Як розвинути Instagram і отримати багато передплатників?

Instagram для кмітливих і винахідливих людей – не тільки зручний майданчик для зберігання своїх особистих фото і демонстрації їх друзям, але і відмінний джерело доходу, а також можливість ефективно організувати і розвинути власний бізнес.

Як розвинути Instagram і отримати багато передплатників?

В пріоритеті для підприємців або спраглих популярності користувачів стоїть питання, як розвинути Instagram з нуля. Складно повірити, що колись сторінки з ТОП-а з багатомільйонною аудиторією теж були маленькими і невідомими. Та й для тих, хто не сприймає такий вигляд розвитку і успіху через інтернет завжди знайдуться відмовки, мовляв, більшість з «верхівки рейтингу» соціальної мережі були відомими по всьому світу і до реєстрації. У цьому є частка правди, але, як показує статистика, понад 60% комерційно успішних медійних осіб з Инстаграма починали з нуля, були невідомими і тільки наполеглива праця, знання основ маркетингу і функціонування майданчика, вміння робити якісний контент і цікаво висловлювати свої думки допомогли їм здобути визнання серед мільйонної аудиторії.

І, насправді, не так важливо, чим ти займаєшся. Важливо тільки, ЯК ти це робиш. Можна спробувати стати зіркою, слідуючи за трендами Инсты, а можна розкритися ще нерозвиненому і не настільки популярному інтернет-сегменті. Шанси на успіх будуть однаковими, адже тут ключову роль відіграє саме якість контенту. Художник? Чудово, але треба малювати так (або в такому стилі), як ще ніхто не робив до тебе, або робити це все на голову вище. Б’юті-блогер? Теж непогано. Не варто слухати скептиків, які кажуть, що Інста-мейкаперов зараз більше, ніж звичайних користувачів. Регулярно спілкуйтеся з передплатниками, поділися секретами, розповідай про новинки першої – і твоя популярність обов’язково тебе наздожене!

Рекомендуємо до прочитання: “Секрети збільшення охоплення Инстаграме”.

Способи розвитку аккаунта в Instagram з нуля

Соціальна мережа Instagram, втім, як і будь-яка інша площадка, дає необмежені можливості по організації та розширення власного бізнесу, де на чолі стоїть візуальна складова (що свідчить про якість та актуальність товарів), приємне оформлення, корисне наповнення і, звичайно ж, широка база клієнтів і читачів, які зацікавлені в продукті і готові його купувати.

Як розвинути Instagram і отримати багато передплатників?

Інструкція, як розвинути Instagram, стоїть на 4 «слонах», на яких ґрунтуються всі маркетингові поради і алгоритми з просування:

 • Контентне наповнення.
 • Візуальна складова – привабливі фотографії.
 • Збільшення аудиторії передплатників.
 • Конкурси, гивэи і інші варіанти зворотного зв’язку з клієнтами.

Давайте поговоримо детальніше про кожен з пунктів.

Контент

Так як головна мета ведення облікового запису – комерційний успіх, просування власного бізнесу або отримання популярності серед народу, то перше, на чому буде базуватися стратегія по просуванню, – це ефективний контент-план. Він включає в себе докладний опис, як, коли і скільки записів будуть опубліковані.

Оформлення поста повинно складатися з наступного: красивий і якісний знімок, корисне або цікаве опис, закріплене кількома тематичними словами – хэштэгами – за допомогою яких вашу публікацію зможуть знайти з пошуковиків.

При організації тематичного плану слід враховувати такі питання:

 • На який сегмент споживачів ви орієнтуєтеся, з якими їх «болями» ви готові працювати.
 • Як образно і наочно донести свою думку читачеві, як зацікавити його у пості або продукті.
 • Що, крім товару, що просувається, ви ще можете запропонувати користувачам (адже на суто рекламну сторінку навряд чи хтось захоче підписатися).
 • Також варто подумати про періодичність публікацій. Ідеальний варіант 1-2 посади на день, але не більше, щоб не «перевантажити» стрічку клієнтів. Також бажано, щоб всі пости були оформлені в одній стилістиці.

  Більше про контент-плані в статті “Як скласти контент-план для Instagram, щоб він приносив гроші”.

  Якісні фото

  Створення якісних фото – ціле мистецтво, і кінцевий результат залежить від багатьох чинників: талантів і досвіду фотографа, якості камери, освітлення та інших. Повної інструкції немає, але є декілька порад від досвідчених блогерів, які допоможуть створити прототип ідеальної публікації:

 • Використовуйте фільтри і намагайтеся дивувати! Тільки креативні і «свіжі» ідеї можуть привернути увагу передплатників.
 • Користуйтеся тільки якісними знімками. «Прохідні» фото на мильницю тут не спрацюють, а навпаки зможуть зіграти погану службу.
 • Перетворіть вашу кожну публікацію в історію. Нехай опис буде подумки продовжувати зображення на фото, а разом вони сформують цілісну картину.
 • «Розбавляйте» свій профіль короткими, але інформативними відеозаписами.
 • Не забувайте залишати хештегі і геолокацію.
 • Привабливий візуальний фон аккаунта спонукає читача познайомитися або навіть купити ваш продукт. Тобто, тут спостерігається пряма залежність – чим «смачніше» фотографія, тим більше передплатників, лайків, переглядів і коментарів вона приваблює.

  Як розвинути Instagram і отримати багато передплатників?

  Залучення передплатників

  Залучення передплатників, як ви вже встигли помітити, «йде під руку з двома попередніми пунктами, будучи закономірністю для якісних фото та ефективного контент-плану. Першими передплатниками профілю, швидше за все, будуть ваші друзі, родичі і випадкові люди, що потрапили до вас з пошуку.

  Інтеграція з іншими соціальними мережами також допоможе швидко «набити» перший кістяк з теплою аудиторії. А далі залишається тільки чекати, і не забувати публікувати цікавий контент, яким захочеться поділитися з друзями.

  Також швидко, просто і безкоштовно залучити абонентів допоможуть спеціальні сервіси розкрутки. Проте таким способом зловживати не варто. Можна також спробувати сили на платних ресурсах, і подивитися, які результати дадуть вони.

  Читайте по темі: “Розповідаємо про розкрутку Instagram-аккаунта на передплатників”.

  Конкурси та гивэвей

  З зростанням популярності гивэвеев і конкурсів в Instagram (зараз таким способом користується практично кожен більш-менш популярний профіль), зріс і обсяг критики на такий метод просування. Багато експертів впевнені, що розіграші знижують обсяг продажів і приваблюють «холодну» аудиторію, яка, швидше за все, відпише, коли конкурс буде закінчений.

  Як би там не було, такі лотереї, як і раніше, залишаються ефективним способом «білої» розкрутки. Вони бувають наступних видів:

  • Конкурс за репост, в якому учасники публікують на своїй сторінці ваші зображення і прикріплюють до нього потрібний хештег.
  • Творчий конкурс, який вимагатиме виконання тематичного завдання.
  • Розіграш за найбільшою кількістю набраних лайків та інші (залежно від фантазії і креативності спонсорів).

  Ознайомившись із публікацією, ви зрозумієте, як сформувати якісну аудиторію з декількох тисяч чоловік. Такий підхід дозволить вам отримати в передплатники цільову аудиторію, яку пізніше можна буде перетворити в постійних клієнтів.

  Моя довідка - Корисні поради