображення в інтернеті.
  • Встановити додаток для смартфона, що дозволяє зробити діфку з ваших фото або відео, прикрасивши їх різноманітними спецефектами.

  Після цього залишається тільки завантажити анімацію на GIPHY та присвоїти їй запам’ятовується назва, використовуючи латиницю. Потрібно пам’ятати, що через зростання популярності сервісу індексація нових зображень проходить не так швидко, як хотілося б, так що додавання вашого зображення може тривати невизначений час.

  Деякі користувачі все ще не можуть скористатися новою функцією. На жаль, зробити з цим нічого не можна, залишається тільки чекати, поки оновлення дійде до вашого облікового запису. Також варто перевірити, чи не застаріла версія операційної системи, встановленої на вашому пристрої.

  Моя довідка - Корисні поради