Як продавати в Instagram з нуля: 20 крутих рад (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як продавати в Інстаграм: ТОП-16 порад.
 • Що продавати в Інстаграм в 2021 році.
 • Які помилки допускають новачки.
 • Як збільшити продажі.

Що продавати в Інстаграм: ідеї та рекомендації

Хочеться почати з того, що в 2021 році в Інстаграм можна продавати все: одяг, косметику, пластикові вікна, будівельні матеріали. На цьому можна і закінчити, але вам потрібна конкретика.

Тому давайте розглянемо ніші і ідеї для товарів/послуг, які добре продаються в Інстаграм.

Що продавати:

 • Послуги. Ви можете продавати послуги SMM-фахівця: настройка реклами, ведення та просування акаунтів; послуги майстра з манікюру; послуги фотографа.
 • Курси та навчальні матеріали. Продавайте свої знання: якщо ви хороший фотограф, то продавайте курси по якісної зйомці і обробці фотографій. Також сюди відносяться книги і методички – вони теж добре продаються в Інстаграм.
 • Хендмейд. Сюди відносяться товари ручної роботи: іграшки, мило, прикраси і все в цьому дусі.
 • Мистецтво. Картини, портрети, музика – все це користується попитом серед Instagram-користувачів.
 • Одяг та взуття. Напевно, самі «ходові» товари в Інстаграм. Продавайте стильні сукні, брендові кросівки, худі. Зробіть свій інтернет-магазин – докладніше про це читайте в нашій статті.
 • Консультації. Ще один спосіб монетизації своєї експертність. Продавайте консультації: наприклад, вартість однієї години може починатися від 5 000 рублів.
 • Франшиза. Ви можете продавати франшизу свого бізнесу – відкривати представництва своєї компанії в інших містах. Також, можна відкрити бізнес по франшизі і почати його просування через Інстаграм.

Це лише верхівка айсберга. Можна написати цілу книгу з оглядом усіх ніш і ідей для продажу, та заробітку в Instagram. Але тема нашого матеріалу сьогодні трохи про інше.

Як продавати в Інстаграм: ТОП-16 порад

Перейдемо до основної частини статті – поговоримо про те, як продавати в Інстаграм. Ми підібрали 16 практичних порад – використовуйте їх, щоб почати заробляти гроші з нуля на продажу товарів/послуг.

Виберіть нішу

Банально, але спочатку потрібно вибрати нішу. Якщо у вас є бізнес, то це добре – переходите до наступної ради. Якщо бізнесу немає, то можливо ви знайдете щось цікаве в попередньому розділі статті.

Також ось кілька порад щодо вибору ніші:

 • Вибирайте сферу, яка вам цікава: наприклад, якщо вам подобається інтернет-маркетинг, то спробуйте себе в сфері SMM. Якщо вибрати нішу, яка не викликає у вас інтересу, то вже через 2-3 місяці ви кинете свою справу.
 • Аналізуйте тренди. Подивіться, що зараз актуально на товарному ринку. Пам’ятайте часи говорять хом’яків і спиннер? Завжди є «вірусні» продукти, які добре продаються.;

Після того, як ви оберете нішу, створіть Instagram-аккаунт.

Зробіть продає оформлення профілю

Переходимо до наступного етапу – правильне оформлення профілю в Інстаграм. Воно повинно бути продають.

Але це не означає, що в шапці повинні бути тільки «продають» слова на кшталт «Купи нашу брендову сумку прямо зараз», «Успей забрати новий iPhone по гігантської знижку» і все в цьому дусі.;

Як оформити профіль:

 • Придумайте нік – він повинен бути лаконічним і незабутнім.
 • Завантажте яскраву і якісну. аватарку: логотип компанії, особиста фотографія, знімок товару.
 • Додайте опис. Розкажіть про свій продукт в шапці; додайте інформацію про способи оплати та доставки.
 • Зробіть кнопки для зв’язку. Вони також розташовуються в шапці вашого Instagram-аккаунта.

Детальніше про оформлення профілю в Інстаграм читайте в нашій статті.

Створюйте крутий контент

Основа продажів; – якісний контент. Пишіть продають пости, але не забувайте про візуальної складової.;

Кожна фотографія і картинка публікації повинна бути яскравою і чіпляє. Ваше завдання – виділитися в стрічці потенційних покупців, привернути їх увагу.;

Не потрібно публікувати тільки рекламні пости. Розбавте свій контент-план: розповідайте про життя своєї компанії, публікуйте розважальні матеріали (відео, Історії).;

Використовуйте хештеги в постах – вони допоможуть залучити перших клієнтів безкоштовно.

Обов’язково підберіть оптимальний час для виходу постів – так ви зможете отримати високий охоплення. Чим більше охоплення ваших публікацій, тим вище продажу. Детальніше про підбір часу виходу постів читайте в нашій статті «Кращий час для постів в Інстаграм: ТОП-поради».

Залучайте нових клієнтів

Не забувайте про просування свого аккаунта. Ми рекомендуємо спробувати массфолловінг і масслайкінг. Для цього потрібно підписуватися на цільову аудиторію і ставити лайки під їх постами.

Таким чином ви залучаєте їх увагу. Звичайно, почати просування можна вручну. Але це довго – потрібно дотримуватися інтервали між кожною дією, щоб профіль не заблокували.

Тому автоматизуйте всі дії. Ми радимо скористатися сервісом Tooligram 2.0.

Це онлайн-інструмент, який дозволяє залучати нових клієнтів – він сам підписується і лайкать цільову аудиторію. За допомогою Tooligram можна взаємодіяти з користувачами за хештегом, геолокації і конкурентам.

Кожен день сервіс опрацьовує понад 300 живих акаунтів – це ваші потенційні клієнти. Результати просування ви побачите вже через 2-3 години після старту: нові передплатники, потенційні клієнти, підвищення охоплення.

Перші 25 клієнтів можна залучити безкоштовно.

Почати роботу з Tooligram 2.0 безкоштовно & gt ; & gt; & gt;

Аналізуйте конкурентів

Знайдіть 5-10 конкурентів у своїй ніші. Проведіть аналіз їх акаунтів: подивіться, які посади вони публікують; аналізуйте, як вони взаємодіють зі своєю аудиторією в коментарях; стежте за тим, які акції вони проводять.

Також вивчайте статистику конкурентів: аналіз аудиторії, постів, залученості. У цьому вам допоможе сервіс LiveDune.;

Проводьте конкурси

Відмінний спосіб стимулювати зростання продажів своїх товарів і послуг в Інстаграм – це конкурси. Розіграйте свій продукт серед передплатників.;

Часто конкурси привертають нову аудиторію, яка згодом стає вашими клієнтами.

Перед тим, як запустити конкурс, потрібно продумати умови. Самий банальний спосіб проведення – рандом. Виберіть переможця випадковим чином.

Для цього учасники повинні підписатися на профіль, поставити лайк конкурсного посту і відзначити одного в коментарях. Це підвищує органічний охоплення конкурсу.

Спілкуйтеся з клієнтами

Потенційні клієнти постійно задають питання в коментарях під постами і в Директ. Намагайтеся відповідати навіть на самі банальні питання і критику – особливо в коментах. Детально розповідайте про свої товари/послуги; уточнюйте усі деталі перед відправкою своєї продукції.

Так ви покажете, що у вас клієнтоорієнтована компанія. Це помітно підвищує довіру аудиторії до бренду.

Робіть допродажу

Не забувайте про такий інструмент продажів, як допродажу. Під час спілкування з клієнтом, коли він вже зробив замовлення, порекомендуйте супутні товари до основного продукту.

Приклад: клієнт купив вечірню сукню. Запропонуйте на додаток до сукні красиві туфлі.;

допродаж – відмінний спосіб підвищити середній чек покупки. Також це помітно збільшить прибуток вашої компанії.

Запустіть таргетовану рекламу

Ще один спосіб продажу своїх товарів і послуг в Інстаграм – таргетована реклама. Це платний метод просування.;

Запустити таргетовану рекламу можна прямо через додаток – для цього вам потрібно підключити бізнес-аккаунт. Після цього в кожному пості з’явиться кнопка «Просувати».

Щоб реклама дала ефект – заявки і продажу, – вам потрібно грамотно підібрати цільову аудиторію.;

Не знаєте, як налаштувати таргет? Пройдіть навчання – докладніше про це читайте в нашій статті «ТОП-14 курсів по таргетированной рекламу».

Відповідайте клієнтам оперативно

Увімкніть повідомлення для Instagram на телефоні. Так ви будете знати, коли потенційні клієнти напишуть в Директ або залишать коментар.;

Намагайтеся відповідати на запитання потенційних покупців протягом перших 35 хвилин. Справа в тому, що в подальшому – наприклад, через 2 години, – він може змінити своє рішення, або піде до конкурентів. Тому покупця потрібно «брати тепленьким».;

Публікуйте відгуки покупців

Ще один інструмент, який підвищує довіру потенційних покупців до ваших товарами/послугами. Публікуйте відгуки реальних клієнтів – наприклад, в Сторіс.

Також ви можете зробити окремий блок в розділі «Актуальне» з відгуками.

Як продавати в Instagram з нуля: 20 крутих рад (2021) Блок «Актуальне» з відгуками

Ще один варіант публікації відгуків – пост-карусель.

Пропонуйте знижки

Знижки – ще один ефективний спосіб підвищення продажів. Робіть знижки на товари в честь свят: на Новий рік, 23 лютого, 8 березня.;

Також, запропонуйте покупцям знижку на покупку другого або третього товару. У поєднанні з допродаж, це помітно збільшить ваш середній чек.;

Коментуйте чужі пости

Пишіть коментарі під постами відомих блогерів у вашій ніші. Але не потрібно писати рекламний спам – вас заблокують.

Краще поділіться якимось корисною порадою або розкажіть цікаву історію по темі публікації.

Співпрацюйте з блогерами

Співпрацюйте з відомими Instagram-блогерами. По-перше, купуйте у них рекламу своїх товарів і послуг.

По-друге, запропонуйте їм бартер: ви подаруєте їм свій продукт – наприклад, набір корейської косметики, – а блогер розповість про нього в окремому пості на своєму акаунті.

Дайте своїм клієнтам цінність

Ще один спосіб продажів в Інстаграм – дати яку-небудь цінність своїм клієнтам. Бесплатно.Такой безкоштовний продукт називають «лід-магніт».;

Наприклад, якщо ви продаєте курси по фінансовій грамотності, то запропонуйте користувачам безкоштовну методичку з основ управління фінансами. Так ви покажете свою експертність і підвищите довіру до свого бренду.

Налаштуйте воронку продажів

Продумайте повноцінну воронку – крок за кроком:

 • Перший крок – прогрів цільової аудиторії. У цьому допоможе безкоштовна цінність: міні-курс, методичка, консультація.
 • Другий крок – продаж основного продукту.
 • Третій крок – допродаж. Через кілька днів після продажу основного продукту, запропонуйте клієнту додатковий товар/послугу – але вже за меншу вартість.

Звичайно, це дуже банальна воронка продажів. Він потрібна лише для того, щоб показати вам, в якому напрямку варто думати при складанні власної воронки.

Як збільшити продажі: 4 рекомендації

Поради, які допоможуть підвищити продажі в Інстаграм:

 1. Проводьте прямі трансляції. Це відмінний спосіб залучити нову аудиторію. Продавайте свої товари прямо під час ефіру.
 2. Робіть «живі» фотографії товарів. Якщо ви продаєте «айфони», то не потрібно публікувати пости зі знімками з першої сторінки видачі «Гугла». Зробіть «живі» фотографії своїх товарів. Ще краще, якщо ви покажете свої продукти в дії – наприклад, у форматі відео.
 3. Ілюзія дефіциту. Це стара маркетинговий прийом: повідомте клієнтам, що товар скоро закінчиться – наприклад, на складі залишилося всього 12 штук. Тому їм варто поквапитися і зробити замовлення.;
 4. Гарантія. Обов’язково повідомляйте клієнтам про гарантії на товар.

4 помилки, які заважають продажу

Підприємці часто роблять помилки при продажах в Інстаграм:

 • Публікують тільки продають посади в своїх акаунтах.
 • Не відповідають на коментарі під постами.
 • у шапці профілю пишуть тільки ціну товарів – без умов доставки, способів оплати, місцезнаходження офісу.
 • Чи не займаються додатковим просуванням аккаунта, а сподіватися, що клієнти будуть самі знаходити профіль.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як продавати в Інстаграм. Застосовуйте всі поради зі статті, щоб заробити свої перші гроші на продажу товарів/послуг. Також намагайтеся не допускати поширених помилок.;

Моя довідка - Корисні поради