Як провести розіграш в Instagram: по коментарям, хештегам, безкоштовно

Як провести розіграш в instagram – питання, вирішивши яке, можна залучити нову аудиторію, розвинути бренд. Мета таких дій і використання додатків полягає в залученні передплатників. Щоб досягти цієї мети, потрібно вивчити надану інформацію, зрозуміти, як проводиться захід. Тільки так можна досягти результату.

Як провести розіграш в Instagram: по коментарям, хештегам, безкоштовно

Як провести розіграш в Instagram?

Перед тим, як детально розібрати покрокову інструкцію, варто розглянути види подібних заходів. Головною метою вважається проставлення цілей і позначення умов. Вони легкі, а також трохи складні, вимагають правильного підходу.

Проводяться розіграші з проставленим коментарям людини і хэштегам. Конкурси за різними параметрами відрізняються. Користуються популярністю ті заходи, де умов значно менше. Також користувачі воліють конкурс без проведення одночасних репостов. Кожен з варіантів потрібно вивчити детально.

З коментарів

Хороший варіант проведення події. Користувач повинен залишити текст під постом. Це написання відповіді або висловлення власної думки з того чи іншого моменту.

У другому випадку не потрібно забути вказати, що чим більше буде залишено коментарів, тим вище шанс на отримання призу. Намагаючись стати власником матеріального або послуги, людина буде писати тексти. Це автоматично підвищує увагу до фото або відео. Призводить до збільшення обхватів. Кількість передплатників стане вище.

За хештегам

Головною ідеєю події вважається використання передплатниками хештега у вигляді бренду. Це допоможе підвищити рівень впізнаваності. Суть заходу полягає в таких факторах:

 • Учасник ділиться зображенням або контентом з сторіс;
 • Використовує пропозицію;
 • Вказується хештег.

Винагороду отримає чоловік, який відзначив оригінальну сторіс або фото. Компанія чи бренд завдяки цьому може використовувати контент для власного просування.

Додаток для розіграшу в Instagram

Як провести розіграш в Instagram: по коментарям, хештегам, безкоштовно

Щоб скоротити витрати на проведення описуваного події, слід використовувати автоматичні способи. Для цього розроблені програми для розіграшу в instagram.

При їх використанні доведеться виконувати деякі дії самостійно. Інше довіряти утилітам, провівши відповідні налаштування хештегам. Серед популярних додатків зазначають такі безкоштовні варіанти:

 • crelab;
 • insta-comments;
 • ninja-copy;
 • morecom.

Працюють подібні ЗА однією схемою. Користувач, який організовує привабливе для аудиторії подія, повинен діяти таким чином:

 1. Знайти в мережі портал.
 2. Перейти на сайт і авторизуватися через профіль инсты.
 3. Вибирається піст і починається вивантаження.
 4. Після завантаження коментів в таблицю потрібно відкрити документ.
 5. Далі використовується генератор чисел.

Інтерфейс розрізняється, але він зрозумілий для маси. Кожен крок слід виконувати, спираючись на представлені підказки.

Які існують сервіси для розіграшу в Instagram?

Як провести розіграш в Instagram: по коментарям, хештегам, безкоштовно

Одночасно з додатками, для проведення розіграшу стандартного можна використовувати спеціальні сервіси та сайти. Це безкоштовні програми, які звільнять від таких витратних операцій, як:

 • Самостійний запуск;
 • Здійснення вивантаження;
 • Пошук рандомайзера.

Робота таких утиліт адаптована під бажання людини і під хештеги для розіграшу в instagram. Є, що вміє самостійно відсіювати не виконали умови і порушників. Варто докладно розглянути популярні приклади з подібних сервісів.

Youtogift

Дане програмне забезпечення відрізняється універсальністю, процес відбору повністю автоматизований. До головних якостей можна віднести:

 1. Повноцінна перевірка ступеня відповідності встановленим правилам публікації. Не потрібно самостійно вивчати профіль і підраховувати лайки.
 2. Можна ставити заздалегідь заплановані опції, характерні для певної дати і часу.
 3. Кожен учасник отримує один номер. Він буде відображатися в базі, побачити його зможе будь-яка людина.
 4. Сторонніх ресурсів не передбачено. Утиліт для вивантаження немає. Всі опції вбудовані в загальний функціонал.
 5. Приваблює доступність. Слід перейти на портал і здійснити задумане. В якості реклами можна встановлювати дату.

Подібне додаток відноситься до категорії багатофункціональних. Економиться час користувача, підвищується довіра, так як є впевненість, що результати щодо вибору переможця достовірні.

Lizaonair

Одна з найбільш часто зустрічаються програм. Вона безкоштовна наполовину і цим виділяється серед аналогів. У процесі додавання картинки, написання пояснення і визначення до контенту, платити нічого не потрібно. При цьому дотримуються певні обмеження і правила:

 • Максимальна кількість 5000 коментів в инстаграме;
 • Присутня реклама різних видів;
 • Сповільненість роботи порталу;
 • Немає автоматизованої перевірки на відповідність умовам участі.

Вибирати і оплачувати потрібно у випадку, якщо є бажання отримати вбудовані привілеї. Дозволяється позбутися від неприємностей. Для отримання важливих переваг для просування слід заплатити відносно невелику суму. Вартість додаткового доступу на сервісі доступна для кожного.

Підводячи підсумки

Описуються заходи корисні і цікаві для тих, кому потрібно зацікавити користувачів instagram і привернути до них увагу. Результати розіграшу за залишеним коментарям слід проводити правильно. Це надасть можливість передплатникам в повноті відчути свою важливість у конкурсі, а організатору визначити переможця. Завдяки цьому можна зберегти пристойну кількість аудиторії відразу після вибору, і не розгубити які підписалися на акаунт в період проведення.

Моя довідка - Корисні поради