Як приховати свої підписки у Инстаграме від інших

На відкритих сторінках сторонні користувачі можуть подивитися інформацію щодо передплати і передплатникам. Щоб приховати підписки у Инстаграме, потрібно знати декілька хитрощів».

Навіщо приховувати підписки у Instagram і чи можна це зробити

В налаштуваннях приватності Instagram функції приховати окремі розділи немає.

Зате приховати від підписки інших можливо способами:

 • зробити сторінку приватної. Обмежити доступ незнайомцям для перегляду інформації;
 • заблокувати певної людини. Тобто, відправити його в «чорний список»;
 • відписатися від усіх.

Перший варіант підійде власникам особистих сторінок, без бізнес-налаштувань. Така категорія профілів відкритою, поки не будуть вказані налаштування приватності. Для бізнес-акаунтів такої можливості не передбачено. Переводячи сторінку в статус «закрита», автоматично зникне додатковий функціонал.

З блокуванням простіше – вона доступна на всіх типах профілів. Заблокований користувач не буде повідомлений, що переміщений в «чорний список». Але подивитися інформацію буде можливо через інший профіль Инстаграме або перейшовши за посиланням з допомогою браузера.

Зробити свою сторінку закритою

Приховані підписки доступні на приватних профілях. Переходячи на таку сторінку, з’явиться повідомлення: «Аккаунт прихований налаштуваннями конфіденційності». Щоб переглянути фото або відео, які потрібно відправити запит на підтвердження підписки. Власник сторінки може прийняти або відхилити прохання про додавання.

Як перейти на приватні налаштування:

 1. Відкрити програму Instagram – авторизуватись.
 2. Мій аккаунт – бічне меню «Налаштування».
 3. Конфіденційність – Тип профілю.Як приховати свої підписки у Инстаграме від інших
 4. Перемістити повзунок в стан «Закритий».

При відкритих бізнес-параметри, Instagram запропонує перейти на особистий аккаунт і після, статус «Закритий». Також, підключаючись до функціоналом, на сторінці з’явиться повідомлення: «Зробити ваш профіль загальнодоступним».

Заявки на передплату відображаються у вкладці: «Повідомлення» — Запити. Поруч із заявкою розташовані кнопки «Прийняти» або «Відхилити».

Заблокувати доступ конкретній людині

Можна приховати від підписки певної людини або передплатників? Тільки через блокування облікових записів. Заблоковані користувачі не можуть переглядати фото, відео, Історії та підписуватися на сторінку. Замість цього, в профілі буде анульовано розділи передплатники, підписки і публікації.

Читайте також:
Як написати пост в Інстаграм: структура, ідеї, поради

Як приховати від підписки абонента:

 1. Зайти в Instagram – вибрати профіль певного користувача.
 2. Перейти – натиснути зверху три точки.
 3. У випадаючому меню: «Заблокувати».Як приховати свої підписки у Инстаграме від інших
 4. Підтвердити блокування.

Знайти передплатників з «чорного списку» можливо, у розділі «Конфіденційність», перейшовши в налаштування програми. Блокування взаємна, тобто подивитися профіль заблокованого не вийде. Instagram автоматично забороняє доступ, незалежно від бажання власника аккаунта.

Правильне налаштування конфіденційності

У Инстаграме відсутні налаштування для блокування розділів. Тому власникам профілів залишається: відписатися від підписок або заблокувати вибрані профілі. Але на блокування також впливають ліміти соціальної мережі – не більше 100 чоловік за годину.

Такі заходи були введені, щоб уникнути автоматичного блокування через сторонні сервіси. Заборона на дії працює на бізнес і особистих профілях.

Щоб розміщувати Сторіс в Инстаграме для друзів і близьких, встановивши обмеження для інших, потрібно перейти в розділ: «Кращі друзі».

Як обмежити доступ до певних публікацій:

 1. Налаштування – Конфіденційність.
 2. Кращі друзі – вибрати користувачів.Як приховати свої підписки у Инстаграме від інших
 3. Натиснути «Готово».

Розміщуючи публікації в Сторіс, потрібно вибрати: «Поділитися з найкращими друзями». Запис буде загальнодоступною, а тільки для певного кола користувачів. Таким способом можна приховати тільки деякі пости, але не підписки у Инстаграме.

Моя довідка - Корисні поради