Як розкрутити магазин в Инстаграме і яких помилок потрібно уникати?

Магазин в Инстаграме легко складається – не потрібно розбиратися в створенні сайтів або платити за це не потрібно платити за оплату домену та хостингу. Ви просто реєструєте обліковий запис, а потім починаєте його наповнювати.

Навіщо розкручувати магазин в Instagram?

Багато блогери і підприємці, які просуваються на різних популярних майданчиках, стверджують, що в Instagram хороша залучення аудиторії. Тобто там люди охочіше йдуть на контакт, частіше переглядають лайкають і коментують запису.

Як розкрутити магазин в Инстаграме і яких помилок потрібно уникати?

Можна просто запам’ятати цей факт, а можна використовувати його, щоб заробити. Висока залученість також говорить про те, що люди більш схильні до покупки. Плюс до всього, аккаунт в Инстаграме не потрібно довго налаштовувати, а виглядає він як хороший інтернет-магазин – користувач переглядає фотографії товарів, а якщо йому щось подобається, він читає опис.

Способи розкрутки магазину

Способи розкрутки Instagram обмежуються тільки фантазією, але для початку буде достатньо стандартних і перевірених методів. Експериментувати не доведеться, так і на початковому етапі це нерентабельно.

Ось способи розкрутки:

  • Реклама. Це може бути як реклама на інших облікових записів, так і в інших соціальних мережах або в контекстній рекламі від Яндекс і Гугл.
  • Розміщення посилань на своєму сайті або в соціальних мережах. Якщо у вас вже є якісь інші джерела клієнтів, можете розмістити там посилання на свій аккаунт в Instagram.
  • Конкурси. Проведіть цікавий конкурс, щоб збільшити свій охоплення. Так про вас дізнаються передплатники ваших передплатників.
  • Хештегі. Чим більше хэштегов ви поставите, тим більше буде охоплення посту. Не скупіться – ставте від 5 і більше хэштегов. Але все хештегі повинні бути по темі, і вони не повинні псувати вигляд посту.

Як розкрутити магазин в Инстаграме і яких помилок потрібно уникати?

  • Геодані. Навіть з ним вас можуть знайти, тому не нехтуйте ними. Особливо якщо у вас локальний магазин.

Або ви можете звернутися в такі сервіси просування, як Pamagram, Zengram або Doinsta, якщо не хочете займатися цим самостійно. Також є сервіси накруток начебто Bosslike або Likemania, але ними краще не користуватися, тому що накручені передплатники не будуть у вас нічого купувати. Їх можна використовувати лише на початковому етапі, коли подпичиков ще одиниці і потрібен стусан для їх збільшення.

Пропонуємо ознайомитися зі статтею “Самостійне просування Instagram, як бюджетний спосіб розкрутки”.

Як правильно просувати магазин?

Щоб правильно просунути магазин, потрібно визначитися з його цільовою аудиторією. Якщо у вас магазин музичних інструментів, подивіться, які посади отримують популярність у музикантів. Якщо продаєте щебінь, подивіться, чим захоплюються будівельники, дорогі чоловічі годинники – бізнес аудиторію і т. д.

Як розкрутити магазин в Инстаграме і яких помилок потрібно уникати?

Коли у вас буде портрет аудиторії, починайте додавати пости зі своїми товарами. Іноді, в залежності від тематики, можна додавати навчальний або розважальний контент. Кулінарні бренди люблять знімати ролики з рецептами страв – так аудиторія краще розуміє, що можна приготувати з їх продукції.

Але робити такі публікації з усім ретельністю, щоб ваше старання відчувалося. Крім того, важлива регулярність публікації. Навіть якщо ви вже набрали велику кількість передплатників, намагайтеся постійно щось постити – інакше від вас почнуть відписуватися.

А ось якщо пости будуть дійсно цікавими, ними будуть ділитися зі своїми друзями.

Про хитрощі створення ефективних рекламних постів читайте відповідний матеріал за посиланням.

Головні помилки просування магазину в Instagram

Часто проблеми починаються вже з оформлення рахунку. До нього відносяться несерйозно. Наприклад, додають аватарку з групи «Вконтакте», хоча там вони прямокутні, а для Инстаграма потрібні круглі.

В ідеалі на аватарі повинен бути ваш логотип, але якщо його немає, там можна гарно прописати ваш асортимент. Наприклад: «Чохли з безкоштовною доставкою» або «Торти на замовлення». Приділіть увагу тому, щоб перевірити, як відображається аватар – текст повинен бути читабельним.

Як розкрутити магазин в Инстаграме і яких помилок потрібно уникати?

Таку ж помилку роблять і з назвою – з нього не зрозуміло, що це за аккаунт. Тому у вас повинен або бути впізнаваний бренд, або ви повинні відобразити свою діяльність на аватарці.

Чому мало клієнтів

Коли люди думають, як розкрутити магазин в Инстаграме, вони в основному дивляться на залучення передплатників і збільшення охоплення. Це в корені невірно, тому що на чолі кута повинна стояти залученість.

Розважальним або освітнім акаунтів дійсно потрібна велика аудиторія, але для магазину важлива якість. Тобто потрібна лише та аудиторія, яка готова платити. Щоб поліпшити залученість, потрібно публікувати пости певних типів.

Наприклад, ви повинні влаштовувати конкурси або провокувати людей (в розумних межах). Так аудиторія стане тепліше і лояльніше, а не просто буде висіти мертвим вантажем на шиї.

Висновок

Щоб досягти успіху в просуванні магазину, ви повинні вирішити для себе, що важливіше: передплатники або клієнти. Тоді ви зможете вибрати правильний вектор і не витрачати час на гонитву за нічого не значущими цифрами, а націлитися на реальний прибуток.

Моя довідка - Корисні поради