Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону

Соціальні мережі – одне з найбільших винаходів сучасності. Завдяки їм люди можуть зв’язуватися один з одним в лічені секунди на будь-якій відстані. Така швидка комунікація дозволяє прискорити прогрес людства, спільно розробляти геніальні винаходи. Але кого ми дуримо? Зазвичай люди в соцмережах дивляться мемчики. У будь-якому випадку, великий трафік означає можливість отримати більшу вигоду. І в цьому плані у Инстаграма мало конкурентів – по-перше, він налічує більше мільярда облікових записів, а по-друге, функціонал і орієнтація на візуальний контент дозволяють з свого аккаунта зробити аналог торгового лендинга. Поговоримо, як розкрутити магазин в Инстаграме.

Чим відрізняється ведення інтернет-магазину в Instagram від інших бізнес-сторінок?

Вести особистий аккаунт – одне задоволення. Контент будь, спілкуватися з передплатниками можна як завгодно – хоч слати їх куди подалі. Але коли у відання сторінки в соцмережі втручається просування, все змінюється.

Профілі для просування бувають різні: на яких люди ведуть комерційну діяльність, відкривають інтернет-магазин або продають послуги, а на яких-то велика аудиторія дає шанс заробити за допомогою реклами.

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону

В чому полягає різниця ведення цих бізнес-акаунтів?

 1. Контент є у вас під рукою завжди. Блогерам і пабликам доводиться постійно шукати щось цікаве в інтернеті.
 2. Необхідно представляти товар в вигідному світлі.
 3. Доводиться, крім розважального та продає контенту, робити інформаційний, що розповідає про товар. Звичайно, можна цього і не робити. Але просувати продає акаунт у такому випадку буде складно – ви ж повинні розповідати про унікальні переваги продукту, який ви продаєте.
 4. Потрібно для стимуляції продажів влаштовувати акції і регулярні розіграші.
 5. Необхідно залишити якомога більше контактів, щоб люди могли звернутися до вас будь-яким зручним способом.

Відмінності просування аккаунта для продажу одягу в Instagram

Просування магазину в Instagram, напевно, теж відрізняється від звичайного бізнес-аккаунта автора. Чому ж? Я не буду акцентувати увагу на відмінностях. Ви повинні просто знати, як розкрутити магазин. Тому виділю кілька важливих пунктів, які потрібно враховувати.

 1. Хештегі. У нашому випадку це – не просто маленькі мітки, допомагають у наборі передплатників. З допомогою фірмових хэштегов можна створити цілу систему навігації по товарах. Це – зручність, а люди люблять зручність і економію часу.
  Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону
 2. Первинні не розкрутка і кількість передплатників, а конверсія, кількість продажів. Тому підвищення залученості – першочергове завдання, коли ви ведете інтернет магазин у Инстаграме.
 3. Акції та знижки – прекрасний спосіб збільшити продажі і привід запустити таргетовану рекламу.
  Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону
 4. Якщо ви пишете ціну, потрібно постійно коригувати пости з вже укладеними товарами. У блозі немає необхідності у моніторингу публікацій.
 5. Сервіси комплексного просування найкраще підходять для розкрутки торговельного профілю.

Інструменти для розкручування інтернет-магазину в Instagram

Як розкрутити Instagram магазин? Простіше і дешевше зробити це за допомогою сервісів комплексного просування, про які я говорила вище. У них є плюси і крім автоматизації лайків і підписок. Наприклад, у багатьох з них є можливість створити розклад публікацій, вбити в нього контент-план і забути про створення постів в стандартному інтерфейсі програми.

Я можу порадити наступні інструменти:

 1. Zengram. Це – один з найбільш популярних варіантів. З відмінних рис можу назвати парсер аудиторії і Инсташпион, наприклад. Вони дозволять удосконалювати вміння ведення профілю.
  Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону
 2. Tooligram. Цей інструмент реалізований у двох варіаціях: програма і сервіс. Хоча в проге функціонал і кілька урізаний щодо сайту, другий обійдеться дорожче. На мій погляд, в Тулиграме найзручніше реалізований автопостинг – він виглядає як календар, і ви одразу бачите, в який день публікацій немає.
  Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону
 3. Socialkit. А ось цей помічник існує тільки у вигляді програми. Можливості багаті, ви можете за допомогою цього варіанту дуже багато. Але у цієї свободи є наслідки – складний інтерфейс для налаштування. У той же час, це дозволяє налаштувати роботу так тонко, як потрібно.

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону

 

Безкоштовні інструменти для розкрутки

Мінус сервісів комплексного просування в тому, що вони часто платні. Є винятки типу БроБота, в яких повний функціонал доступний безкоштовно, але тільки для одного облікового запису. Це – лише виняток із правил. Тому, щоб ви мали повну інформацію, перерахую способи безкоштовної розкрутки:

 1. Хештегі і геометки. Як повноцінний спосіб просування, це розцінювати не варто. Це – швидше рекомендація до оформлення постів. Але вони можуть залучити аудиторію. Але будьте обережні з високочастотними мітками – вони можуть призвести до тіньового бану. На геометки це обмеження не поширюється.
 2. Взаємний піар. Та ж реклама, але за відповідну рекламу. Корисні знайомства допомагають і тут.
 3. Флешмоби. Якщо якась аудиторія вже є, ви можете запустити якийсь флешмоб з обов’язковим згадуванням вас.

Ліміти на розкрутку облікового запису

Багато способи збільшення аудиторії припускають роздачу лайків та коментарів цільової аудиторії. А в соціальній мережі є алгоритми, які борються з використанням сторонніх помічників і массфолловинга. Тому потрібно знати межі своїх можливостей. Нам видається 30 лайків, коментарів і підписок з відписками у годину, якщо сторінка молода і 60, якщо вона «відлежалася» півроку або більше.

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону

Грошей хочуть багато. Воно й логічно – люди, які кажуть, що щастя не в грошах, безбожно брешуть. І успіх людей, які заробляють в інтернеті, змушує багатьох бажати того ж. Але тільки здається, що це легко насправді в Instagram магазин одягу вимагає дуже багато сил і часу на ведення сторінки та її розкрутку.

Запитання наших читачів:

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону#1. Чому Instagram проти сторонніх сервісів?

Тому що ними звичайно користуються шахраї, які автоматизують одноманітні дії.

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону#2. Наскільки сервіси комплексного просування ефективні?

Звичайно, таргетинг принесе більше користі і швидше. Але по співвідношенню ціна-якість такі інструменти для кого-то будуть ідеальні.

Як розкрутити магазин в Инстаграме? Дорога до першого мільйону#3. На який термін потрібно складати контент-план?

В ідеалі – на найближчий місяць. В гіршому випадку – на два тижні. Не нехтуйте цим, планування контенту дозволить вийти на новий рівень створення публікацій.

Щоб задати питання або висловитися — пиши у коментарях. А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради