Як приховати лайки в Инстаграме від передплатників – простий спосіб

Останнім часом спостерігається тенденція зростання попиту на приватність в соціальних мережах. Не завжди користувачі хочуть, щоб їх дії відстежувалися ким-небудь зі списку друзів.

Соціальна мережа Instagram – не виняток. Користувачі намагаються знайти способи, щоб приховати свої дії від передплатників. В настройках програми, є функція, яка обмежує доступ до сторонніх дій.

Однак, така опція в инстаграме, як лайки, видають користувача. Повна анонімність в инстаграме не гарантована. Багато власників акаунтів популярній соціальній мережі Instagram задаються питанням, як приховати лайки в инстаграме від передплатників.

Про те, чи можливо це зробити і які існують способи, розповімо більш докладно нижче.

Як приховати лайки в Инстаграме від передплатників  простий спосіб

Приховуємо лайки від передплатників у инстаграме

Кожен користувач залишає лайк на вподобаної публікації, тим самим відзначаючи публікації по своїм інтересам. Бачити фотографії та відео, які вам сподобалися, можуть не тільки ваші передплатники.

Приховати повністю вподобані публікації від друзів у истаграме не вийде. Розробники таку функцію не передбачили. А от захистити свій профіль від небажаних передплатників можна. Яким чином це можна зробити, розповімо прямо зараз.

Переглядаючи профілі різних акаунтів, ви напевно натрапляли на наступний тип профілю «закритий». Саме «закритий» профіль обмежує від не бажаних передплатників.

Щоб включити цю функцію необхідно:

 • Увійти в свій аккаунт;
 • Перейти в налаштування;
 • Перейдіть до пункту «закритий рахунок» і переключити кнопку.
 • Важливо! Дивитися всі ваші опубліковані фотографії, відеоматеріали, зможуть тільки схвалені користувачі.

  Таким не хитрим способом може приховати позначку мені подобається, тільки користувач, включив налаштування конфіденційності.

  Після процедури обмеження доступу до свого профілю, можна почистити список користувачів, видалити з переліку тих людей, які неприємні.

  Власник закритого профілю може, так само як і раніше відзначати сердечком, що йому сподобалися публікації. Серед користувачів поставили лайк, вас будуть бачити, а ось ваші опубліковані матеріали ніхто із сторонніх не візьме, поки не підпишеться на вас. Так само їх зможуть побачити ваші друзі в спеціальному розділі.

  Щоб не розкривати свою конфіденційність, стежте, щоб вас ніхто не відзначав у публікованих фото і відеоматеріалах. Мітку, яку поставили, зазначивши ваш профіль, можна прибрати самостійно або попросити автора, зробити це.

  Що стосується підписів вашого контенту при доступі певного кола осіб? Як і говорилося вище, тільки схвалені user instagram зможуть бачити весь контент. Навіть якщо контент підписати популярними хэштегами, то в розділі даного хештега будуть доступні тільки вашим друзям.

  Що стосується публікації з зазначеним місцем знаходженням, то геолокацію місця побачать тільки схвалені люди.

  Для тих, хто не хоче світитися постійно в мережі і приховати час свого відвідування, достатньо відключити мережевий статус в налаштуваннях. Для цього перемкніть кнопку у розділі «мережевий статус» вправо.

  Сторіс – на погляд активних інста user, чудова новинка. Її можна не тільки дивитися, але ділитися, відправляючи у формі повідомлення у директе. Щоб ця дія не змогли зробити ті, хто вже подивився, то варто у налаштуваннях також не дозволяти «ділитися історією», якщо в даному пункті варто галочка, її необхідно зняти. Всі сторіс зберігаються тільки 24 години.

  Можливо, приховати лайки від друзів

  На жаль або на щастя, але такої функції як приховати лайки в мережі интстаграм не існує, блокувати лайки може instagram. І ні один додаток, яке існує в доповнення до популярного мобільного додатка Instagram – це зробити не зможе.

  А ось налаштувати приватність і конфіденційність може кожен бажаючий. Щоб включити їх, перейдіть в розділ налаштування, і прокручуйте сторінку до потрібних пунктів. Зміни зберігаються автоматично. Ніхто з підписаних на вас людей про зміну відкритості сторінки не дізнається.

  Увага! Якщо два аккаунта включили і налаштували конфіденційність, то їх лайки на контен один одного видно стороннім особам не буде.

  Один з найбільш перевірених способів, щоб не засвітитися своїми діями на теренах инстаграма – це воздержать і не ставити «сердечка» всім роликам, фото, картинок. Утриматися, звичайно, складно, але якщо ви хочете поділитися сподобалася картинкою, то надішліть її повідомленням у директ потрібного передплатнику або користувачеві. Так ви не засвітитеся при позначці «подобається».

  Природно розробники не сидять на місці, можливо в найближчому майбутньому з’явиться функція, яка дозволить приховати з вашої стрічки активності, весь контент, який вам сподобався. Ну, а повну анонімність забезпечить порожній аккаунт без єдиної підписки та передплатника, без наповнюваного контенту. Тоді вас точно ніхто не відстежить.

  Такі радикальні заходи рідко користуються попитом. Адже Instagram – це соціальна мережа, яка закликає ділитися своїми яскравими враженнями у вигляді відеороликів тривалістю до 1 хвилини і фотографіями.

  Моя довідка - Корисні поради