Як розвинути бізнес в instagram – основні фішки просування

Можливість заробітку з допомогою соціальної мережі – це реальний шанс, так як саме тут сконцентрована величезна кількість людей, готових витрачати свої гроші. Вконтакте, Facebook, в Однокласниках «територія» вже давно освоєна, тому, як краще всього використовувати даний соціальний ресурс, російські користувачі Instagram здогадалися не так давно.

Варто нагадати, що даний проект передбачає активне використання мобільного телефону. Статистичні дані говорять, що Instagram, своїми темпами приросту в соціальних мережах, обігнав навіть такого міжнародного гіганта, як Facebook, що, в свою чергу, говорить про величезний потенціал даного ресурсу.

Додаток дозволяє користувачам обмінюватися фотографіями або відео, а також перетворити свою сторінку в додатковий або основний дохід. Тому, створюючи свій профіль в Instagram, користувачі часто відкривають власний бізнес, і це на сьогоднішній день стає звичайною справою. Ось тільки розвивати і підтримувати такий бізнес доведеться за всіма правилами і законами конкретної соціальної мережі.

Особливості заробітку в Instagram

Популярна, особливо серед молоді, соціальна мережа була запущена в 2010 році і значне число користувацької аудиторії має бізнес в Instagram. У додатку набагато легше увійти в ритм і, найголовніше, – немає такої жорсткої конкуренції. А якщо ще використовувати інструменти їх сервісу, то, відстежуючи статистику своєї сторінки, можна обрати вірну стратегію розвитку і просування аккуаунта.

Серед різноманітних способів додаткового заробітку в даному додатку особливе місце займає доход, одержуваний від продажу реклами в Instagram, публікації постів з рекламою в своєму власному блозі. На сьогоднішній день, крім прямих рекламодавців (знайти їх проблематично), функціонують спеціальні біржі, які активно й успішно співпрацюють з користувачами сервісу Instagram. Але перед тим, як отримати реальний і стабільний заробіток на рекламі в Instagram слід грамотно оформити свою сторінку, зробити свій аккаунт привабливим для рекламодавців.

Як розвинути бізнес в instagram  основні фішки просування

У що вкласти час і гроші?

Які ідеї для бізнесу в Instagram? Як заробляти? Як продавати? На що варто звернути увагу? Варто відзначити, що принципи заробітку в мережі нічим не відрізняються від будь-якої іншої соціальної платформи, хоча є невеликі нюанси. Найголовніше – їх вловити, і тоді все у ваших руках. Зупинимося на найпоширеніших способи заробітку.

Робота з різними сервісами

Співпраця з різними сервісами – хороший шанс підзаробити, а їх кількість неухильно зростає. Наприклад, найпопулярніші: Рунет TwitUP, Userator, Убер накрутка тощо. Гроші заробляються на послугу розміщення репостов, проставлення лайків спеціально зазначеним знімків плюс додавання запису власний read-list.

Такий спосіб підійде тим, хто не має навичок побудови бізнесу з нуля, не хоче витрачати час на пошуки партнерів або просто хоче спробувати щось для оцінки своїх можливостей. З цієї причини подібним сервісом часто користуються школярі, так як завдання просте і ніяких спеціальних знань не потрібно.

Увага! Як правило, за такі завдання платять по мінімуму, тому добре заробити складно. Потрібно витрачати дуже багато часу або мати не один обліковий запис (для гідного заробітку).

Реклама в Instagram

В цій соціальній мережі, так само, як і в інших, є реклама і на цьому можна заробити. Нагадаємо, що реклама – двигун торгівлі. Скільки можна заробити? Як заробити на рекламі в Instagram?

Найголовніше – ви повинні мати хороший, актуальний і затребуваний профіль з великою кількістю передплатників (не менше 1000 фоловерів). І тоді серед своїх постів про себе, про свій рід занять або своєму хобі, ви можете поділитися фотографією, рекламуючи бренд і розміщуючи посилання на аккаунт вашого рекламодавця. При цьому цілком природно пояснити причину подібної публікації фотографій (тільки хороший відгук).

Таку рекламу облюбували професійні фотографи, ювеліри, різного напряму дизайнери та інші підприємці. А ось скільки заробляють на рекламі, залежить від розкрутки облікового запису.

Як розвинути бізнес в instagram  основні фішки просування

Ринок Instagram

Не зовсім коректний метод, так як в його основі лежить розкрутка до максимуму свого власного аккуанта, а потім його продаж зацікавленій особі. Як зробити, щоб це спрацювало? Кількість людей, які підписалися на вашу сторінку, ролі не грає. Головне, щоб це були «живі» передплатники. Важливо, щоб люди заходили на вашу сторінку в Instagram, читали ваші цікаві публікації, цікавилися подіями у вашому житті.

Магазин в Instagram

Перспективне і набирає темпи, напрям розвитку бізнесу в соціальній мережі. Інтернет-магазини отримали повне схвалення з боку клієнтів, які в будь-який зручний для себе час можуть зробити замовлення вподобаного товару, просто взявши в руки мобільний телефон.

Роль каталогу виконує стрічка. Особливий акцент слід зробити на фотографіях. Кожен знімок повинен бути неймовірно красивим, привабливим, щоб міг зацікавити, зачепити потенційного покупця. Для замовлення, як правило, користуються або коментарями (автор в такому разі бачить оновлення), або зазначеними у профілі контактними даними.

При цьому, зверніть увагу, – ніяких переходів на інші акаунти або сайти, без реєстрації. Цей бізнес розвивається дуже швидко і набирає обертів.

Просування власного бренду

З допомогою сервісу Instagram можна рекламувати і пропонувати свої послуги. Всім, хто хоче розвивати свою марку, можуть запропонувати унікальний товар або послугу і бажає говорити тільки від свого імені, такий вид заробітку і просування свого облікового запису доведеться за смаком.

Підходить для стилістів, візажистів, модельєрів, дизайнерів, рукодільниць і…

Єдине, – доведеться прикласти величезні зусилля, щоб про вас почули, і при цьому використовувати тільки білі способи для просування. Створити, оформити і вести по-справжньому оригінальний і цікавий контент, а для цього варто заздалегідь обміркувати план розвитку.

Як розвинути бізнес в instagram  основні фішки просування

Аукціони, конкурси в Instagram

Потрібно створити профільний обліковий запис, який буде пропонувати послуги іншим користувачам, зацікавленим у припливі нових живих передплатників. Напрямок розвинений тільки в даній соціальній мережі.

Старт бізнесу в Instagram

Як почати заробляти на рекламі? Заробляти можна починати відразу після створення профілю, тому слід розглянути всі кроки, від реєстрації до перших грошей:

 • Провести аналіз популярних і затребуваних сторінок і створити свою власну концепцію для нового профілю реклами. Провести його реєстрацію і подальше оформлення (назва, обов’язково аватар і ваші перші публікації на сторінці).
 • Просування. Починати розміщувати рекламу стане можливо тільки тоді, коли ви вже популярний профіль. Як це зробити? Розкрутити сторінку допоможуть спеціальні сервіси, які займаються розкручуванням. Наприклад, варто звернути увагу на Pamagram, Zengram або Doinsta (вони спеціалізуються на роботі з Instagram). Додаткових передплатників можна накрутити з допомогою Bosslike, Likemania або подібних онлайн-сервісів. Тільки не забудьте, що значна частина подібних передплатників – боти.
 • Пошук потенційних клієнтів. Заробляти почнете, якщо буде від 5 000 передплатників, але пробувати заробити в мережі реально навіть з 1 000 фоловерів. Пошуками рекламодавців можна займатися самостійно, пропонувати свої послуги для розміщення) або вдатися до послуг біржі.

Скільки заробляють в Instagram?

Перш ніж виставляти свій профіль на біржу, варто визначитися з ціновою політикою. Вартість публікації з рекламою залежить від різних параметрів:

 • тематика сторінки;
 • кількість реальних передплатників та їх приріст (сторінки, які швидко набирають популярність, коштують дорожче);
 • активність передплатників (кількість лайків, коментарі, репости під замітками);
 • використовуваний текст для рекламної публікації (готовий або напишіть самі). Самостійна робота – додаткова оплата;
 • ваше вміння вести профіль. Блогер зі стажем, має якісний і оригінальний контент, візьме за рекламу більше, ніж власник сторінки на загальну тематику;
 • ваша власна активність і вміння грамотно продати.
 • Додатки і сервіси, які можуть бути корисними

  Щоб спростити життя на теренах Instagram, можна вдатися до допомоги деяких додатків:

  • Instarepost – дозволяє коментувати і обмінюватися фотографіями з передплатниками інших соціальних мереж;
  • Instasize допоможе завантажити повноцінний знімок (без обрізок по краях);
  • Instasave допоможе зберегти будь-які фотознімки в пам’ять iOS-пристрої;
  • InstaWeather Pro додаток дозволяє додати інформацію фото про погоду, часу зйомці і точне місце розташування;
  • Over – краще додаток, щоб додати текст на фото в iOS;
  • Instapan – дозволяє вантажити панорамні знімки;
  • Hyperlapse – програма даної соціальної мережі, що дозволяє творити красиві відеоролики.

  Моя довідка - Корисні поради