Як розкрутити instagram самостійно – добірка топ методів!

У кожного може вийде розкрутити свою сторінку в Instagram самостійно, тому перш ніж звертатися за допомогою в рекламні агентства, варто знайти якомога більше способів того, як зробити це своїми силами. Деякі методи можуть спричинити за собою матеріальні витрати, але вони будуть не такими значними, як може здатися на перший погляд. При цьому потрібно враховувати тематику сторінки. Способи будуть різними, якщо це звичайний обліковий запис або сторінка інтернет-магазину.

Якщо є час, у всіх питаннях, що стосуються шляхів розкрутки аккаунта краще розбиратися самостійно, і в першу чергу вивчити безкоштовні способи просування в соціальній мережі Instagram. Якщо цього не зробити, за все доведеться платити гроші.

З чого почати

Перед безоплатній або платній розкруткою в Инстаграме для початку варто подбати про правильних налаштуваннях і оформленні своєї сторінки. Якщо цього не зробити, якими б не були способи роботи з нею, все може виявитися безуспішним. Крім цього, для залучення передплатників з правильних джерел, варто чітко розуміти, хто є цільовою аудиторією, особливо якщо тематика сторінки вузька.

Оформлення профілю

Кожен з методів розкручування в Instagram спрацює тільки в тому випадку, якщо врахувати всі дрібниці, одна з них це фотографія профілю. Бажано, щоб вона була особистою і унікальною, а не просто взятої з картинок в Яндексі або Гуглі. Після того, як це зроблено, можна починати заповнювати інформацію профілю. Прізвище та ім’я краще писати рідною мовою або мовою цільової аудиторії. Таким чином у людей не виникне труднощів у тому, щоб запам’ятати аккаунт.

Зверніть увагу!При заповненні інформації про себе краще використовувати тільки правдиві дані. Це обов’язково підвищить довіру передплатників на цій сторінці.

Завжди варто пам’ятати, що перше, що побачать передплатники, це фотографія і невеликий опис рекламованої продукції. Якщо до цього для ведення цього бізнесу в інших соцмережах теж були створені сторінки, краще використовувати таку ж фотографію, як і в них. Це дозволить людям швидко знайти кожен з цих акаунтів.

Щоб утримати увагу передплатників, необхідно досить багато часу приділяти відповідей на питання в коментарях. Виконавши всі ці дії, не варто розраховувати на те, що сторінка швидко набере велику кількість передплатників. Щоб самостійне просування в Instagram було успішним, необхідно запастися як можна великою кількістю терпіння.

Читайте також:
InstaTag - Выкускной хештегі

Як розкрутити instagram самостійно  добірка топ методів!

Використання хэштегов в просуванні

Перш ніж починати просувати акаунт у Instagram варто знати про те? що пошук будь публікації в даній соцмережі відбувається на підставу використовуваних тут хэштегов. Практично всі фахівці радять додавати їх обов’язково. Для підбору можна використовувати 2 основних способи:

 • перший є самим простим і передбачає вхід в Instagram з комп’ютера, після чого в рядку пошуку потрібно починати вводити слова, які можуть безпосередньо ставитися до публікації і бути популярними. Таким чином людина побачить, скільки на даний момент в Инстаграме матеріалу з введеним хештегом. Цей спосіб дуже легкий, але не можна сказати, що найбільш ефективний;
 • другий варіант – це використання спеціальних сервісів і програм (використання скрипта). Вони дозволять заощадити час і підберуть найбільш корисні хештегі для будь публікації. Якщо грамотно використовувати цей метод просування в Instagram, сторінка досить швидко почне залучати цільову аудиторію, яка буде підписуватися на аккаунт, ставити лайки і коментувати фотографії.

Як залучити абонентів

Методів залучення передплатників на свою сторінку в Инстаграме дуже багато. Багато користувачів соціальної мережі, вже могли помітити, що основні з них-це різні конкурси, які передбачають отримання будь-якого призу, ігри в instagram. У будь-якому випадку, кожен з них вимагає досить великої кількості часу. Але в першу чергу, необхідно переконатися в тому, що вся інформація на сторінці, це дійсно корисний контент. Іноді саме від цього залежить успіх просування.

Коментарі фотографій на інших сторінках

Цей спосіб просування аккаунта в Instagram багато хто недооцінює. Ніколи не варто соромитися і противитися тому, щоб прокоментувати цікаву публікацію на іншій сторінці, навіть якщо це конкурент. Головне, що варто враховувати – це повинен бути дуже розкручений аккаунт.

При цьому, коментар варто завжди писати по суті і зробити його максимально помітним для інших користувачів. Крім цього, не варто забувати про те, щоб підписатися на іншу людину. Найчастіше вони підписуються у відповідь.

Як розкрутити instagram самостійно  добірка топ методів!

Ставити лайки

Для того, щоб поставити лайк достатньо однієї секунди, але для безкоштовного просування сторінки в Instagram – це дуже важливо. Досить часто користувачі стежать за тим, хто саме оцінює їх публікації. У відповідь вони так само можуть поставити лайк або підписатися на аккаунт.

Використання геолокаціі

Геолокацією називається спеціальна опція в Inste, яка необхідна для оцінки того місця, де була зроблена конкретна фотографія. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Додати місце» і ввести необхідні дані. Ці мітки важливо використовувати для того, щоб залучити цільову аудиторію. З їх допомогою сторінку знайдуть люди, що проживають в цьому ж регіоні і інші потенційні клієнти.

Читайте також:
InstaTag - Дитяча мода і стиль хештегі

Масові дії: масслайкинг, массфоловінг і масскомментинг

Кожен з цих способів передбачає автоматизацію розкрутки профілю в Instagram. Для цього можна використовувати наступні програми і сервіси:

 • Zengram.
 • Proimsta.
 • Jetinsta.
 • InstaSkill.
 • Flyinsta.
 • Pamagram.
 • BOOTUp.
 • Перед тим, як використовувати одну з них для самостійної розкрутки своєї сторінки в Инстаграме, необхідно кроків ознайомитися з алгоритмом роботи кожної з програм. Швидше за все, тут потрібні грошові вкладення, але при цьому, просування буде відбуватися комплексно, відразу за кількома параметрами. Сюди включена геолокація, коментарі, лайки, підписки і робота з цільовою аудиторією.

  Крім цього, дана методика самостійної накрутки передплатників у Инстаграме передбачає взаємні підписки, лайки і коментарі з іншими користувачами. Але, оскільки вручну це робити дуже складно і доведеться витратити багато часу, більшість користувачів вирішують використовувати перераховані вище сервіси для автоматизації цих процесів.

  Реклама у блогерів

  Цей спосіб добре підходить для тих людей, які думають про те, як розкрутити свою сторінку в Инстаграме самостійно. Але варто зауважити, що навряд чи хто-небудь із знаменитих блогерів захоче працювати без оплати. Щоб трохи заощадити можна звернутися до власників менш популярних записів. Іноді користувачам вдається домовитися про взаємну рекламі, і в такому випадку гроші не доведеться платити зовсім.

  Як розкрутити instagram самостійно  добірка топ методів!

  Налагодження реклами

  Якщо говорити про інтернет-магазин, який займається продажем яких-небудь товарів, перед тим як розкручувати його самостійно в Инстаграме, його власник повинен розуміти, що йому доведеться навчитися налаштовувати рекламу і зібрати для цього певну суму грошей. Основним завданням такої сторінки є швидке отримання замовлень. Тому з цим методом краще не затягувати і розібратися з ним в першу чергу.

  Після одержання прибутку, у людини з’явиться можливість використовувати Більш серйозні і дієві способи популяризації свого облікового запису. При цьому, всі фотографії потрібно робити якісними, щоб у людини виникало якомога менше запитань не по суті.

  На даний момент в Инстаграме доступно три різновиди реклами, таргетована реклама в популярних облікових записах і в розкручених групах. Самим доступним варіантом для початківця є реклама в пабликах, так як для цього не потрібно великих грошових вкладень. Якщо на все це немає часу, налагодження реклами так само можна замовити в агентстві. Але розібравшись у питанні самостійно, можна заощадити багато грошей.

  Конкурси та розіграші для передплатників

  Проведення розіграшів і конкурсів – це один з найефективніших способів того, як можна розкрутити і інтернет-магазин і свою сторінку в Инстаграме. Першим ділом для цього необхідна публікація відео та фотографії де будуть озвучені умови. При цьому власник сторінки повинен пам’ятати про те, що конкурс має бути максимально зрозумілим і простим для абсолютно кожного користувача даної соцмережі. Також варто врахувати, щоб приз повинен бути дійсно привабливим, інакше ніхто не буде брати участь у цій акції.

  Зверніть увагу! Краще всього для нагороди переможцю підійде грошову винагороду, дорогий подарунок або розкручування його облікового запису в Instagram абсолютно безкоштовно. Після проведення конкурсу, дуже важливо виконати свої обіцянки, інакше про сторінку поповзуть погані чутки і від неї почнуть відписуватися.

  Для успішного проведення акції варто дотримувати наступні правила:

  Читайте також:
  Ідеї ​​для Сторіс в Інстаграм: 30 крутих прикладів для підвищення залученості (2021)
 • Бажано щоб розіграш був унікальним. Якщо він буде таким же, як і будь-який інший вже докучливий всім користувачам, в ньому ніхто не буде брати участь.
 • За перемогу користувача варто нагородити значущим призом.
 • За акцією необхідно стежити від початку і до кінця, відповідаючи на коментарі, і в результаті самостійно вручивши приз переможцю.
 • Щоб конкурс був успішним, його також доведеться рекламувати, що спровокує певні грошові витрати.
 • Як розкрутити instagram самостійно  добірка топ методів!

  Взаємний піар

  Якщо власник облікового запису шукає способи, як можна абсолютно безкоштовно збільшити кількість передплатників, йому добре підійде взаємний піар. Єдиний недолік даної методики, це значні тимчасові витрати. Щоб зібрати велику аудиторію, людині доведеться щодня витрачати велику кількість часу на те, щоб домовитися з іншими власниками акаунтів про взаємну рекламу.

  Але, якщо говорити про переваги, тут варто відзначити гарну ефективність. Якщо звернутися до 10-ти користувачем, можна бути впевненим у тому, що половина з них погодяться на співпрацю, так як у збільшенні кількості передплатників зацікавлений абсолютно кожен. Крім цього, з людиною можна домовитися про те, яким саме способом він повинен прорекламувати аккаунт.

  У зв’язку з такими особливостями взаємного піару, його можна сміливо назвати одним з кращих способів розкрутки своєї сторінки в Instagram абсолютно безкоштовно.

  Реклама в соціальних мережах

  Деякі користувачі Instagram, які прагнуть розкрутити свою сторінку, після створення та оформлення профілю першим ділом замовляють рекламу в соціальних мережах, де у них вже створені облікові записи, реклама через Фейсбук. Цей спосіб хороший тим, що не вимагає великих грошових витрат і при цьому відрізняється високою ефективністю, якщо рекламна кампанія буде налаштована правильно.

  Щоб домогтися такого ефекту, перш ніж вкладати в це гроші, власнику сторінки варто отримати якомога більше інформації про особливості налаштування реклами. Якщо цього не приділити належної уваги, гроші будуть викинуті на вітер. Тут варто точно визначитися з тим, в яких регіонах і в який час люди зможуть побачити інформацію про аккаунти і пропонованих тут товарах або послугах.

  Моя довідка - Корисні поради