Як репостнуть відео в инстаграме – прості способи

Всі користувачі популярного додатка Instagram створюють свої сторінки з різними цілями. Одні, оформляючи свій профіль, просто роблять свого роду альбом з найяскравішими моментами свого життєвого шляху, інші навпаки використовують свій акаунт для розкрутки товарів або закладів. Яку б мету не переслідував користувач, створюючи свій профіль, але бажання зробити свій аккаунт більш цікавим і привабливим однаково для всіх.

Орієнтуючись на такі моменти, розробники соціальної мережі вводять нові опції для розширення можливостей Instagram. До них відноситься можливість викладати своє власне відео в додаток. Трохи пізніше були розроблені програми, що дозволяють репоснуть сподобалося відео на свою сторінку.

Як зробити репост?

Слід знати, що в програмі немає внутрішньої функції, що дозволяє репоснуть відео. При цьому, переглядаючи стрічку даної соц. Мережі, з подивом можна виявити, що деяким користувачам вдається копіювати вподобаний відеоролик. Як це їм вдалося? Як репостнуть відео в Инстаграме?

Виконати цю процедуру (зробити репост) можливо двома способами:

 • скачати відеоматеріал на пристрій;
 • зробити репост завдяки супутнім програмами.

Обидва способи передбачають встановити додаток для репоста, яка завантажується з Інтернету і більшість з них безкоштовні. Зупинимося на найбільш затребуваних.

Як репостнуть відео в инстаграме  прості способи

Репост відеоматеріалів в Instagram через додатки

Ви хочете поділитися з друзями цікавою публікацією, викладеної в Инстаграме, але виконати задумане звичним способом не виходить. Як поділитися відео в Инстаграме?

Виконання можливе завдяки іншим утилітам з магазину додатків. Щасливим володарям гаджетів (мобільних пристроїв) ОС Андроїд – необхідний Google Play, але власникам пристроїв на iOS – підійде App Store.

Затребуваним додатком андроїда є InstaRepost, встановлене на смартфоні. Додаток в Інтернеті можна знайти в двох варіантах: безкоштовна версія і програма, що пропонує установку за певну плату. Встановивши дану програму, в неї слід увійти.

Увага!!! Це важливо! Щоб завантажена програма InstaRepost допомагала вести сторінку у Инстаграме, потрібно зареєструватися: ввести код доступу до свого облікового запису пароль, логін).

Активувавши продукт, користувач отримує доступ до відеоматеріалів своїх передплатників. Тепер зробити репост, переглядаючи відео, стає набагато простіше, завдяки наявності клавіші «репост», що займає нижню частину відеофайлу. Що робити далі?

 • Вибираємо вподобаний контент;
 • Знаходимо і натискаємо клавішу «репост»;
 • Обов’язково переглядаємо відеоматеріал, при необхідності його можна редагувати.
 • Перепост відео в Инстаграме

  Instagram досить таки проста і зручна соціальна мережа, але багато хто все ще не знають, як робити репост в Инстаграме. Більшість просто не помічають такої функції, як репост в даному додатку. Знаючи, про можливості репоста записів інших користувачів, можна відпрацювати навички самостійно. Наприклад, можна використовувати метод з введенням коду вставки відео на власну сторінку. Як це зробити?

  • Відкрийте вподобане відео, потім слід натиснути на кнопку «Embed», що призведе до відкриття спеціального вікна, що містить інформацію про код для копіювання;
  • Цей код потрібно вставити на сторінку інтернет-ресурсу (сайту). Після цього з’явиться пост з даними першого автора (ім’я, нік) і все, що відвідують вашу сторінку побачать перерепостнутое відео, можуть ставити лайки і переходити, збільшуючи кількість переглядів цього відео.

  Як репостнуть відео в инстаграме  прості способи

  Репост відео на телефоні Android

  Самий простий, доступний спосіб репостнуть у своєму акаунті придивилася відеозапис – це просто зробити скріншот оригінальної версії відео і потім створити абсолютно новий пост. Як це робиться? Для скріншота слід одночасно натиснути та утримувати кнопку зменшення гучності і включення/блокування телефону. Але є невеликий нюанс, так як нових прошивок (різних версій) для Android з кожним днем стає більше, то не завжди і не для всіх пристроїв це спрацює.

  У такому випадку можна скористатися ще однією перевіреною програмою, завантаженої в Play Market – Repost for Instagram. Додаток працює трохи інакше, але розібратися в цих нюансах зовсім не складно.

  Отже, покрокова інструкція репоста відео в Интаграме.

 • Встановіть викачане додаток Repost for Instagram.
 • Зайдіть в соціальну мережу Instagram і виберіть пост для репоста. Потім натисніть на три точки (правий верхній кут) і обираєте «Копіювати посилання».
 • Відкриваєте Repost for … і вставляєте код сподобалася запису. Останні версії програми процедуру з кодом проводять самостійно.
 • Наступним кроком ви налаштовуєте фон і розташування тексту. При описі відео можна використовувати смайлики (вбудовані в клавіатуру Android), так як додаток їх сприймає.
 • Натискаєте «Repost» і запис у стрічці.
 • Репост на iPhone

  Непогано з таким завданням справляється додаток Instagrab

  • Скачати в магазині App Store безкоштовний додаток Instagrab і запустити його на своєму мобільному пристрої (ресь йде про iPhone).
  • Пройдіть авторизацію в додатку (слід ввести логін і пароль від Instagram).
  • Перед вами з’явиться стрічка з фотографіями і відео, які опублікували ваші друзі. Досить просто вибрати потрібний відеофільм і натиснути на іконку в правому нижньому кутку екрану. Натискаєте на функцію «Save» і все.

  Увага!!! Це важливо! Розглянуті програми не єдині, здатні допомогти зробити репост відео, але самі зручні й порівняно прості.

  Репост на комп’ютері

  Перш за все, на вашому комп’ютері повинен бути встановлений Instagram. Наступним кроком буде встановлення на комп android-додатки InstaRepost, яке дозволить робити репости. Послідовність дій, аналогічна попереднім пунктам.

  Репост відео в Инстаграме – покрокова інструкція

  Зробити репост відео в Инстаграме можна через додаток InstaSave. Унікальність даної програми в тому, що вподобану запис можна розмістити не тільки на стрічці своєї сторінки, але й зберегти її на мобільному телефоні або планшеті.

 • Заходимо і авторизується в додатку.
 • Знаходимо зацікавив відеофайл.
 • Натискаємо на три кружечка (праворуч внизу поста). Це дозволить скопіювати посилання.
 • Наступний крок – запуск програми InstaSave. Потім на головній сторінці вставляємо адресу вашої запису і натискаємо на кнопочку Tap to Paste URL.
 • Почнеться завантаження відеофайлу (тривалість процедури півхвилини), потім відео відкриється в новому вікні. Після цього ви зможете виконати дві функції: Repost і Download (скачування).
 • Моя довідка - Корисні поради