Як робити в Instagram без реєстрації перегляд фото та відео?

В Instagram без реєстрації перегляд фото доступний тільки через сайт. Хтось може поставити цілком логічне запитання: а навіщо? Як це знадобиться у веденні запису, якщо користувач не може не тільки підписатися, але і поставити лайк? Але в просуванні всі способи хороші, тому сьогодні ми з вами поговоримо про те, яку користь зможе принести залучення людей, які навіть не зареєстровані в Instagram.

Instagram без реєстрації – помічник у просуванні

Якщо ви використовуєте Інтернет, як джерело популярності вас або вашого бренду, настійно раджу використовувати декілька соціальних мереж. Хто не сидить у ВКонтакте, але проводить години в Инстаграме. Хто на дух не переносить Instagram і воліє Однокласники за божественну гру «Моя Ферма», а комусь вистачає Твіттера. І всі ці люди можуть стати вашими потенційними клієнтами, передплатниками, які будуть створювати хороший охоплення і залученість, які вам тільки на руку.

Як робити в Instagram без реєстрації перегляд фото та відео?

І саме з цієї точки зору перегляд соціальних мереж без реєстрації дуже знадобиться. Розглянемо кілька випадків:

 • Ви влаштовуєте місяць знижок, наприклад. Та інформацію про це розмістили в пості в Instagram, тому що це – ваша основна майданчик для просування. І, якщо знижки хороші, а товар цікавий, люди будуть відправляти посилання на цей пост всім своїм близьким, навіть тим, кого Інсте немає. І ще більше людей побачить пост, якщо ви розмістите посилання на нього у себе на сторінці, паблике або що там у вас є присвячене бізнесу. Більше обізнаних людей – успішніше промо-акція.
 • Ви використовуєте обліковий запис в Instagram як каталог товарів. У цьому випадку я, звичайно, порекомендувала б продублювати цей каталог в інші соцмережі, але це може бути трудомістким. І в цьому випадку можливість дивитися Instagram без реєстрації знову зіграє вам на руку – при грамотному розкручуванні люди з інших соціальних мереж будуть приходити, дивитися ваші товари і вибирати що-небудь для себе. Спеціально для власників інтернет-магазинів – стаття “Принципи просування інтернет-магазину в Instagram”.
 • Ще більше ця можливість знадобиться, звичайно, сталкерам, які стежать за життям колишніх, друзів або знаменитостей. Якщо, звичайно, обліковий запис користувача не закритий.
 • Способи перегляду фото без реєстрації

  Перейти за посиланням. Якщо користувач налаштував кросспостінг, всі фото з Инстаграма будуть на стіні ВК або в Однокласниках. Тому можна просто відкрити посилання на конкретну фотографію, а потім переглянути і весь інший профіль.

  Основна інформація про користувача. Для кращого просування слід пов’язати Instagram з іншими соціальними мережами. Так посилання на профіль з’явиться в блоці «Контакти», і перейти в профіль можна просто клікнувши на нік в Instagram.

  Як робити в Instagram без реєстрації перегляд фото та відео?

  Ввести нік. Якщо попередні способи вам не підходять, але ви знаєте нік користувача, ви все ще можете знайти профіль. Для цього ми йдемо в адресний рядок, вбиваємо там instagram.com/*ім’я користувача*. Замість фрази в зірочках, зрозуміло, потрібно вставити нік потрібного облікового запису.

  Як робити в Instagram без реєстрації перегляд фото та відео?

  Про те, як дати посилання на свій Instagram в ВК, читайте нашу статтю.

  Без реєстрації, як без рук

  Яка інформація буде видно незареєстрованої користувачеві, зайшов у ваш аккаунт? Насправді, те, що видно, буде достатньо для того, щоб замовити у вас щось або підписатися на вас в інших облікових записів. Та й для того, щоб дізнатися, якою ви людина, інформації буде цілком достатньо. Але тут все залежить від того, наскільки грамотно буде оформлений профіль. Отже, що видно користувачеві:

 • Кількість підписок і передплатників. Це перше, що кидається в очі, що говорить про вашу затребуваності.
 • Аватарка.
 • Опис профілю. Тому потрібно приділити особливу увагу тому, що буде знаходитися в БІО – там повинні бути всі можливі контакти і опис вашої діяльності.
 • Публікації. Абсолютно всі пости доступні користувачам без реєстрації. І нехай вони не зможуть поставити лайк або підписатися, до їх оформлення варто поставитися з особливою увагою, щоб вони заманили будь-якого.
 • Коментарі до постів.
 • Чого не видно незареєстрованим:

 • Фото, на яких вас відзначили.
 • Список ваших передплатників і підписок. Незареєстровані користувачі бачать тільки підсумкову цифру.
 • Як робити в Instagram без реєстрації перегляд фото та відео?

  Висновок

  Отже, в Instagram без реєстрації перегляд профілю зможе дати досить багато: можна дізнатися контакти, переглянути кожен пост, дізнатися, наскільки обліковий запис популярний і наскільки люди довіряють цьому користувачеві. І не варто вважати, що, раз людина не може поставити лайк і стати передплатником, він марний. Якщо у вас бізнес, повинен бути важливий кожен клієнт. І при веденні запису не варто забувати також про тих, хто приходить з інших соціальних мереж. Кожен важливий. Тому приділіть особливу увагу оформленню опису профілю – там повинна бути найважливіша і найбільш повна інформація про те, як з вами зв’язатися для співпраці або для покупки вашої продукції.

  Моя довідка - Корисні поради