Як просунути захід на Фейсбук

Як просунути захід на Фейсбук

Соціальна мережа Facebook пропонує своїм користувачам прекрасний інструмент для просування під назвою «Захід». В ньому можна докладніше розповісти про компанію, асортимент пропонованої продукції і майбутніх проектах. Віддані шанувальники вашого бренду з вдячністю відгукнутися на корисну та свіжу інформацію, розміщену в зручному форматі.

Заходи на Фейсбук кожен місяць використовують понад 550 мільйонів чоловік. Тільки уявіть собі, скільки потенційних покупців може бути в числі цих користувачів. Захід – це не просто анонс майбутньої події, але і ефективний спосіб залучити нових покупців. І, як нескладно здогадатися, підвищити число продажів. Це і є основною метою будь-якого підприємця.

Поговоримо про те, як спланувати успішне і рентабельне захід на соціальній майданчику. Слід підкреслити, що створення заходи цілком може бути бюджетним. Зовсім не обов’язково витрачати на це величезні гроші. Хочете швидко просунути паблік на Facebook? Скоріше розмістіть захід у мережі!

Як з цим працювати? Покрокова налагодження заходи

Безумовно, все починається з створення. Даний етап роботи має свої тонкощі. Їх слід враховувати, особливо новачкам.

Грамотне назва заходу

Набагато краще, якщо заплановане подія буде називатися коротко і ємко. Саме ця фраза повинна зачепити користувача. Адже це перше, що кидається в очі. Банальне назва навряд чи зможе привернути увагу розпещених користувачів. Підключіть креатив, але не перестарайтеся. Знайте міру в усьому.

Якісне зображення

Картинка також переманює погляд на себе. Тому важливо, як захід оформлено в цілому. Не робіть наляпістий і складний дизайн, також не забувайте про оригінальність контенту. Зробіть все таким чином, щоб користувач не захотів пройти повз! Йому повинно стати цікаво.

Читайте також:
Як зробити або забрати кнопку зв'язатися (зателефонувати) в Instagram

Що? Де? Коли? Навіщо? Чому?

Коли людина не розуміє, чого від нього хочуть, його інтерес до пропозиції помітно знижується. Опис заходу не повинно викликати подібних питань. Висвітліть всю важливу інформацію. Додайте ключові деталі. Але не створюйте лонгриды – це також буде недоречно.

Як збільшити ефективність заходу на Фейсбук

Маючи велику базу передплатників, можна сподіватися на хороший відгук аудиторії. А можна діяти ще більш активно, і запустити додаткову рекламу. Ваше захід повинні побачити якомога більше юзерів соціальної майданчики.

Інструкція:

  • Відкрийте Ads Manager;
  • Виберіть пункт «Залученість»;
  • => «Відповіді на запрошення»;
  • Перейдіть в налаштування рекламного облікового запису.

Як просунути захід на Фейсбук

Визначтеся з відповідною аудиторією для своєї реклами. Припустимо, ви запрошуєте користувачів на відкриття нового ресторану. Не кожна людина (в силу свого фінансового стану та життєвих інтересів) підходить на роль званого гостя на подібний захід. Ви повинні «відсіяти» всіх зайвих, і запросити тільки потрібних. Так сказати, намацати ідеальну ЦА.

Щоб полегшити життя своїм гостям, підкажіть їм, як зручніше дістатися до місця зустрічі. Будь-який прояв турботи буде оцінено по достоїнству. Кожен гість повинен відчути себе бажаним, інакше, навіщо йому витрачати час на сумнівну вечірку?

Як просунути захід на Фейсбук

Визначте бюджет, види плейсменту і графік.

Як просунути захід на Фейсбук

Виберіть оптимальний формат оголошення. Це може бути фото, відео, слайд-шоу.

Як просунути захід на Фейсбук

Вкажіть деталі майбутньої події: дату, час і місце проведення. Як дістатися. Хто буде присутній зоряних гостей та інше.

Індивідуально налаштована аудиторія на Facebook

Соціальна мережа пропонує дуже гнучкі налаштування таргетингу. Вони дозволяють сформувати найбільш відповідну аудиторію користувачів. При ознайомленні з розміщеним подією користувач може вибрати варіант відповіді. «Піду», «Не піду», «Цікавлюся». І це зручно. Хоча б тому, що можна відразу ж відфільтрувати людей, які не планують відвідувати захід або сумніваються у своїх планах.

Читайте також:
Як додати маски в Instagram на Андроїд і Айфоні: як їх створювати, маски від розробників

Як просунути захід на Фейсбук

Як налаштувати аудиторію

Схема: Аудиторії => Створити аудиторію => Створити індивід. аудиторію => Залученість

Як просунути захід на Фейсбук

Після цього виберіть пункт «Захід».

Як просунути захід на Фейсбук

Виберіть користувачів, які схвально відповіли на ваше запрошення. При бажанні враховуйте і тих юзерів, яких зацікавила подія.

Як просунути захід на Фейсбук

Як підрахувати результати заходу

Без аналітики далеко не заїдеш. Успіх вимірюється цифрами, а якщо їх не знати, то який сенс розміщувати захід у соціальній мережі? Ви повинні бути точно впевнені, наскільки ефективною виявилася рекламна кампанія.

Уважно відстежуйте показники CPC і CTR. Ще одна важлива метрика – відповіді користувачів на запрошення.

Якщо відгук юзерів не виправдав очікувань, слід вносити корективи в подальші оголошення. Можливо, захід було оформлено недостатньо якісно. Причина фіаско також може ховатися в невиразному описі події.

Враховуйте можливі промахи при створенні нового заходи.

Висновок

Захід на Фейсбук – це унікальна можливість оповістити «потрібних людей» про майбутню подію. Його додаткова користь полягає в залученні нових клієнтів. Можливо, вони ще не чули про ваш бренд. Але це легко виправити за допомогою потрібних інструментів для просування! Застосуйте можливості соціальної мережі з вигодою для себе.

Створюйте заходи у відповідності з ключовими вимогами системи. Вказуйте усю важливу інформацію в описі. Але пам’ятайте, що гарне оформлення – це ще не все. Виконану роботу необхідно постійно аналізувати. Тільки так можна виявити помилки і причини успіху.

Моя довідка - Корисні поради