Як робити гарні фото в Instagram

Як робити гарні фото в Instagram

Часом здається, що користувачі соціальної мережі Instagram влаштували між собою негласне суперництво. Кожен юзер хоче виділитися, запам’ятатися, здивувати, закохати в себе публіку. Ви теж так хочете? Тоді сідайте зручніше, і запам’ятовуйте, як правильно робити фото в Instagram.

Загальні рекомендації по зйомці для Инстаграма

 • Активуйте сітку в камері свого смартфона. З її допомогою новачкові буде простіше освоїти принцип «золотого перетину». Сітка являє собою 9 однакових за розміром квадратів. Погляд людини зазвичай спрямований на перерізу. Саме в цих зонах повинні розташовуватися важливі предмети або їх частини. З точки зору композиції фото також виходить привабливим. Якщо предмет знаходиться в центрі знімка, розглядати його незручно.
 • Якщо в кадрі планується наявність одного предмета, краще розміщувати його лівіше (ми читаємо за цим принципом – зліва направо). У тому випадку, коли кілька предметів, рекомендується розташувати одну з головних речей у правому нижньому перетині. Це буде остання інформація, яку отримає і запам’ятає глядач.

 • Наявність одного елемента на знімку – цілком вдале рішення. Це забезпечує поглиблення в концепцію. Найголовніше, щоб предмет був цікавим. Він повинен привертати увагу сам по собі. Фотографи вважають, що у кожного об’єкта є свій характер та індивідуальність. Їх потрібно правильно подати на знімку.
 • Предмет – один, однак заповнювати їм весь кадр не потрібно. Залиште трохи вільного простору. Добре, якщо на фото буде видно тінь об’єкта. Гра світла стане прикрасою знімка. «Повітря навколо об’єкта підкреслює його особливості. Пробуйте різні варіанти: стіни, небо, водні простори, поле.

  Знімайте в фокусі. Подбайте про хороше освітлення. Красиві фото в Instagram як робити фільтри:

  Кадр вийшов? Саме час скористатися редактором. Поекспериментуйте з фільтрами, яскравістю, контрастом та іншими характеристиками фото. Це можна зробити навіть за допомогою смартфона.

 • Експериментуйте з ракурсами. Якщо вже ви взяли собі за мету здивувати, не забувайте про креативному підході до справи. Творіть, реалізуйте найсміливіші ідеї, фантазуйте. Подайте предмет так, як не додумався ніхто інший.
 • Використовуйте лінії (прямі і зігнуті). Людський очей з цікавістю реагує на будь-які напрямки в кадрі. Лінія завжди кудись веде. І мова йде не про смужках, власноруч намальованих в Paint, а про дорогах, стежках, трубах, перилах, проводах і т. д.
 • Шукайте симетрію. Ідеальне симетричне фото можна умовно розділити на 2 частини. При цьому у глядача створюється повне враження того, що обидві частини є відображенням один одного. Симетрія підкреслює баланс і гармонійну пропорцію всього того, що показано на знімку. Це радує око. Щоб створити симетричний кадр, включіть сітку в камері смартфона/дзеркалки.
 • Шукайте повторюються. Геометрія форм оточує нас на кожному кроці. Іноді досить поглянути під ноги, щоб побачити забавні ігри тих або інших фігур. Дерев’яні дошки, кахельна плитка, бруківка, цеглинки. На тлі таких покриттів, як це дивно не звучало б, можна зробити приголомшливе зображення.
 • Чорно-біло фото + кольоровий об’єкт. На просторах Інтернету можна відшукати масу додатків і сервісів для обробки фотографій, які дозволяють додати цей ефект (наприклад, Color Touch). Ви самі вибираєте області для розмальовки. Це дозволяє виділити ключові деталі на знімку. Такий прийом особливо актуальне в тому випадку, якщо на фотографії недостатньо вільного простору.
 • Відмовтеся від масштабування. Часто трапляється так, що цікавий об’єкт був знятий з дальньої відстані. Фотографію хочеться облагородити і зберегти на пам’ять. У хід йде масштабування. І лише у виняткових випадках такий знімок виходить більш або менш якісним. Найчастіше – зернистим чи розфокусованим. Створюючи нові фото, постарайтеся перебувати ближче до об’єкта.
 • Переходимо до наступного ради, як робити гарні фото в Instagram. Публікуйте великі зображення, на яких наявна безліч дрібних деталей. Инстаграммеры люблять подібний контент.
 • Це оригінально і візуально привабливий, як окремо, так і в сукупності з іншими знімками в стрічці. Хочете виділити деталі на фото? Скористайтеся редактором Facetune.

 • Природне світло – запорука успіху. Як робити якісні фото в Instagram, якщо в приміщенні непроглядна темрява? На жаль, деякі користувачі соціальних мереж мають звичку включати спалах в процесі створення кадру. Такий світ стає згубним для кольору, форми та естетики в цілому. Дочекайтеся дня, і беріться за справу! Якщо на вулиці темніє, але потрібний об’єкт хоча б злегка підсвічений, зробіть знімок. Ви завжди можете поекспериментувати з інструментом «Експозиція», щоб довести ісходник до «потрібної кондиції».
 • Як зробити фото для блогу в Instagram

  Хтось записується на дорогі курси фотографії, а хтось розуміє, що практикуючий самоучка здатний досягти непоганих результатів. І раз вже досконалості немає межі, ви повинні тренуватися як можна частіше. Черпайте ідеї і натхнення на сторінках популярних инфлюенсеров і блогерів.

  Знаєте, в чому полягає основна принадність фотографії? Навіть якщо ви захочете повторити щось в точності, у вас не вийде. Кожен знімок – це нова історія. Тому не бійтеся «підглядати» за ідеями більш досвідчених юзерів соціальної майданчики. З їх допомогою ви отримаєте розуміння того, як робити класні фото в Instagram. Сьогодні ви берете приклад з кого-небудь, а завтра беруть приклад з вас.

  Ще кілька порад, як робити цікаві фото в Instagram. Найголовніше – постійна практика. «Забивайте» руку в будь-який зручний момент. Приділяйте кожному знімку достатню кількість часу. Не поспішайте. Краще зробити кілька хороших знімків, ніж 200 безглуздих фотографій.

  Не фотографуйте на негарному тлі. Це може зіпсувати всі ваші зусилля, навіть якщо ключовий предмет зйомки виглядає ідеально.

  Винаходити свій «почерк» не тільки у створенні знімків, але і у веденні Insta-профілю.

  Як робити фото під готові підписи до постів в Instagram

  Припустимо, ви написали цікаву, інформативну та актуальну статтю. Ви збирали її по крупицях, допрацьовували декілька годин-днів-тижнів. А потім вирішили підібрати до неї картинку. На жаль, погана картинка може «відправити» весь піст у смітник. Ви повинні розуміти, що передплатники хочуть бачити гармонійний контент. Всі складові публікації повинні гармонійно поєднуватися між собою. А інакше – ігнор. Користувачі пройдуть повз, або розчаруються в пості.

  • Як зрозуміти, що зображення не підходить? Найжахливіше – це коли людина ілюструє свої ідеї (якими б крутими вони не були) банальними картинками. Який сенс писати «гарячий» і «гострий» текст, якщо його уособлює щось нудне і прісне? Уявіть самі: у стрічці з’являється пост з оригінальним баченням соціальної проблеми (текстова частина) і зображенням мислячої людини. Ви б «клюнули» на цю банальність? Постарайтеся не бути передбачуваними. Зробіть те, чого ніхто не очікує побачити на сторінці.
  • Вдала картинка доповнює текст. Користувач ще не ознайомився з текстом, але вже розуміє, про що піде мова. Бінго! Ось як робити фото в Instagram і підбирати їх до підписів.
  • Відмовтеся від усього, що прийнято робити «для галочки». Не бачите сенсу в картинці – не притягивайте його за вуха. Шукайте інший варіант.
  • Шукайте контент на фотостоках. При необхідності допрацьовуйте знімки за допомогою фоторедактора.
  • Публікуйте унікальний контент. Instagram жорстко карає за плагіат.
  • Додавайте на деякі фотографії авторські підписи або красиві цитати. Це виділяє їх на фоні інших знімків.
  • Не нагромождайте фото текстом, смайлами і стікерами. Знайте міру в усьому.
  • Якщо додаєте текст, робіть його читабельним. Виділіть для нього пусте місце.
  • Не зловживайте темними і похмурими фотографіями, якщо це не є вихідною концепцією особистого профілю в Instagram. Користувачі набагато позитивніше сприймають яскраві фото.
  • Якщо є бажання/фінансові можливості, зверніться до художників з проханням створити унікальний комікс під тексти. Таке не часто зустрінеш на теренах соціальної майданчики. Все незвичайне тягне аудиторію.

  Оптимальний час для публікації фото в Instagram

  Як робити круті фото в Instagram і коли розміщувати їх на сторінці? Відкрийте статистику по передплатникам в бізнес-профілі. Запам’ятайте, в які дні тижня активні ваші фолловери найбільше. Коли вони знаходяться в режимі онлайн? Налаштуйте автопостинг, спираючись на ці дані. Не існує точного часу для розміщення нових постів. Воно підбирається індивідуально. Забезпечте своїм передплатникам регулярну «дозу» контенту. Не залишайте аккаунт без нагляду – ризикуєте втратити частину аудиторії.

  Сервіси відкладеної публікацію в Instagram

  Давайте обговоримо, як навчитися робити фото для Instagram про запас. Ручний постинг не всім по плечу, але соціальна мережа вимагає постійної участливости. Ви знаєте, як робити гарні фото в Instagram, але зіткнулися з подібною проблемою? Тоді скористайтеся автопостингом.

  Кращі сервіси:

 • Smmbox;
 • SMMPlanner;
 • Onlypult;
 • Schedugram.
 • Формуйте контент наперед, і ні про що не хвилюйтеся! Програма сама запостит запису в зазначений час.

  Моя довідка - Корисні поради