Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу

 • 2 Покрокова інструкція, як продавати в Instagram
 • 3 Як захиститися від шахраїв?
 • 4 Коли пора зареєструвати ІП?
 • 5 Запитання наших читачів
 • Соціальні мережі – ідеальний інструмент для спілкування. Вони відкрили нові горизонти – ви можете легко зв’язатися з людиною, який перебуває за тисячі кілометрів від вас. Це підкуповувало людей, зараз складно уявити когось, у кого немає хоча б одного облікового запису в інтернеті. Це забезпечило таким сайтам величезний трафік, а людям – нові способи заробітку. Але в просуванні комерційної сторінки є купа нюансів. Поговоримо про те, як продавати в Instagram.

  З чого починати продавати в Instagram?

  Ідеї приходять швидко. Але торговий акаунт тільки здається легкою справою – насправді це справжній бізнес, яким потрібно постійно займатися. Ви повинні розуміти, що ви робите, і постійно самовдосконалюватися. Хочете ви продавати в Instagram свої роботи або товари з Алиэкспресс, важливо звернути увагу на наступні пункти:

  Оформлення запису

  Візуально профіль можна розділити на дві частини: публікації і шапка. З постами все ясно – щоб продажі йшли, потрібно показати товар з усіх боків, зробити якісні знімки і опрацювати контент-план у відповідності з тематикою сторінки. А ось шапка в оформленні має набагато більше деталей. Можу дати вам загальні пункти. Можете сприймати їх як інструкцію і виконувати покроково. А можете просто прийняти до відома.

  1. Ім’я і нікнейм. Вони індексуються в профілі і допомагають з набором аудиторії. Напишіть назву бізнесу і рід діяльності. Якщо немає назви, можете використовувати своє ім’я. Приклад: якщо вас звуть Ірина і ви робите манікюр, можна використовувати нікнейм ira_nails або iranails. Але будьте все ж креативніше, ніж я зараз.
   Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу
  2. Аватарка. Можете розмістити і свій портрет, але далеко не кожна фотка підійде. Запам’ятайте: менше деталей і симетричність. Вже це допоможе зробити зовнішній вигляд сторінки солідніше.
  3. «Про себе». Три простих питання: хто ви, що ви робите і чому людям варто заплатити саме вам. Будьте креативними і напишіть все інформативно, але разом з тим лаконічно.
   Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу
  4. Контакти. Коли ви переходите на бізнес-аккаунт, вам пропонують залишити контакти в профілі. Після установки будь-який відвідувач зможе натисканням на пару кнопок зателефонувати вам.
  5. Сайт. Не завжди у людей, які продають речі або послуги через Instagram, є сайт. Необов’язково його створювати. Єдину графу з активним посиланням можна використовувати і без цього. Розмістіть тут URL мультиссылки з контактами. Чим більше способів зв’язку, тим вище ймовірність того, що з вами зв’яжуться. Непоганий сервіс, створює таку адресу – Hipolink.
   Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу
  6. Актуальне з історій. Цей розділ з’явився відносно недавно. Ви можете використовувати його для того, щоб розмістити відгуки клієнтів, огляди, акційні товари та інше. Загалом, найважливіше. Те, з чого почати потенційному покупцеві вивчати ваш контент.

  Розкрутка облікового запису

  Як продавати в Instagram, якщо передплатників немає? Зрозуміло, потрібно просуватися. Самим ідеальним варіантом є таргетована реклама. Вона дозволяє максимально швидко відбити всі вкладення. Але разом з тим і вартість цієї послуги висока. Напівзаходом є сервіси комплексного просування. Вони, так само, як і таргетинг, працюють по цільовій аудиторії. Але сам метод розкрутки массфолловингом наближає ці інструменти до накрутці. Тим не менше, я можу порадити вам такі сайти: Zengram, Tooligram.

  Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу

  Покрокова інструкція, як продавати в Instagram

  Просування і оформлення — це, звичайно, круто, але для продажу через Instagram інструкція була б корисніше. Отже, я можу виділити наступні пункти:

  1. Вибираємо нішу. В даному випадку вам потрібно постаратися і знайти «золоту середину». Те, що ви будете робити, повинно подобатися вам і бути популярним у більшості користувачів. Вивчіть пропозиції перед тим, як визначитися з вибором.
   Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу
  2. Аналіз конкурентів. Знаєте фразу «Потрібно вчитися на своїх помилках»? Так от, краще вчитися на чужих. Звертайте увагу на кожну деталь їх сторінки: манера спілкуватися з передплатниками, опис сторінки, контент і так далі. Важливо все. Необов’язково робити це вручну, можна використовувати сервіс Инсташпион.
  3. Оформлення. Про нього я вже писала вище, тому не повторюватимуся.
  4. Створюємо контент і працюємо над його якістю. Не потрібно нічого впарювати. Не будьте настирливими консультантом. Люди люблять розважатися, тому розважальний контент повинен переважати. Зображення, само собою, повинні бути якісними і яскравими.
   Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу
  5. Розкрутка. Про неї я теж вже говорила вище. Можу додати лише те, що ви повинні експериментувати і постійно відстежувати свій успіх. Тільки так ви зможете знайти ту манеру створення публікацій, яка стане вашою фішкою і зайде фоловерам.

  Як захиститися від шахраїв?

  Мені іноді здається, що в інтернеті шахраїв навіть більше, ніж в житті. Просто тому, що там обдурити людину простіше всього. Так і до вас можуть прийти шахраї. Як від них захиститися?

  1. Накладений платіж. Якщо відправляти в інше місто, то тільки так. Для того, щоб у покупця були гарантії, використовуйте відправлення з описом вкладення.
  2. Беріть передоплату. Бажано, 100-відсоткову.
  3. Фотографії чеків про оплату і СМС від банку легко можна підробити. Перевіряйте баланс тільки в офіційному додатку або банку.

  Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу

   

  Взагалі, я б порадила вам на початку роботи не розпорошуватися на велику територію і торгувати тільки у вашому місті. Так ви зможете увійти в колію, зрозуміти, як вести сторінку і розкручуватися. А потім вас ніщо не зможе обмежити простором – ви вже й самі зможете розповідати, як продавати в Instagram покроково.

  Коли пора зареєструвати ІП?

  Перші випадкові замовлення не означають повноцінне початок підприємницької діяльності. А от коли ваш оборот стабільний і приносить «чистими» гроші, вже потрібно реєструватися. Звичайно, ніхто вас не змусить. І до тих пір, поки ви не залучаєте увагу влади, все буде відмінно. Але пам’ятайте, що ведення торгівлі без ІП може спричинити за собою адміністративну або кримінальну відповідальність і штрафи.

  У 2019 році необов’язково працювати повний день. Альтернатива цьому – продажу в Instagram. З чого почати? Коли мова йде про особисту сторінку, все просто – ми можемо робити все, що завгодно. А ось з комерційними сторінками або профілями, які розкручуються, все складніше – важлива кожна деталь акка, то, як ви його ведете, і яким чином просувається.

  Запитання наших читачів

  Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу#1. Що краще: сайт або сторінка в Instagram?

  Залежить від обсягу. Невелика торгівля реальна і через Инсту, але, якщо бізнес зростає, фотосети йому може стати мало. У такому разі з’являється сенс перейти на сайт або в реальність.

  Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу#2. Чим Instagram хороший для бізнесу?

  Я не буду розписувати всі переваги, обмежуся основним: трафік. Створення інтернет-магазину вимагає грамотного СЕО. Це накладно. В Instagram ж зараз більше мільярда облікових записів і просунути профіль простіше, ніж сайт.

  Як продавати в Instagram? Розвиваємо нове джерело доходу#3. Чи може бізнес на сторінці в Інсте забезпечити великий заробіток?

  Фотосеть накладає обмеження. Це все ж соціальна мережа, а не спеціальна торгова майданчик. Коли обсяг зростає, справлятися з ним через акаунт стає проблематично. Тим не менш, акк може приносити достатньо грошей, щоб утримувати вас та вашу родину.

  Щоб задати питання або висловитися — пишіть у коментарях. А також дивіться корисне відео по темі.

  Моя довідка - Корисні поради