Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

 • 2 Добірка сервісів для комплексного просування Инстаграма
 • 3 Як не отримати бан під час розкрутки облікового запису?
 • 4 Питання наших читачів
 • Вже давно велика і активна аудиторія означає не стільки вашу популярність, скільки те, що ви можете заробити на сторінці. І якщо вам менше 40 років, не робіть ті ж помилки, що і люди цього покоління – не недооцінюйте ті гроші, які крутяться в соціальних мережах. В Instagram створюються цілі компанії, там же вони набирають пристойний капітал і банкрутують. Блогери купують собі нерухомість і автомобілі на заробіток з сервісів спілкування. Звичайно, можна просто заплатити гроші і не паритися. Але для того, щоб отримати передплатників своїми силами, потрібно знати, як соціальні мережі працюють. Поговоримо про просування. Як розкрутити Instagram самостійно?

  З чого почати самостійне просування аккаунта в Instagram?

  Припустимо, вас залучив успіх людей, які заробляють на блозі або ведуть продажу в мережі. Що потрібно зробити, щоб якомога швидше пройти шлях з нуля до мільйонів? По-перше, звичайно, потрібно вибрати нішу. Важливо знайти золотий баланс між тим, що популярно, і тим, що вам цікаво. Навіть якщо збираєтеся запускати сторінку для продажу, потрібно вибрати такі товари, які добре впишуться в фотосеть. Припустимо, цей етап вже пройдено. Що робити далі?

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

  Оформлення запису

  Не варто недооцінювати зовнішній вигляд сторінки в соціальній мережі, спрямованої на візуальний контент. Оформлення – те, що ви можете зробити самостійно і безкоштовно. Необхідно приділити особливу увагу шапці профілю. Це – перше, що бачить людина, коли заходить на сторінку. В описі потрібно відповісти на три важливі питання. По-перше, хто ви? По-друге, чим ви займаєтесь і що люди можуть знайти у вашій Інсте? І по-третє, чим буде корисна людям підписка на вас? Також, звичайно, перед просуванням не варто забувати про публікаціях. З перших хвилин користувач бачить сітку з фото і відео. Тому потрібно працювати не тільки над зовнішнім виглядом кожного поста, але і над тим, як вони виглядають в цілому.

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

  Продумування контент-плану і стратегії

  Якість публікацій залежить не тільки від чітких фотографій, але і від того, чи ви плануєте їх. Створюйте контент-план хоча б на два тижні. Пости, зроблені в останній момент, виходять гірше. Дуже важлива регулярність викладання фото. Не спамьте. Раджу створювати за два поста в день. Вибирайте ранковий і вечірній прайм-тайми. Їх можна визначити за статистикою. Також важливо різноманітність контенту. Пости бувають трьох типів: інформаційний, розважальний і продає. Чергуйте їх щоб передплатники не занудьгували.

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіалПриблизний шаблон

  Не забудьте вибрати, як ви будете просувати себе: за допомогою сервісів комплексного просування, реклами, взаємовигідного співробітництва, конкурсів або чогось ще. Потім, за рахунок постійного аналізу своєї роботи, коректуйте стратегію і експериментуйте з різними видами контенту.

  Підвищення активності в профілі

  Теорія розбитих вікон свідчить, що, якщо в будинку хтось розбив одне вікно, незабаром всі вони будуть розбиті, скрізь буде графіті і сміття, а в підвалі і зовсім оселяться бездомні. З підписками та ж ситуація – якщо у вас вже є якась аудиторія і активність на сторінці, просувати її буде простіше. Так що, в перший час можна використовувати сервіси накрутки. Вони бувають двох видів: там де ви купуєте бали, і де заробляєте, виконуючи завдання інших користувачів.

  Конкурси, розіграші, взаимопиар і т. д.

  Є способи розкрутити себе куди ефективніше, ніж сервіси комплексного просування. Немає конкурентів у таргетингу. Він б’є прямо в ціль, по заданим вами критеріям. Альтернативи – взаимопиар, конкурси, розіграші та реклама у блогерів. Профілі, що підходять для реклами, знайдете на Epicstars. Також варто враховувати, що після конкурсів люди можуть не виявляти ніякого інтересу до контенту і взагалі відписуватися.

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

   

  Підбірка сервісів для комплексного просування Инстаграма

  Хоча сервіси комплексного просування і не ідеальний варіант, вони доступніше всіх. Ви можете обійтися тисячею в місяць або й зовсім нічого не платити. Всі ці інструменти працюють масовими лайками, коментарями і підписками, що приносить не так вже й багато користі. Але і така розкрутка має місце.

  Я можу порадити вам кілька варіантів:

   1. Zengram. Ви можете отримати просування Instagram безкоштовно на тиждень. Потім доведеться платити 699 рублів в місяць. Також є можливість заплатити за налаштування таргетингу. На додаток до масових дій ви отримуєте додаткові інструменти, такі, як Zengram парсер, Инсташпион, Чистку акаунтів і Пошук записів.

    Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіалЗдається, зараз у них акція і дають 7 пробних днів

  1. Doinsta. Цей сервіс стабільніше ринку валют. Ось вже який місяць цінник тримається на рівні 1000 рублів в місяць. Про ефективність сказати що-небудь складно – він ефективний настільки, наскільки ефективні масові дії.
   Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал
  2. Socialkit. Це – софт. Ви качаєте програму і раскручиваетесь з її допомогою. Коштує він 1050 рублів в місяць. За ці гроші ви можете просувати необмежену кількість профілів і підвищену безпеку – якщо на хмарних сайтах дані зберігаються на серверах сервісів, в даному випадку вся інформація знаходиться на вашому пристрої.
   Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

  Як не отримати бан під час розкрутки облікового запису?

  Масові дії і накрутки – досить небезпечне заняття. Якщо б адміністрація соціальної мережі не стежила за «сумлінність» користувачів, настала б анархія. Тому, якщо ви будете нахабніти, ризикуєте отримати бан або пессимізації трафіку.

  Як цього не допустити?

  1. Якщо запускаєте сервіс комплексного просування, не користуйтеся Инстой (тобто не лайкайте і не підписуйтесь на інших користувачів). На таких сайтах задані обмеження активності, щоб людей не банили. Якщо ви втрутилися в цю діяльність, ризикуєте втратити аккаунт.
  2. Різні адреси для різних профілів. Якщо розкручуєте кілька Instagram акаунтів, бажано запускати їх з різних IP. Можна робити окремі проксі для різних сторінок.

   Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіалОсь що для цього пропонує Socialkit

  3. Перевіряйте проксі. Якщо адреса є в спам-базі, Instagram може щось запідозрити.
  4. Дотримуйтеся лімітів, якщо працюєте вручну. Для нових профілів це 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину. Для тих, хто в соціальній мережі більше півроку, це 60.
   Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал

  Як розкрутити Instagram самостійно? Це не так складно, як може здатися спочатку. Головне постійно аналізувати свою і чужу діяльність. Тільки розуміючи, що заходить передплатникам, ви можете грамотно організувати свою роботу і швидко отримати результат.

  Запитання наших читачів

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал#1. Як почати розкрутку в Instagram?

  Є кілька важливих пунктів, які слід врахувати при початку набору аудиторії. Це: оформлення сторінки, створення контент-плану і стратегії розкручування, накрутка лайків на перший час, кращі методи просування.

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал#2. Який спосіб просування варто використовувати?

  Способів розкрутки дуже багато. Але найефективнішим досі є таргетована реклама і сервіси комплексного просування, за типом Zengram.

  Як розкрутити Instagram самостійно: короткий туторіал#3. Що буде, якщо розкручуватися в нахабну?

  У першому випадку це песимізація трафіку. У вас будуть штучно зменшено охоплення. При повторному порушенні – цілком реальний бан.

  Для того, щоб залишити своє запитання або попросити про допомогу — пишіть у коментарях. Також не забудьте подивитися корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради