Як розблокувати акаунт у Інстаграмі – вірний спосіб

Багато власники акаунтів в Инстаграме, особливо ті, які використовують їх для ведення бізнесу, хоча б раз стикалися з такою проблемою, як блокування. Швидше за все, це відбувається через порушення обмежень, які встановлені не лише у Інсте, а і в інших популярних соціальних мережах. Такі заходи були прийняті для того, щоб максимально убезпечити користувачів від нескінченного спаму та роботів, здатних накручувати передплатників і надсилати рекламу в директ.

У такій ситуації, якщо обліковий запис належить справжньому користувачеві, у нього виникають питання про способи розблокування Инстаграма. Щоб довести, що система помилилася, людині просто потрібно довести, що це його профіль і підтвердити свою особистість. Зазвичай на це йде кілька хвилин, якщо суворо дотримуватися правил соціальної мережі.

Як розблокувати акаунт у Інстаграмі   вірний спосіб

Як розблокувати акаунт після тимчасового блокування

Перед тим, як почати процедуру розблокування облікового запису в Инстаграме, рекомендується розібратися з тим, чому його могли закрити роботи або адміністрація. Іноді в таку ситуацію можна потрапити випадково, через самостійної блокування самого себе. У будь-якому випадку, при спробі увійти в свій профіль, людина побачить повідомлення про помилку. Інший спосіб пошуку сторінки не підійде, так як в цей момент вона зникне з даної соціальної мережі.

Перше, що потрібно робити якщо аккаунт в Инстаграме заблокували, це звернутися в адміністрацію. Саме ця рада буде написаний на сторінці додатка, якщо людина спробує зайти в свій профіль. У тому випадку, якщо при спробі увійти додаток вибиває помилку, для цього доведеться скористатися комп’ютером, щоб перейти на офіційний сайт ресурсу. Якщо використовувати такий спосіб, помилка виникає вкрай рідко і зазвичай у користувачів виходить без проблем відновити свій профіль і увійти в нього за допомогою використовуваного раніше пароля.

Зверніть увагу! Якщо це не допомагає, необхідно ще раз переконатися в тому, що вводиться правильний логін і пароль. Якщо згадати його не виходить, під формою входу можна знайти кнопку «забули пароль?». На неї можна натиснути і скористатися запропонованим способом відновлення. Для цього знадобиться або прикріплений до акаунта номер телефону, електронна пошта.

Якщо профіль заблокувала адміністрація instagram

Читайте також:
Офіційний instagram Крістіни Орбакайте: дивитися нові фото і відео співачки в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя

Якщо аккаунт в Инстаграме заблокувала адміністрація, це може статися внаслідок таких дій:

  • поширення спаму;
  • додавання неприпустимого вмісту у вигляді насильства чи порнографії;
  • образи на адресу інших користувачів;
  • перевищення обмежень щодо передплати або лайкам.

Всіх цих дій необхідно уникати щоб на сторінку не наклали ніякі заборони. Якщо цей випадок стався вперше, користувач зможе без проблем розблокувати обліковий запис. Для цього необхідно сісти за комп’ютер і зайти на сайт Инсты. Далі необхідно виконати наступне:

  • Для початку слід відкрити будь-який браузер.
  • Тепер потрібно перейти за цим посиланням help.instagram.com, після чого відкриється форма для відновлення профілю.
  • Тут потрібно правдиво заповнити всі поля. Зазвичай потрібно ввести свій нікнейм, прізвище та ім’я, електронну пошту, а також телефон.
  • Після цього, слід заповнити одне з головних полів, де потрібно максимально докладно і чітко описати причину, за якої адміністрація має розблокувати цей профіль. Щоб не помилитися, можна написати, що порушення обмежень або інша діяльність сторінки була пов’язана з її зломом.

Як повернути акаунт після самостійного видалення

Деякі люди, не дивлячись на те, що вже давно користувалися Инстаграмом, не знають якій послідовності дій дотримуватися, якщо вони самі вирішили видалити свою сторінку. Оскільки тут не доведеться думати про те, чому сталася блокування аккаунта в Инстаграме і шукати конкретні шляхи вирішення проблеми, для відновлення профілю достатньо виконати кілька простих дій.

Для початку слід заново завантажити додаток і спробувати увійти на свою сторінку, з допомогою старого логіна і пароля. Якщо вийшло з першого разу, більше нічого робити не потрібно. Щоб не переживати про те, що рано чи пізно сторінка буде видалена, користувачам спочатку рекомендують ознайомитися з правилами користування сервісу, а також виписати для себе всі встановлені тут обмеження. Особливо це стосується людей, які створюють аккаунти для продажу будь-яких товарів і послуг.

Читайте також:
Закріплені Сторіс: як називається і як закріпити

Також не потрібно забувати про те, що для розкрутки не варто використовувати сторонні підозрілі сервіси, які штучно накручують передплатників і лайки з допомогою фейкових акаунтів. Щоб зробити сторінку популярною, краще звернутися в спеціалізовану компанію або навчитися самостійно налаштовувати рекламу в соціальній мережі.

Моя довідка - Корисні поради