Як розкрутити бізнес акаунт у Instagram самостійно: безкоштовно

Як розкрутити бізнес аккаунт в Instagram – важливий момент, з якими стикаються користувачі. Можливості популярного месенджера для розкрутки бізнесу не обмежені, головне, грамотно підійти до справи, правильно почати й підібрати дієву тактику просування.

Як розкрутити бізнес акаунт у Instagram самостійно: безкоштовно

Перші кроки розкрутки бізнес аккаунта в Instagram

Соціальний месенджер сьогодні вважається найкращим, бо його успішно можна використовувати для бізнесу. Фото мережа відвідує аж ніяк не менше осіб, ніж ВК. Спочатку планувалося створити ресурс для зберігання фотоматеріалів та відеоінформації, але тепер Instagram являє перспективну соцмережа, дозволяє успішно вести, розвивати, монетизувати підприємницьку діяльність.

Бізнес профіль Інсте допомагає самостійно створювати майданчик для просування компанії або бренду, причому безкоштовно. Комерційний аккаунт буде працювати на приріст прибутку цілодобово. Сьогодні Instagram – якісний інструмент для просування бізнес, який функціонує за маркетинговим принципам і законам.

Для розкрутки не знадобляться особливі навички та професійні вміння, лише тільки особисте бажання користувача, наявність вільного часу. Представникам середнього або малого бізнесу, початківцям ІП варто починати з техчасті розкрутки. Примітно, що комерційний профіль підійде кожному. Головне, знати, як розвинути сторінку в Инстаграме для бізнесу. А заробити на ній школяр зможе, домогосподарка, пенсіонер чи студент, бізнесмен або декретница.

Розкрутка Instagram – розширюємо клієнтську аудиторію для свого бізнесу

Instagram представляє багату майданчик реалізації потенціалу. Якщо спочатку сайт передбачалося використовувати для зберігання чи поширення фотоінформації, то з часом месенджер обріс додатковим функціоналом. Тепер на сторінці можна обмінюватися враженнями, лайками, новинами, лишати коментарі, розміщувати відеоролики. Мало того, фотосоцсеть дає шанс особам, бажаючим заробити. Як це можна зробити:

 • продавати через просунутий профіль товари або послуги;
 • рекламувати на розкрученій сторінці бренди, компанії або послуги;
 • професійно займатися просуванням Інста акаунтів;
 • продавати фото.

Найприбутковішим способом заробітку вважається просування бізнесу за допомогою Instagram. Причому сфера вашої діяльності зовсім не важлива, вигідно піднести послуги або товари можна завжди. Головне, бажання, вільний час, просунутий Инстапрофиль. Для монетизації необхідно, щоб профіль був досить розвинений. Адже розкручену сторінку відвідує маса народу щодня, а при великому обсязі відвідувачів ростуть продажі. Якщо ж профіль розвивається з нуля, то доведеться в нього неабияк вкластися для розкрутки, можливо, навіть залучити фахівців з просування.

Популяризувати свою сторінку можна природним або штучним шляхом. У першому випадку треба розміщувати цікавий, унікальний контент, а в другому – використовувати спеціальні програми для розкрутки. Розкрученим вважається профіль, якщо число фоловерів досягає декількох тисяч. Зустрічаються акаунти, де сотні тисяч передплатників. Такі сторінки без праці здатні приносити власникам стабільний дохід.

Як розкрутити Instagram самостійно – покрокова інструкція для новачків

Як розкрутити бізнес акаунт у Instagram самостійно: безкоштовно

Щоб уявляти, як розкрутити сторінку в Инстаграме для бізнесу, треба засвоїти концепцію даного месенджера. Це людська спільнота, в якому користувачі обмінюються різноманітною інформацією, знаннями, враженнями. На майданчику проводяться акції, розіграші, конкурси, збирають голоси, лайки. Будь-яка людина може завести в Інсте профіль і використовувати його на свій розсуд.

Зазвичай користувачі на своїх сторінках розміщують відеоролики, знімки, діляться цікавим контентом, тобто використовують за прямим призначенням. Але є ті, хто спочатку створити профіль для просування, тоді потрібно більш послідовний, грамотний підхід до використання сторінки в Інсте.

Створюємо та оформляємо профіль в Instagram

При відвідуванні сторінки перше, що попадається на очі відвідувачу – аватар або фото. Тут же розміщується невелике пояснення з зазначенням особистих даних, описом товару або послуги, діяльності компанії.

 1. Перша думка має бути правильним, щоб відвідувач захотів підписатися. Тому оформляйте профіль грамотно, інакше ризикуєте розполохати аудиторію.
 2. До складання опису теж потрібно підходити відповідально. Воно повинно бути інформативним, небагатослівним, але змістовним. Треба вказати тематику, адресні дані, а при наявності офсайта – активне посилання на нього.

Не пишіть розпливчасто, краще відразу напористо закликайте до дії, наприклад, «тисніть сюди».

Готуємо контент-план

Покрокова інструкція по розвитку сторінки в Інсте включає обов’язкову розробку контент-плану. Потрібно спочатку розпланувати, коли, що будете розміщувати. Важливо розміщувати якісні фотознімки, супроводжуючи їх хештегом, коротким пояснювальним текстом.

Ніколи не перевантажуйте сторінку рекламою, інакше відвідувачі втратять інтерес. Рекламні пости повинні лише розбавляти публікації, цікаві фоловерам. На бізнес профілі можна періодично розміщувати особисті публікації з роздумами, корисною інформацією або спостереженнями.

Публікуємо новий контент

При особистому просування з метою набору передплатників варто починати з якісних знімків, які будуть основним змістом контенту. Якщо ж инстаграмщик просуває бізнес-аккаунт, то потрібно чітко слідувати обраному заздалегідь планом і стилю. Оптимальна частота розміщення публікацій – 2 за день.

Досвідчені користувачі дають пораду:

 1. Активно творіть, використовуйте фільтри, хитрий підхід до фото тільки додасть передплатників.
 2. Розміщувати в публікаціях потрібно якісні та авторські фото, оскільки середні знімки нікого не зацікавлять.
 3. Краще робити з кожного фото маленьку, але цікаву історію.
 4. Візьміть за правило періодично викладати в публікаціях невеликі відео (не більше 5 хв.).
 5. Завжди підписуйте свої знімки – навіщо ви їх робили, коли, де.
 6. Проставляйте хештеги, щоб знімки було простіше відшукати.

Приваблива картинка змушує відвідувача прочитати текстове пояснення до фото, що підвищує інтерес, спонукає до коментування, переходу на сайт, купівлі або використання послуги.

Залучаємо передплатників

Задаючись метою, як розвинути бізнес аккаунт в Instagram, варто подбати про передплатників. Першими фоловерів зазвичай стають знайомі, родичі чи друзі, співробітники або одногрупники. Рекомендується синхронізувати Інста профіль з обліковими записами в інших соцмережах, тоді цільова аудиторія стане набиратися набагато швидше.

В подальшому успішність просування залежатиме від креативності та активності користувача. Все залежить від того, скільки часу ви готові витрачати щодня на розкрутку своєї сторінки – чим його більше, тим вище прибуток. Можна використовувати комерційні способи просування.

Аналізуємо відвідуваність сторінки і вносимо правки у стратегію

Потрібно вміти правильно аналізувати ефективність обраної стратегії і оцінювати відвідуваність вашої сторінки. Дослідження результативності передбачає вивчення обсягу фоловерів, оцінку їх прихильності і зацікавленості, а також кількість переходів на основний сайт з вказаної в профілі посиланням.

Якщо виявилося, що відвідувачів недостатньо, мало коментарів та лайків, відсутні переходи на сайт, то це сигнал, що пора міняти стратегічний підхід до розкручування сторінки. Досвідчені инстаграмеры рекомендують дещо змінити тематику публікацій, додати сторінці науковості або хуліганства.

Як залучити нових передплатників – корисні поради та рекомендації

Щоб число передплатників неухильно зростала, рекомендується вкладати в просування більше часу. Коли його недостатньо, впоратися з розкручуванням допоможуть деякі хитрощі від фахівців з просування.

Вказуйте хештеги

Дуже корисний інструмент. Користувач за хештегом швидко знаходить цікавлять його публікації чи фото. Грамотно зазначені мітки посприяють зростанню передплатників і збільшення цільових відвідувачів сторінки. Але не варто використовувати заїжджені і дуже популярні ключевики, в іншому разі ваші публікації змішаються з безліччю інших.

Корисні поради:

 • краще придумати свою мітку, за якою впізнаваність бренду зросте;
 • три слова хештеге буде досить, не варто робити його занадто довгим;
 • елементи хештеге треба розділяти нижнім тире;
 • мітки рекомендується ставити і в коментах, і в супровідному тексті.

У додатку запам’ятовуються всі теги з гратами, бо при введенні перших букв випаде список популярних хештегов.

Коментуйте фотографії інших людей і підписуйтесь на них

Якщо ви будете коментувати публікації інших користувачів, то вони почнуть залишати коменти під вашими постами. Особливо ефективно залишати повідомлення під публікаціями знаних людей або розкручених инстаграмеров. Цікаві коментарі і по справі підвищать популярність і порушать інтерес з боку інших користувачів.

Зазвичай люди, на яких ви підписуєтеся, у відповідь підписуються на ваш профіль. Їх передплатникам відкриваються ваші публікації, що призводить до зростання відвідуваності вашої сторінки і збільшення цільових відвідувачів.

Ставте лайки

Клікнути по лайку легко, це займе секунду вашого часу. Зате від вашого лайка буде явна користь. Инстаграмеры часто переглядають профілі тих осіб, хто позитивно відреагував на їх пост, відповідаючи взаємністю і лайкая їх публікації у відповідь. Виходить, що своїми лайками ви заробляєте їх для себе.

Використовуйте геолокацію

Додатковий опціонал в Інсте начебто геолокації дозволяє відзначити на карті те місце, де було знято певне фото. Потрібно просто клікнути по додаванню місця і ввести потрібні дані. Геолокаційні мітки – ще один ефективний інструмент для залучення абонентів і відвідувачів. За таким мітках вас зможуть швидко знайти зацікавлені в купівлі/послугу особи або земляки.

Робіть взаимопиар

Використовуйте взаємний обмін рекламними публікаціями з іншими користувачами. Але уважніше ставитеся до їхньої діяльності, щоб серед них не було конкурентів. Хоча профілі, що мають подібну тематику, можуть вам допомогти в просуванні свого товару/послуги.

Механізм взаимопиара простий. Якщо у вас магазинчик одягу, то краще вибирати партнери продавців аксесуарів, взуття або годин і ін. Такі профілі дадуть вам нових відвідувачів, збільшивши число ваших фоловерів.

Платні способи розкрутки Instagram

Як розкрутити бізнес акаунт у Instagram самостійно: безкоштовно

Розкрутити Инстапрофиль можна платними і безкоштовними способами. Безкоштовні ми розглянули вище. Що стосується платних способів, то вони зводяться до наступного:

 1. Застосування автоматичних сервісів (ZEUS, Instaplus.me Do Insta або Zengram) – високоефективні і среднезатратные методи.
 2. Наймання фахівця з SMM – ефективність методики висока, а по вартості помірна.
 3. Купити рекламу – неоднозначний спосіб, оскільки його ефективність обумовлюється видом реклами, а витрати можуть досягати сотень тисяч за посаду чи коштувати копійки.
 4. Замовити лайки, коментарі (VKTARGET) – коштує таке просування недорого, але не завжди ефективно, потрібно шукати реального фахівця в подібній ніші.

За певні вкладення вийде прискорити процес розкручування профілю в Інсте.

Утримуємо фоловерів на своїй сторінці – хитрості та лайфхаки від професіоналів

Щоб утримати користувачів на своїй сторінці, потрібно дотримуватися кількох рекомендацій:

 1. Унікальні і високоякісні знімки.
 2. Обов’язково підписувати знімки.
 3. Частіше викладати публікації.
 4. Активно відповідати на повідомлення коментаторів.

Як видно, просунути профіль не так складно, потрібно тільки знати підхід. При грамотному виборі напрямку і складанні контент-плану розкрутити профіль Інсте буде нескладно. А якщо використовувати месенджер в поєднанні з іншими соцмережами, то просунути бізнес стане набагато простіше і ефективніше.

Відео по темі:

Моя довідка - Корисні поради