Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?

Люди реєструються в соціальних мережах для спілкування, і це приносить величезний трафік. В Instagram, наприклад, зараз більше мільярда зареєстрованих профілів. Люди активно використовують такі сервіси, що завантажують контент, спілкуються в коментарях і всіляко отримують задоволення. А де є трафік – є і монетизації. Така концентрація людей з усього світу породила багато нових способів заробітку і професій. Якщо ви хочете почати заробляти в соцмережі, читайте далі, як розвинути свій Instagram.

З чого почати розвиток свого облікового запису?

Багато хто вважає, що розкрутка починається з великих вкладень і використання якихось абстрактних, майже міфічних, способів просування. Але все набагато прозаїчніше, коли ви починаєте це з нуля. Перейдемо до конкретних кроків.

 1. Створюємо сторінку і оформляємо її. Шапка профілю – перше, що кидається в очі користувачу, зайшов «в гості».
 2. Прописуємо контент-план. Пости будуть набагато якісніше, якщо вони створені заздалегідь. Плануйте свої дії хоча б на два тижні вперед.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 3. Публікуємо перші пости. Зображення повинні бути якісними, і мова йде не тільки про дозвіл, а й про їх зміст. З перших публікацій починайте працювати над своїм стилем. Одну з провідних ролей в цьому плані відіграє колірна гамма. Текст також важливий. Не варто писати лонгриды під фото розбиті на декілька коментарів, але, якщо є необхідність у великій словесної навантаженні, систематизуйте її, розбийте на блоки і використовувати всякі фішки з оформлення запису. Текст не повинен виглядати як «цеглина» — так його прочитати нереально.
 4. Залучення аудиторії. Перші передплатники – зрозуміло, ваші друзі і знайомі. Надалі потрібно буде продумати стратегію просування.
 5. Перехід на бізнес аккаунт і постійний аналіз своєї діяльності. Також не забудьте про конкурентів. Їх досвід буде не менш цінним для вашого розвитку, ніж ваш.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?

Основні дії для розвитку профілю

Я перерахувала п’ять пунктів, і кожен з них по-своєму вагою. Але які з них важливіше? Я можу виділити три з них.

 1. Оформлення сторінки. Аватарка має бути мінімалістична і симетрична. Ім’я користувача має бути простим і незабутнім, а поле «Про себе» змістовним, але не перевантаженим.
 2. Контент-план. Якщо ви збираєтеся продавати що-небудь, враховуйте, що є три типи контенту: продає, розважальний та інформаційний. Слід чергувати їх, щоб було цікаво.
 3. Створення стратегії просування. Все не закінчується на виборі сервісу, де ви знайдете менеджера або заплатіть за комплексне просування. До цього потрібно виконати досить велику підготовчу роботу. По-перше, поставте мету. Цілком логічно. Необхідно вибрати нішу, яка популярна в Instagram, але не перевантажена. По-друге, необхідно скласти свій список конкурентів і вивчити їх роботу. По-третє, складаємо портрет цільової аудиторії, на яку нам доведеться працювати. А потім залишається виконати дії з наступного розділу статті.

Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?

Як залучити відповідну аудиторію?

Після підготовчих дій настає час для практики. Перейдемо до конкретних способів набору цільової аудиторії.

 1. Масові дії. Сервіси комплексного просування – частий відповідь на питання «Як розвивати Instagram з нуля?». І вони працюють через массфолловинг, масслайкинг, масскомментинг і масслукинг. Все просто: ви часто з’являється перед очима користувачів і, якщо у вас придатний контент, вони підписуються. Так собі розклад? А чого ви хотіли? Моментального набору мільйона передплатників? Просування – важка і постійна робота, а сервіси за типом Zengram і Tooligram.
 2. Взаємна реклама. Чого вам варто розмістити у себе в акаунті пост з посиланням на іншу сторінку? Нічого. Якщо це буде взаємно, ви отримаєте велику користь.
 3. Реклама в розкручених профілях і у блогерів. Взагалі реклама – найбільш ефективний із способів набору аудиторії. І, якщо ви підберете рекламну площадку грамотно, один пост принесе багато передплатників.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 4. Таргетинг. Це та ж реклама, але в самій соціальній мережі. Вона ідеальна тим, що оголошення показується тільки тим, хто підходить під ваші критерії.
 5. Конкурси та ґів’ї. Це – непоганий спосіб розкрутитися. Але у великої кількості підписантів є і зворотна сторона – їм цікава халява, а не ваш аккаунт.

Підбірка сервісів для розвитку аккаунта

Заробіток в Instagram відомий не перший рік, і є багато інструментів для допомоги в цьому. Я можу порадити наступні:

 

 1. Instaplus.me. Це – сервіс комплексного просування, і працює він через масові дії. Загалом, класика. Хотілося б відзначити, що тут є функція автоотправки вітальних повідомлень. Тут також є статистика, але, на мій погляд, вбудовані інструменти аналітики зручніше.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 2. Doinsta. Час йде, а цінник цього сайту не змінюється – 1000 рублів на місяць. Класичний сервіс розкрутки, нічого зайвого.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 3. SMMplaner. Якщо вам ліньки публікувати фотографії в заплановані терміни, просто забийте контент-план на цьому сервісі.

Як розвивати Instagram через Бробот?

Один з багатьох інструментів просування – БроБот. Чим він відрізняється від десятків таких же? По-перше, це програма. І по-друге, для одного профілю він абсолютно безкоштовний. Багатий функціонал, тому інструкцію ми пройдемо коротко, інакше читати цю статтю вам доведеться до наступного ранку.

 1. Качаємо і встановлюємо прогу.
 2. Додаємо аккаунт. Так, вам доведеться залишити логін і пароль.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 3. Потім створюємо завдання для анкети. Пункти гранично зрозумілі. Найважливіший – «Пошук контактів…». Як бачите, тут теж є автовідповідач.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?
 4. Ах так, необхідно налаштувати цільову аудиторію. Бот може шукати їх сам, за заданим вами критеріям. Або можна вибрати файл зі списком, і дії будуть вестися більш прицільно.
  Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?

Як розвинути свій Instagram? В двох словах описати це складно. Занадто багато нюансів, за якими слід стежити. Можу порадити вам лише спочатку оформити акаунт грамотно і почати робити якісні публікації. Інакше всі заходи по розкрутці будуть марними.

Запитання наших читачів

Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?#1. Як швидко розвинути акаунт у Instagram? Я створив рік тому аккаунт і застряг на 26 передплатників. Що робити?

Якщо за рік набралося всього 26 передплатників, значить контент не цікавий. Продумай, що нового можна розповісти по твоїй темі? Так само потрібно не забувати використовувати хештегі, періодично публікувати сториз і використовувати сервіси комплексного просування, наприклад, Zengram.

Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?#2. Як залучити аудиторію? Відкрила магазин, вже як 2 місяці жодного покупця. Що робити?

Є кілька способів розкрутки. Найбільш ефективні такі: масові дії, взаємна реклама, реклама в розкручених профілях і у блогерів, таргетинг, конкурси та ґів’ї.

Як розвинути свій Instagram, і отримати можливість заробити?#3. Варто використовувати сторонні сервіси або краще обійтися націлених?

Не варто вважати, що одне виключає інше. Ви можете поєднувати все, про що я написала вище. Але, якщо у вас вистачає на таргетинг, краще купуйте його. Він швидше окупиться.

Свої питання та думку можна залишити в коментарях. Також не забувай дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради