Як розблокувати Instagram після тимчасового блокування: через телефон і комп’ютер

Якщо перед вами постало питання – як розблокувати Instagram після тимчасового блокування, то відповідь на нього ви зможете знайти в представленій статті.

Як розблокувати Instagram після тимчасового блокування: через телефон і компютер

Пропоновані варіанти розблокування дозволять відновити доступ до профілю, навіть якщо раніше він перебував у блокуванні. Даний спосіб дозволить «повернути» сторінку в Інсте в своє користування, навіть якщо раніше вона була зламана шахраями.

Як розблокувати акаунт у Инстаграме після тимчасового блокування через телефон?

Соціальна мережа Instagram вже давно стала популярною у користувачів. Люди зберігають тут масу особистих фото, роблять записи, спілкуються з іншими учасниками. Для регулювання таких відносин і для дотримання законності, адміністрацією соцмережі були розроблені та встановлені дуже жорсткі вимоги до ведення облікових записів. Сьогодні ці правила поширюються не тільки на комерційні акаунти, але і на звичайних людей. Сама страшна новина для багатьох инстаграмщиков – це лист про блокування.

Увага: Причини блокування профілю в Інсте можуть бути різними: численні лайти та присвоєння авторських прав, розміщення спаму в мережі і порушення закону.

Бан може бути тимчасовим і постійним. В першому випадку ще можна щось зробити, а другий передбачає звернення до адміністрації або повна відмова від свого профілю в Instagram. Якщо неприємність сталася, то можна відновити доступ в учетку, шляхом виконання простих дій:

 1. Зайти в довідковий центр Инсты і звернутися з цією проблемою до співробітників техпідтримки.
 2. Скласти звернення і направити його в техпідтримку поштою.

Лист варто писати російською мовою, оскільки соц.мережа адаптована під користувачів будь-якої мовної групи. Виконувати цю нескладну операцію можна через телефон і з комп’ютера. Якщо ви точно не знаєте, як розблокувати тимчасово заблокований аккаунт в Instagram, то вибирайте найбільш зручний і зрозумілий для себе спосіб.

На замітку: Максимально просто зняти обмеження в Инстаграмм зі смартфона. Процедура не відрізняється від стандартного входу в соцмережу, коли людина забув пароль. Користувач відновлює дані заблокованого профілю на пошту або мобільний, за допомогою простої форми, а потім входить в систему.

З Андроїда

Якщо адміністрація тимчасово заблокувала профіль в Instagram, то вирішити це питання можна шляхом здійснення нескладних маніпуляцій зі свого андроїда. Інструкція щодо вирішення проблеми:

 1. Відкрити додаток фотосети на сторінці входу в систему.
 2. Клікнути по «Забули пароль».
 3. Вказати номер мобільного телефону, адресу е/майл або логін.
 4. На вказаний номер або адресу електронної пошти прийде лист з посиланням на сторінку з відновленням пароля.
 5. Залишиться лише ввести новий пароль і увійти в систему, зберігши зазначені дані.

Процедура досить проста, оскільки не потрібно буде робити складних маніпуляцій, дізнаватися додаткові відомості або видаляти додаток. Будь-який користувач зможе сам відновити доступ і знову користуватися соцмережею.

З Айфона

Для операційної системи iOS, на якій працює кожен айфон, схема відновлення доступу не надто відрізняється від попередньої, описаної для андроїда. Головна умова – це наявність даних для авторизації. Без цієї інформації повернути доступ в соціальну мережу не представляється можливим і доведеться звертатися до іншого способу.

Як розблокувати свій аккаунт в Инстаграме після тимчасового блокування на комп’ютері?

Існує можливість зняти блокування з профілю у Інсте і через ПК. Тепер дозволяється використовувати спеціальний емулятора мобільного додатку, який можна завантажити на офіційному сайті розробників.

Операція з відновлення доступу в систему нічим не відрізняється від відновлення пароля до профілю через смартфон. Досить дотримуватися інструкції:

 1. Відкрити сторінку користувача, обліковий запис якого тимчасово заблокований.
 2. Близько ніка знаходиться кнопка з трьома крапками. На неї потрібно клікнути.
 3. У меню натиснути на «Unlock».
 4. Ввести пароль і підтвердити дію.

За підсумками можна буде відновити користувача в Instagram. Якщо учетка була заблокована або сам користувач втратив до неї доступ, то скористайтеся одним із способів, щоб отримати доступ до системи і забути про лазні, як про страшний сон.

Моя довідка - Корисні поради