Як продавати в Instagram, щоб заробляти серйозні гроші?

Можливості для заробітку завжди були величезними. Особливо в еру інтернету, коли для того, щоб почати заробляти, потрібно всього 12 годин. Причому можна заробляти пристойні гроші, якщо підійти до питання зі знанням справи.

Ось з останнім у багатьох з’являються серйозні проблеми, тому ми підготували в цій статті поради, як продавати в Instagram. Прочитайте цю та інші статті з цієї теми і починайте рухатися з розумом.

Підготовка до акаунта продажу

В першу чергу потрібно створити аккаунт і заповнити потрібною інформацією:

  • Підготувати аватарку. Вона повинна правильно відображатися – враховуйте, що вона повинна бути круглою. Краще підготувати нову аватарку, а не використовувати ту ж, що і в інших соціальних мережах. Також по ній повинно бути зрозуміло, чим займається ваш магазин.
  • Придумати назву. Добре, якщо у вас впізнаваний бренд. Якщо ні, то, знову ж таки, з назви має бути зрозуміло, чим ви займаєтеся. Назва і аватар повинні поєднуватися, щоб ефект був краще.
  • Заповнити біо. Це щось на зразок інформації про себе. Розпишіть вашу діяльність трохи докладніше, щоб переконати людей, що потрібно замовляти речі у вас.
  • Вказати місце розташування. Чудово, якщо ви вкажете свою юридичну адресу. Якщо його у вас немає, можете вказати номер телефону – невелика фішка для маленьких магазинів.

Як продавати в Instagram, щоб заробляти серйозні гроші?

Також ви можете підключити аккаунт на Facebook – тоді у вас з’явиться кнопка «Зв’язатися», якої немає у звичайних користувачів.

Також рекомендуємо до прочитання: “Оформлення запису в Instagram для продажу”.

Як отримати перші продажі?

Перед отриманням продажів, потрібно додати інформацію про товар: фотографії і опису. Буде добре, якщо ви вкажете всю інформацію про те, як зробити покупку. Це повинна бути інформація про те, як проводиться оплата, доставка, які терміни і так далі. У людини не повинно залишатися жодних питань.

Пости потрібно відзначати хэштегами. Ставте багато хэштегов (від 5 штук), але слідкуйте, щоб це не псувало зовнішнього вигляду посту. Також ви можете запустити рекламу або почати підписуватися і лайкати запису інших людей. Вони побачать вас у своїх повідомленнях і зможуть підписатися або навіть купити що-небудь, коли побачать вас.

Намагайтеся ввічливо і оперативно відповідати на всі питання. Якщо ви будете зволікати, потенційний клієнт зможе знайти кого-небудь іншого, в кого купити товар.

Підхід до вмісту

Контент – один з найголовніших факторів, за якими люди вибирають, що і де купити. Якщо ваш контент якісний, то продавати буде легше. Однак що якісно для одного, для іншого може бути чимось жахливим.

Як продавати в Instagram, щоб заробляти серйозні гроші?

Правильний контент для інтернет-магазину повинен відповідати на всі запитання користувачів. Це можуть бути як питання до самих товарів, так і до магазину. Наприклад, краще не робити фотографії, схожі на стокові.

Замість цього краще сфотографувати товар так, щоб люди побачили, що цей товар у вас точно є. Наприклад, поставте поруч свою візитку або намальований логотип. Так ви не тільки закриєте заперечення, але і захиститеся від крадіжки фотографій. Якість має бути гарним, щоб можна було його роздивитись.

Описи теж повинні містити вичерпну інформацію. Розберемо на прикладі хенд мейд. Ви повинні описати розміри, матеріали ручна чи це робота і так далі. Не кажучи вже про назву та ціну.

Більше інформації – в статті “Як правильно продавати в Инстаграме”.

Як збільшити базу клієнтів?

Коли ви вже знаєте, як почати продавати в Инстаграме, ви захочете дізнатися, як продавати більше. Для цього потрібно збільшити свою базу клієнтів-передплатників. Краще всього буде запустити таргетовану рекламу.

Як продавати в Instagram, щоб заробляти серйозні гроші?

Налаштовувати таргет потрібно на аудиторію, якій ваша продукція буде цікавіше. Коли аудиторія буде отримана, потрібно почати всіляко залучати її. Проводите конкурси, провокуйте на коментарі і лайки. Чим активніше будуть передплатники, тим охочіше вони будуть щось купувати.

Законність продажу через Instagram

Багато думають про законність таких продажів. У більшості випадків податкова інспекція не відстежує інтернет-магазини. Тому якщо у вас невеликий оборот, то на продажу в Instagram податки не страшні. Тим більше, відкривати фірму або ІП невигідно до початку отримання постояной прибутку.

Якщо ж ви вже у вас вже пристойний оборот, то бажано офіційно зареєструватися і почати платити податки. Тим більше, якщо у вас будуть вказані реквізити юридичної особи, то вам будуть більше довіряти. Інакше ви ризикуєте втратити частину продажів тільки з-за того, що люди будуть сумніватися в тому, що ви не зникнете, отримавши оплату.

Висновок

Пам’ятайте, що ваші клієнти – люди. Тому чим людяніше ви поставитеся до них, тим краще будуть продажу. Подумайте, в якому магазині ви б самі щось купили. Спробуйте створити магазин своєї мрії і тоді люди самі порахують його магазином своєї мрії.

Якщо ж у вас вже є магазин, подивіться на нього з боку. Додайте те, чого не вистачає і приберіть зайве.

Моя довідка - Корисні поради