Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik

Quik – мобільний редактор відео для Инстаграма. З його допомогою можна редагувати раніше створені матеріали, зняти нові, підставити додаткові фрагменти або додати музику.

Опис програми

Quick випущений для Android і iOS-пристроїв, підходить для обробки і створення відеоряду. Всередині знаходиться каталог фільтрів і ефектів, музичні композиції без авторського права. Користувач може вибрати фотографії або відео, які були раніше завантажені в Галерею.

Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik

Функції програми:

 • редагування відео за допомогою фільтрів і переходів. Між файлами або на початку одного, з’явиться ефект;
 • музика з внутрішнього сховища пристрою або каталог програми;
 • робота з відео та фотоматеріалами одночасно;
 • збереження проектів до семи днів з дня редагування;
 • автоматично відправити в Instagram Stories.

Quik для Инстаграма регулярно оновлюється, отримуючи додаткові можливості. Останньою зміною стала автоматична публікація в соціальну мережу. До цього, користувачі могли зберігати проект в пам’ять редактора або переносити на внутрішнє сховище.

Створення першого відео – інструкція

Щоб створити відео в Quik, потрібно встановити додаток з офіційного джерела Play Market або App Store. Після завантаження, користувачеві буде запропоновано створити перший проект і надати доступ до відео-камері, аудіозаписи.

Інструкція, як створити відео:

 1. Натиснути на головній «Новий проект».
 2. Вибрати з нового каталогу раніше створені відео і фото.
 3. Відзначити зверху ті файли, які потрібно використовувати для відеоряду.Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik
 4. Вказати: Швидкість, Додати вступ з текстом.
 5. Натиснувши на кнопку з олівцем, відкриється меню з додатковим редагуванням окремих медіафайлів.
 6. Зберегти – почекати закінчення процесу.Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik

Проект можна зберегти на мобільний пристрій або ж в пам’ять редактора на сім днів. При необхідності, до створеного відеоряду можна повернутися для редагування. У списку проектів є кнопка видалити, але інформація буде безповоротно стерта.

Файли можна перейменовувати, відправляти друзям в месенджерах. Всі викачані музичні композиції зберігаються в кеші. Щоб видалити зайву інформацію, потрібно зайти в налаштування (шестірня зверху) і перегорнути список до «Видалити завантажені пісні».

Корисність для Инстаграма

У порівнянні з іншими програмами такого ж типу, Quik відрізняється обмеженим набором налаштувань і фільтрів. Користувач може створити короткий відеоролик, призначений для презентації в Стрічці або Історії.

Читайте також:
Як подивитися закритий профіль Instagram: 4 ради

Унікальні налаштування збереження відео будуть корисні тим, хто планує далі редагувати через комп’ютер. Перейшовши до параметрів, користувач побачить: «Зберігати відео у форматі» та «Професійна зйомка».

Другий пункт покращує якість, але файл займає більше простору.

Як редагувати відео в Instagram за допомогою Quik

Додатково можна вказати частоту оновлення кадрів. За стандартом встановлено показник менше 60 зображень в секунду. Вказуючи максимальну якість, процес збереження і публікації займе більше часу.

Quik для Инстаграма – інструмент для швидкої обробки коротких відео та реклами. Буде корисний і професіоналів, яким потрібно відзняти матеріал через смартфон.

 • Завантажити для Android.
 • Скачати на iOS.

Зйомка відбувається у стандартному режимі, є підключення хмарних сховищ і вибір файлу з певного альбому в Пам’яті смартфона.

Моя довідка - Корисні поради