Як приховати прямий ефір Инстаграме від деяких людей або однієї людини

Як приховати прямий ефір инстаграме – про це замислюються багато користувачів, часто практикують даний тип контенту. Іноді потрібно позбутися від відвідувачів ефіру, які створюють негативну обстановку або ображають ведучого. Існує кілька способів, як це зробити. У цій статті докладно розглянемо кожен.

Можна приховати прямий ефір в Instagram

Як приховати прямий ефір Инстаграме від деяких людей або однієї людини

Ця функція з’явилася відносно недавно, але їй вже активно користуються багато блогери. Лайв трансляція дозволяє поспілкуватися з людьми та отримувати зворотний зв’язок. Часто прямі ефіри проводять на певну тематику або у форматі питання-відповідь. Це полегшує завдання блогерам з великою кількістю передплатників. Для відповіді на питання в коментарях і Директ необхідно витратити багато часу.

Після запуску до трансляції починають приєднуватися передплатники. У них відображено ефір у стрічці. Ведучий бачить, що входять і виходять. Не варто забувати, що його можуть також переглядати не підписані люди, коли глядачів стає більш 500. Для приховування зробіть свою сторінку в instagram закритою. Але для популярних блогерів цей спосіб не підходить. Вони націлені на збільшення аудиторії.

Іноді на трансляцію приходять неприємні особистості. Вони грублять і ображають ведучого. Це стосується медійних особистостей. У них достатньо ворогів та заздрісників. Обмежити коло осіб, які можуть бути присутніми на заході, ви не зможете. Але існує можливість вибірково приховати прямий ефір инстаграме для певних осіб.

Якщо негативу занадто багато, то ви можете закрити коментарі:

 1. Після запуску ефіру знайдіть поле для коментування;
 2. Натисніть на три точки праворуч;
 3. Виберіть пункт «Вимкнути». Відмінити цю дію можна в будь-який момент.
Читайте також:
Як робити гарні фото в Instagram

Як приховати прямий ефір від людини в Инстаграме

В цій соціальній мережі при проведенні трансляції є можливість блокування конкретної людини. Зверніть увагу, що функція відкриється після початку.

 1. Запустіть пряму трансляцію, перейшовши у відповідний розділ;
 2. При проведенні ефіру звертайте увагу на коментарі. Якщо глядач веде себе непристойно або ображає вас, ви можете обмежити йому доступ до трансляції;
 3. Знайдіть у списку відвідувачів;
 4. Поряд з його ніком буде значок хрестика. Натисніть на нього;
 5. Тепер він буде виключений і отримає повідомлення про завершення трансляції.

Даний користувач не зможе переглядати ваші ефіри до розблокування. Щоб повернути йому доступ до контенту, необхідно зайти в його профіль. Вгорі знайдіть три точки і натисніть їх. З’явиться список, в якому виберіть відповідний пункт. Якщо користувач продовжить вас дратувати на наступних трансляціях, то ви зможете знову заблокувати і приховати трансляцію в инстаграме від людини.

Щоб ефіром не ділилися, необхідно включити певну налаштування. Зайдіть в потрібний розділ та забороніть ділитися фотографіями і відео.

Як приховати прямий ефір Инстаграме від деяких людей

Цей пункт стосується популярних блогерів і медійних особистостей, які часто стикаються з негативом під час прямих трансляцій. Це пов’язано з великою кількістю людей, які переслідують різні цілі. Якщо ви не можете приховати коментарі, щоб не втрачати активність і зворотний зв’язок, то скористайтеся цією інструкцією:

 1. До запуску прямого ефіру завітайте у відповідний розділ;
 2. Зайдіть у налаштування, натиснувши на шестірню;
 3. Виберіть пункт «Приховати мої історії від…»;
 4. Відкриється список користувачів;
 5. Виберіть деяких;
 6. Збережіть вибір.

Як приховати прямий ефір Инстаграме від деяких людей або однієї людини

Не забувайте, що ці користувачі не зможуть бачити ваші історії і не будуть отримувати повідомлення про нових сторіс. Щоб знову відкрити доступ, видалите цих людей зі списку вище.

Читайте також:
Як закрити профіль Инстаграме з телефону: покрокова інструкція

Також ви можете створити групу людей, яка називається Кращі друзі. Додайте туди кілька чоловік. Тепер ви зможете запустити трансляцію для даного кола осіб.

Моя довідка - Корисні поради