Як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способи

Задаючи в інтернеті питання про те, як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного, користувач вже встиг скористатися стандартними способами зняття обмежень. Основна проблема в такій ситуації – це неможливість знайти заблокований профіль потрібної людини.

Як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способи

Якщо таке сталося, то варто вжити певні заходи по відновленню можливостей профілю. У даній статті буде розказано про існуючих рішеннях більш докладно.

Як розблокувати заблокований акаунт у Instagram якщо обидва в НС?

Всі соціальні мережі надають своїм користувачам можливість самостійно здійснити налаштування приватності на особистій сторінці. Люди можуть закрити аккаунт або забанити конкретної людини, або зняти блокування. Коли користувач обмежує можливості певної особи, мова не йде про адмінської блокування, коли неможливо зняти бан. Це всього лише напівзахід, що передбачає внесення фолловера в НС. Закрити іншого користувача можна тимчасово або постійно, але в будь-якому разі, всі никнеймы будуть зберігатися в одному місці. Достатньо зробити пару кліків, щоб знову відкрити доступ. Розблокувати користувача можна, коли знаєш, де знаходиться список забанених профілів. Для пошуку можна скористатися інструкцією:

  1. Натиснути на іконку з людиною, розташовану внизу сторінки Instagram і відкрити свою сторінку.Як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способиЯк розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способи
  2. Клікнути по трьох лініях зверху і перейти в налаштування. Тут тиснемо по конфіденційності.Як розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способиЯк розблокувати в Инстаграме, якщо обидва заблокували один одного: основні способи
  3. Вибрати «Неактивні акаунти». Тут і знаходиться НС. Залишається тільки розблокувати потрібний профіль.

Складності виникають в тому випадку, коли люди взаємно внесли один одного в чорний список і не можуть відшукатися в instagram. На питання, як розблокувати людини в Инстаграме, якщо заблокували один одного, тут є тільки одна відповідь – спробувати знайти лайки чи коментарі до цієї людини і перейти до його профілю. Можна попросити людину залишити коментар на сторінці третьої особи та здійснити процедуру розблокування.

Які труднощі можуть виникнути?

Головна проблема полягає в тому, що будь-який профіль, внесений користувачем в чорний список, поступово забирається з усіх списків. Лайки та коментарі забаненного людини стираються, віддаляються, що тільки посилює проблему. В майбутньому, знайти потрібну особу буде нелегко.

Неприємності можуть заподіяти проблеми з інтернетом або складності технічного плану. Тут варто почекати і повторити процедуру знову. Коли користувач не може впоратися з проблемою розблокування іншого користувача, залишається лише один варіант – звернення в службу тех. підтримки.

Моя довідка - Корисні поради